Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Előfizetési akció: mit látnál szivesen az újságban


payskin

Recommended Posts

payskin

Képzeljétek, odabent a drága emberek tervezgetni kezdték a szokásos nagy õszi elõfizetési akciót. Ennek kapcsán felmerült, hogy elmondhatnátok, mit látnátok szívesen benne.Két dolgot tisztázzunk: nyilván 3ds Maxot, Photoshop CS 5.5-öt és hasonlókat felesleges írni, maradjunk a realitásoknál. A másik, hogy attól, hogy valaki leírja, hogy õ a Mukákó cég Bindzsi Ultra 2012-es termékét látná szívesen, egyáltalán nem biztos, hogy a Mukákó cég szóba áll velünk, mi több sikerül vele megállapodni a Bindzsi Ultráról, szóval senki ne kezelje csalódásként, ha a szuper ötlete nem valósul meg...Ennek fényében tessenek fáradni a mikrofonhoz. :)

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Abbyy Finereader

Abbyy PDF Transformer

Total Commander

WinRAR

Win7 HP :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nekem van megvett WinRAR licencem, de már egy éve 7zipet használok helyette. 1:1-ben kiváltja, és ingyenes, bónuszban viszi (nyilván) a saját formátumát (.7z) ;)

 

A TC-t nem adja Ghisler. Most olvastam vele egy interjút valahol, és teljesen merevnek tűnt a fickó.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird
  • Aida64
  • HD Sentinel
Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Nekem is 7zip van fent, de még régebben szerettem volna egy WinRAR licencet. Tudom, hogy kiváltja, de az álom akkor is álom. ;) Egyébként a múltkor amiatt kellett telepítenem pár percre, hogy egy sérült tömörített fájlt meggyógyítsak vele.

Link to comment
Share on other sites

scht

Szavaznék én is az Aida64-re és a HD Sentinel-re.

Link to comment
Share on other sites

Garono
(Dávid Csaba @ 2011. augusztus 25. 13:13) 440465[/snapback]

Abbyy Finereader

 

:igen::igen::igen:

Link to comment
Share on other sites

payskin

És ha nemcsak szoftverben gondolkodtok? Valami jó kis kütyü?

Link to comment
Share on other sites

Garono

16 GB-os pendrive? :fogatlan:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
(Dávid Csaba @ 2011. augusztus 25. 13:13) 440465[/snapback]

Abbyy Finereader

 

Nekem van egy Professionalom, és nem vagyok elájulva tõle. Tudom, hogy az optikai karakterfelismerésnek is vannak korlátai, de ennél azért lényegesen többet vártam. Például ha egy kinyomtatott A4-es oldalt beszkennelve – igaz, némileg lekicsinyítve – fel akarok vele ismertetni, az sem megy neki hibátlanul. :hááát: És semmi extra nincs benne, sima szöveg, Times New Roman betûtípussal. Bonyolultabb betûtípusoknál egészen tragikus a helyzet.

 

A WinRAR, a TC és a HD Sentinel nem hagyja abba a mûködést 30 nap után, de lehet, hogy ezzel most olyasmit osztottam meg, amit nem lenne szabad.

Link to comment
Share on other sites

Garono
(Garono @ 2011. augusztus 25. 18:59) 440483[/snapback]

16 GB-os pendrive? :fogatlan:

 

Hmm, egy értelmesebb: USB-s DVB-T vevõ? :szemöldök:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird
(Fujitsu @ 2011. augusztus 25. 19:50) 440492[/snapback]
(Dávid Csaba @ 2011. augusztus 25. 13:13) 440465[/snapback]

Abbyy Finereader

Nekem van egy Professionalom, és nem vagyok elájulva tõle. Tudom, hogy az optikai karakterfelismerésnek is vannak korlátai, de ennél azért lényegesen többet vártam. Például ha egy kinyomtatott A4-es oldalt beszkennelve – igaz, némileg lekicsinyítve – fel akarok vele ismertetni, az sem megy neki hibátlanul. :hááát: És semmi extra nincs benne, sima szöveg, Times New Roman betûtípussal.

 

Az Abbyyt én is hanyagolnám. OCR-ben szerintem verhetetlen a Recognita alapokkal rendelkezõ OmniPage Pro 18.

 

Hardverben tényleg általánosan legkézenfekvõbb egy USB 3.0 pendrive. Bár nem különösebben érdekes, ha ez szempont. Az említett DVB-T stick talán kevesebbeket érdekel, vagy akinek van már, annak nem kell kettõ. A pendrive esetleg elmegy többediknek is.

