Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tablet vásárlás


Garono

Recommended Posts

  • 4 months later...
Adani

Tabletekhez láttatok már olyan USB-s hub-ot, ami az egyetlen micro USB csatlakozóba dugva több USB csatlakozást tud adni?

 

Ami miatt kellene: Wayteq xTAB-7x Quad típusú tabletem van, ezen egyetlen egy micro USB csatlakozó van, van hozzá egy okom külső billentyűzettel, de ha ezt használom, akkor nem tudom közben tölteni, hiszen nincs hová dugni a töltőt. Erre kellene egy HUB, ami ezt megoldja. Tölteni tudnám külső akksiról útközben is, sajnos bár minden szempontból jó ár/érték arányú ez a tablet ,de az akksiból elég gyengét raktak bele.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:google: micro usb otg hub

http://www.ebay.com/bhp/micro-usb-otg-hub

http://www.argep.hu/trend/OTGH/Otg-hub.html

Van ilyen sokféle, csak a töltésben nem vagyok 100 % biztos. :hmm: S2-nél azt mondták, hogy OTG-n keresztül tölteni nem szabad. De az lehet, hogy mókolt kábel volt kábel ér felcseréléssel.

Erre még rá kellene keresni tovább.

 

De van pl. ez, ami töltős: http://www.amazon.com/Micro-Cable-Power-Samsung-AtomicMarket/dp/B009YPYORM

Link to comment
Share on other sites

Adani

Eddig olyanokat láttam csak mindenhol, ami ugyan micro-s de a portok normál USB-sek, azzal meg nem megyek semmire.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

A minimál dizájnnak annyi előnye van, hogy koherens, és magától értetődő. Én pedig a legtöbbször csak rápillantok a telefonomra és már csinálnám is a dolgomat. Ez hiányzik nekem az androidból bizonyos szempontból.Az androiddal éppen az a bajom, hogy bele kéne nyúlni, hogy számomra szép legyen, de én nem akarok már órákat hekkelni. (...)

 

Én időnként használok egy Samsung Omnia 7-et (igen, Windows Phone), és nagyon kedvelem. Sajnos néhány fontos app nincs meg hozzá, emiatt inkább az Androidos telefonomat nyúzom (Nexus 4), amit szintén nagyon szeretek. Viszont létezik "fake Windows 8 launcher" Androidra, ami teljesen élethű, de tableten már idegesítőek a hatalmas csempék.

Hogy ezzel az egésszel mit akartam mondani? Már nem is tudom...

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Eddig olyanokat láttam csak mindenhol, ami ugyan micro-s de a portok normál USB-sek, azzal meg nem megyek semmire.

 

Ahhoz is van mindenféle adapter az eBayen 2-300 Ft körül. ;) Male - female, oda és vissza, meg keresztbe, normál, mini, micro.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Temporary

Attól is eltekintve, hogy irreálisan olcsó, a márkájával sem büszkélkednek. A forgalmazó cég pár hónapja alakult meg, úgyhogy nekem ez egyszerűen gyanús ... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Van egy érzésem, hogy Kínából behozott 10e forintos gépről van szó.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Ezen túl ma már belépőszintnek is kevés.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...