Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Minden telepítés hibaüzenettel végzõdik


waterman

Recommended Posts

waterman

Szisztok!

 

A gép:

ASUS P5QC Pro alaplap

CPU E5200

HDD Hitachi 500 Gb

2x 2Gb 1333 MHz RAM

SAMSUNG opt. meghajtó

 

Az õrület ott kezdõdött, hogy szerettem volna újratelepíteni a gépet. Átmozgattam az fontos adatokat, formázás, Windows 7 telepítõlemez. A hibaüzenet a fileok kicsomagolása részénél jött minden egyes esetben. Hibakód: 0x80070570. Kipróbáltam 4 lemezt, a negyedikkel nagy nehezen sikerült a mûvelet. Feltelepült a 7, de ezután bármilyen játékot szedtem le ISO-ban, a telepítésnél mindegyik megszakadt egy hibaüzenettel, hogy valamelyik file-t nem tudja olvasni vagy kitömöríteni. A nagy méretû rar-ba vagy zip-be tömörített fileok mind crc hibát jeleznek. Kipróbáltam már legalább 6 játékot és legalább ennyi tömörített file-t.

Amit eddig próbáltam: SATA kábel csere, teljes MemTest (nem jelzett hibát), teljes HDD ellenõrzés (nincs bad sector vagy más hiba), teljes vírusírtás 3 vírusírtóval és semmi...

 

Valakinek valami ötlete, mert én már sík ideg vagyok... :S:dühös:

Link to comment
Share on other sites

Garono
bármilyen játékot szedtem le ISO-ban

Ez melyik online bolt?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Két dologra tippelnék. Az egyik, hogy a rendszer is tört, ráadásul valami hiper-szuper edition, a másik, hogy túl van hajtva a gép, és ezt a Windows nem szereti.

Link to comment
Share on other sites

waterman

A gép nincs pörgetve, minden érték 100%-on van. Se az órajel, se a memória...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Peredi Zoltán

Én meg Office-t telepítettem - volna. A kapott ISO fájlt – Daemont Tools-szal, virtuális meghajtóra – kibontottam, majd mindent egy pendrive-ra másoltam. Erről indítva a Setup.exe-t, a következő választ kaptam:

 

„A telepítő nem talált telepíthető terméket. Kérje a rendszergazda segítségét.”

 

A Setup mellett volt egy Autorun.inf és egy Readme.htm, továbbá az Office különböző részeinek anyagai, külön-külön mappákban.

 

Nem tudna valaki a rendszergazdám lenni?

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Lehet, hogy már bele van piszkálva abba telepítőbe. Egy garantáltan eredeti ISO-val kellene megpróbálni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...