Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PDA,Rom frissítés,csere!


Predator

Recommended Posts

Predator

Sziasztok!

 

Van egy használtan vásárolt Diamond touch pda készülékem!

A gond az hogy főzött rom volt rajta én feltettem egy gyárit de furcsán viselkedik tehát nem tökéletes a rom csere!!!

Van egy Mtty nevű progi ami pont arra van hogy a rom csere tökéletes legyen tehát nem csak felül írja hanem teljesen le formázva teszi rá az új romot!

A gondom a következő hogy egyáltalán nem ismerem ezt a progit mit hogy stb.

Ha valaki ismeri olyan szájbarágósan le írhatná.

Előre is köszönök mindent!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ha tudsz angolul, akkor ez használhatónak tûnik.

Link to comment
Share on other sites

Predator

Köszi!

Igen használható is!!!

Egy problémám van hogy az eszközkezelőben nem látszik a mobil based device vagy actyve sync device és így nem tudom lecserélni a driverét és sajna csak ezzel tudom működtetni az Mtty!!!

Valami ötlet hogy miért nem látszik :ötlet: a rejtett eszközöket természetesen be kapcsoltam!!!

Az actyve sync természetesen telepítve!!!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Milyen rendszert használsz? Nekem Windows 7-en az SP1 óta nem látszik a WM-os telefonom, elõtte látszott.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Az ActivSyncet általában külön kell bekapcsolni a PDA-kon. Utána már müködni kell.

 

Én PNA-t használok, de azt szépen látja a Win7 SP1 is, ha ActivSyncre teszem a készüléket. Még internetet is tud szolgáltatni a készüléknek, ha kell. Pedig egy nem mai kütyüröl van szó (kb. 5 éves).

Link to comment
Share on other sites

Predator

Az actyve sync az látja a telomat és szinkronizál stb...

Hanem az eszközkezelõben nem látom a mobil device ill active sinc devicét! ÉS ha látja akkor miért nincs ott!!!???

 

Win 7 sp1 használok!

Link to comment
Share on other sites

Predator

Köszi!

Rom cserét már birok három félékepén is de úgy hogy tökéletes legyen az Mtty val kellene és hogy tudjam használni fel kellene tennem egy drivert a mobil device helyére de mivel az sp1 kilõtte így nem látom az eszközkezelõben!!!

Megpróbálom win 7 alat xp módban...

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

KGigi szerint az SP1 óta nem látszik az eszközkezelőben.

Nem nagyon értem a problémát, ha egyébként működik, tudsz vele szinkronizálni, stb.

 

Az Eszközök és nyomtatók alatt sem látja?

PDA-t mostanában nem dugtam rá a Win7-re, de ha rádugom a telefonom USB-n, itt kiírja, hogy Samsung_Android.

Ennek a tulajdonságait megnyitva hozzáférek a hardver fül alatt összesítve az egyes eszközök tulajdonságaihoz és illesztőprogramjaihoz.

 

Windows 7-nél egyébként már nem ActiveSync van, nem is lehet telepíteni, hanem Windows Mobile Device Center. De ez nem is volt kérdés.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nekem a Device Center sem látja, viszont a készülék az intézõben megjelenik.

Link to comment
Share on other sites

Predator

Nekem úgy jelenik meg az eszközkezelõben hogy hordozható eszközök !

De attól még a mobil device center driverét nem látom és így nem tudom lecserélni,az biztos hogy ott van valahol mert mûködik a szinkron!

De ismétlem ahhoz hogy letudjam cserélni a HTC diamon touch romját normálisan ,ki kell cserélnem egy drivert !!!

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Nekem mondjuk androidos telefonom van, de annak telepítenem kell a saját softwaret is ahhoz, hogy minden szolgáltatást el tudjak érni. Ez azért van, mert a szoftver mellé plusz drivert is telepít, amivel debuggolni lehet a készüléket. Mondjuk a HTC oldalán nem látok letölthető szoftvert, deha adtak hozzá CD-n, akkor azt mindenképp telepitsed.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...