Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Office 2007 wordben szerkesztés


seherezádé

Recommended Posts

seherezádé

Boldog,Eredményes Boldog Új Évet kívánok a fórumozóknak !

 

Következõ kérdésem van:XPSP3 rendszerben Office 2007 Otthoni és iskolai verziót használok.Hogyan tudnám megoldani,ha beszkennelek egy pdf dokumentumot a gépbe tudjam szerkeszteni.(például egy nyomtatvány,amit szeretnék kitölteni géppel).

Segítséget köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Valószínűlegsehogy, mertazOffice2007csomagprogramjaialapbólnemkezelikaPDFformátumot. Illetveeznemteljesenigaz, mertrémlikminthavalamelyikszervizcsomaggalbelekerültvolna. Mindjártutánanézek. Addigis, nekedisboldogújévet!

 

---

 

Eremitmegelőzött, deazértutánanéztem: megnyitninemtudják, csakmenteniPDFformátumba. Tehátténylegmuszájleszvalamilyensegédprogramothasználnihozzá. :(

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Pár napja volt a PDF to PPT konverter a Giveaway of the Day. Nagyon ügyes, bár szerintem a szkennelt dolgokkal nem tudna megbírkózni õ sem.

Esetleg meg lehet próbálkozni a pdf-et valamivel tiff-be vagy ps-be elmenteni és az Office Document Imaging-al beolvasni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A PDF-et egyszerûen nem arra találták ki, hogy utólag szerkeszthetõ legyen. Vagy ha mégis, akkor arra van az Acrobat. Ez az elsõ 2011-es bölcsességem. :P

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

A Foxit PDF Editort használom. Alap dolgokra nekem megteszi. Törölni, mozgatni lehet. A hozzáírás is elmegy.

Link to comment
Share on other sites

seherezádé

Köszönöm SkyBrid hozzászólásod, hasznos számomra, már használom. Elnézést kérek a késõi reagálásért.

ui: eremit ! Tettem írásjel után szóközt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én hiányoltam, úgyhogy nagyon örülök, és én is teszek! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...