Gondolom a hardveres kütyük nem tök ingyen lennének, hanem plusz kedvezményes felárért.

Esetleg lehetne többféle közül választani, de a cégnek talán macerásabb így, melyikbõl mennyit kössön le.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Esetleg egy FHP-jeladó? Vagy az nem vág az újság profiljába? :P

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Lehet Omnipage Pro 18 is, ha az jobb, nem ragaszkodom az Abbyy-hoz. Egyszerűen csak ez jutott először eszembe, mint OCR. :istenvagy:

 

Kütyü: egy ismertebb webshopba vásárlási utalvány?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Az attól függ, hogy mit bír a költségvetés. :hmm:

 

 

Valamilyen PCW lógós tárgy. Pld.: póló, sapka, egérpad, CD/DVD tartó táska ...

 

Esetleg egy képeskönyv a PCW történetérõl, különös tekintettel az alkalmazottakról és a vezetõkrõl, sok sok képpel. :fogatlan:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Szoftvert, mert azt olcsóbb nagy tételben licenszelni, mint minden példányhoz valami hardvert adni. OCR nem kell, kb. minden századik ember használja. Valami videószerkesztõ, vagy képszerkesztõ, esetleg filemenedzser, ilyesmi lenne ésszerû.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Én pont az a századik ember vagyok, akinek kéne egy minõségi OCR szoftver. Nekem bõven megfelel az ingyenes videoszerkesztõk, képmanipulálók hada, amikkel tele az internet. :béke:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

OmniPage Pro biztosan nem lesz, tekintve hogy 500 $.

Én csak arra írtam, hogy ha jót akartok OCR-ben ez legyen, és ne tököljünk Abbyyval.

Greennek egyébként igaza van, keveseknek kell OCR.

Nyilván nem egyes elõfizetõk speciális és etxra/extrém igényének a kielégítésérõl szól egy ilyen akció.

Szerintem jeladó sem lesz.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Azt mindjárt gondoltam, mint ahogy nyilván lambdaszonda sem lesz. Egyébként az Abbyy Finereader is csak álom, mert a szoftver majdnem 200 dollár; ennyibõl két elõfizetést is lazán lehet venni.

 

Hülyeségeket félretéve, nyilván valami populáris és mindenki számára hasznos dologgal kellene elõrukkolni. A pendrive nem rossz ötlet; de a póló, a sapka és az egéralátét sem (mondom ezt úgy, hogy én személy szerint rosszul vagyok az ilyen típusú ajándékoktól; de hát nem én vagyok a célközönség). Szoftverbõl szerintem nem rossz gondolat a kép- vagy videoszerkesztõ; ezen a téren az ingyenes megoldások elég szarok, biztos sokan örülnének valami jól használható cuccnak. De lehetne valami rendszerközeli program; vagy akár játék is (bár akkor abból többfélét is lehetne). Az utalványt sem tartom ördögtõl valónak.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Balázs azt kérte, mondjuk el, minek örülnénk az előfizetői csomagban. Leírtam a saját extra verziómat. Az, hogy ez nem cseng egybe a többségi jóval, szinte törvényszerű, de nem is ez volt a kérdése tárgya. ;):P

 

Speciel az utalványt nagyon tudnám értékelni, mellé pedig PCWorld-ös hátizsákot! :oké:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Mondjuk az utalvánnyal az a baj, hogy nem lehet kedvezményesen adni; ellentétben egy szoftverrel, esetleg egy-egy kisebb hardverrel.

Link to comment
Share on other sites

Dreaman

Szoftver: az elsõ ötletem nekem is a TC lett volna, de az már ugye nem játszik. A második ami eszembe jutott (és "szinte mindenki" használ): vírusirtó! NOD/KIS/AVG mondjuk 1 éves elõfizetés VAGY kedvezmény a teljes árból.

 

Hardver: pendrive (de valami olcsó, "dizájn"/különleges darab, hogy érdemes legyen figyelni rá, hiszen pendrive-ja mindenkinek van).

Link to comment
Share on other sites

payskin
(Greene @ 2011. augusztus 26. 11:13) 440514[/snapback]

mint minden példányhoz valami hardvert adni

 

Miért minden példányhoz? Az ajándék kiszállítása, átadása lehet egyszeri alkalom, még az sem feltétlenül kötelező, hogy valamelyik lapszámhoz kötődjön. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jay

Digitális GameStar elõfizetés?

Link to comment
Share on other sites

Viking

Sziasztok,

 

Tárhely?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...