Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2011. áprilisi számról


payskin

Recommended Posts

petzolkri

Megtaláltalak! Már olvassuk!

Link to comment
Share on other sites

Binacska

Sziasztok!

 

Az áprilisi szám 53. oldalán található cikkel kapcsolatban kérdezek.

Az oldal jobb felsõ sarkában írjátok, hogy a Norton 360 5.0 próbaverziója megtalálható a lemezmellékleten, azonban sehol nem találom.

A hiba hol található? Lemaradt a lemezrõl, vagy nem is lesz rajta, és az újságban van tévesen?

Elõre is köszi a választ!

Link to comment
Share on other sites

mykee

Mivel a lap még nem volt a kezemben, ezért csak arról írnék, ami feltűnt a címlapon: macbook, notebook, ipad, e-book, thunderbolt (ami ismét a macbookhoz köthető), miközben van egy általános nyitólapos cikk, meg egy IE9, ami kicsit negatív felhangú.

Csak én érzem úgy, hogy valami book még hiányzik a címlapról? Mondjuk egy bookpolc, egy booktár, egy handbook, meg egy iBook?

Sorry az epés beszólásért, de ha már címlap...

Link to comment
Share on other sites

Sz. Ago

20 éves a PCW... :ole: ...vagy nem. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Binacska
(Destroy-man @ 2011. április 9. 18:33) 434983[/snapback]

Itt van:

http://us.norton.com/downloads/trialsoftwa....jsp?pvid=n3605

 

Köszi a szándékot, de nem bírom letölteni. Azt a hibaüzenetet kapom, hogy az én országomból nem lehetséges a letöltés.

 

Egyébként még továbbra is fennáll a kérdésem, hogy a következő havi szám mellékletén megtalálható lesz?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem lesz rajta. :nem:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Megnéztem, magyarország tényleg nincs a listában, így megadtam Jamaicat. Ezekután azt írta, hogy nem érvényes a bankkártyám. Érdekes, 2 perce utaltam róla. Viszont googleban rákerestem úgy hogy Norton 360 5.0 trial mirror, és elég érdekessek a találati eredmények. :P Mondjuk az a cég, aki egy próbaverziós program letöltését ilyen módon korlátozza, azthiszem ezt megis érdemli. :)

 

Szerk.:

Bingel jobb volt a találat:

http://www.softpedia.com/progDownload/Nort...load-57328.html

Link to comment
Share on other sites

scht

Találtam egy ilyet is, talán jó lesz, igaz nem próbáltam:

 

<<KATT>>

Link to comment
Share on other sites

Sz. Ago

Az újságban szó volt a Coral VideoStudio-ról. Az lenne a kérdésem, hogy az alábbi linken az angol verzió kezeli-e a magyar karaktereket? :huh:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Na most itt konkrétan 0% esélye van, hogy erre a kérdésre választ kapsz. Ellenben a videoszerkesztéssel foglalkozó témákban... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Az áprilisi szám szerint átalakul a szerkesztõi csapat. Új írók lesznek. És van aki leköszön.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez már múlt idõ. Az áprilisi számot már java részt õk csinálták.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Annyi pontosítás az e-Book Reader cikkhez, hogy az Onyx Boox õsz óta támogatja a .doc file-okat.

Link to comment
Share on other sites

KGigi
(Spányik Balázs @ 2011. április 21. 23:56) 435525[/snapback]

Ez már múlt idõ. Az áprilisi számot már java részt õk csinálták.

 

És nem akarnak itt is bemutatkozni? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Értem...

Link to comment
Share on other sites

mykee
(petzolkri @ 2011. április 21. 16:35) 435510[/snapback]

Az áprilisi szám szerint átalakul a szerkesztői csapat. Új írók lesznek. És van aki leköszön.

 

:hááát:

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Az, hogy a mostani számban bõvebb ismertetõt olvashattunk az e-olvasókról, azt jelenti, hogy a kiadó elgondolkodott egy új formátum bevezetésén? :fogatlan:

Link to comment
Share on other sites

payskin

A falon van, az idõt mutatja, és vér csöpög belõle. Mi az?

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Õõõ... kakukkos óra?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Igen.

Link to comment
Share on other sites

1933

Tisztelt Mindenki!

 

A PCWORLD név megtartása (ahogy azt a főszerkesztő megjegyezte, jogosan), nem divat kérdése, hanem egy jól bevált és ismert folyóirat neve, amit már csak ezek a tulajdonságok miatt is meg kell tartani. Mi lenne, ha divatként az éppen TRENDI" neveket használnánk a saját jój beváltak helyett, a divatot követve. Új név, új ember, új név új folyóirat, a régiek megszüntek, nincsenek, elmúltak, "kampec"!

 

A divat azért van, hogy a telített piacot egy kissé fellendítsék (mint például a göndörített frizura helyett, egy símára "lenyalt", pócsi sz....máriára emlékeztető, uniform, "TRENDI" frizuradivat, amit hosszú órák munkájával állíranak elő fáradságosan -- a lököttek), ami azonban nem a józan ész terméke, s amit pazarlásnak nevezünk, feleslegesen kidobott pénznek, már ahol nincs rá szükség, meg ahol a divatot követni akarónak meg kell szorítani a nadrágszíját az egyébként rosszúl fizetett delikvens esetén, csakhogy a divatot követne, nehogy már kigolyózzák maguk közül az amúgy szükséget nem szenvedők.

 

Mi az a PC? Egy olyan szerkentyű, amit egy személy használ, legyen az helyhez kötött, vagy hordozható, felhajtható fedéllel, vagy anélkül, vagy éppen más képernyő mérettel.

 

Nem ismerős? Ugyanez elmondható az asztali gépről, a laptopról, a notebookról, a netbookról, az iPadról, a tablet PC-ről, az e-bookról, stb., stb!

 

Namármost: ha mindez PC, akkor minek a nevet megváltoztatni! Nem?

 

Ami meg a magazin tartalmát illeti:

- igaz, hogy az interneten mindez megtalálható, de a netbook-ot azért mégsem lehet bevinni a legkisebb helyiségbe (nehogy a fedőlapra víz cseppenjen),

- minden egy helyen megtalálható, nem kell kutakodni utána,mert mások már egyrakásra halmoztak mindent,

- akinek meg nyelvismereti gondjai vannak, az saját anyanyelvén kapja azt ami érdekelheti,

- aki meg már mindent tud, az megspórol kb. 2000 forintot, mert nem muszáj megvenni!

 

No soroljam tovább? Szóval megvesszük a lapot, olvasgatjuk és ha valamit hiányolunk benne (mert akik írták, azoknak nem sikerült kitalálni, hogy nekünk mi hiányzik), akkor legfeljebb beírunk a Fórumba pár sort és ime, valamelyik köbvetkező számban már meg is jelenik, mert a "bértolnokok" szorgalmasan utána néznek és beírják. Köszönjük!

 

Elnézést, ha valakit megsértettem volna, de azért is ha nagyon lojális lettem volna. Ezért nem kapok fizetést sem, csak meg akartam köszönni a fáradozást!

 

Üdv mindenkinek.

 

U.I.: Ja! a helyesírási és elgépelési hibákért is elnézést kérek, de a nejem sürgetett, mert pizzát rendelt és az csak melegen jó!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...