Jump to content
GSForum - Segélyvonal

E-könyv olvasók


Dávid Csaba

Recommended Posts

Athos

Kicsit félrenéztem. :D Sajna csak most jutottam odáig, hogy rendeljek. Egyéb okok miatt idõm se lett volna olvasni. De most már úton van. :)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Sziasztok!

 

Tegnap megérkezett a Kindlem! :) Köszönöm a tanácsadást és a segítséget! Sokat segítettetek. Az Amazonnak és az UPS-nek meg piros pont.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Üdv a klubban! :kocc:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Köszi! :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Az Instapaper-t ugye ismeritek? :)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Most már igen. :)

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba
:megölel:
Link to comment
Share on other sites

Athos

:)

 

@KGigi

Köszi a oldalajánlást. Használom is és nagyon bejött.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nincs mit. Nekem annyi vele a gondom, hogy valamiért az index címek (de csak a címek, egyébként a cikk rendben van) karakterkódolása szétmegy, ha nem a könyvjelzõjével adom hozzá a cikket, hanem a webes felületrõl vagy böngészõkiegészítõvel.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Én az URL-t szoktam bemásolni.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

És úgy mûködik indexes cikkekkel, nem megy szét a cím? Kipróbálnád?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Burgonya

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy megbízható Ebookot? Nem kell, hogy nagyon csicsás legyen, inkább az egyszerû kezelhetõség lenne a lényeg, és ha lehet ne legyen nagyon drága se. Bocs, hogy ilyen nyersen írok, de õszintén szólva semmit nem tudok ezekrõl.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Jelenleg a Kindle a legjobb ár/arány tekintetében. Én a noteslatet várom nagyon, elvileg nemsokára megjelenik.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Már több, mint 1 éve meg kellett volna jelennie! Folyamatosan csúsztatják! :mérges: Erõs a gyanúm, hogy kamu az egész. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Elõ azért nem rendeltem. ;) Viszont én már nagyon várom, suliba ez a legjobb választás. Az utolsó hírek szerint most õsszel jelenik meg, és tartani tudják a 99$-os árat továbbra is. Ami egy kicsit furcsa számomra, hogy wifit opcionálissan lehet kérni bele, de nem kerül plusz költségbe.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Kindlebõl most van új alapmodell (ami rendelhetõ Magyarországra), igaz a memóriája kevesebb lett, de hardverben meg egy picit erõsödött. 109USD az ára ha jól emlékszem. Ez éri meg a legjobban. Nagyon jó a kijelzõje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kindle

Igen, a Kindle-nek van a legjobb ár-érték aránya.

Az új Kindle 4 postával $190 körül kijön.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dávid Csaba

Tegnap este tapasztalhattam, hogy a hideg levegő és a Kindle akkumulátora (meg javarészt másé sem) mennyire nem szeretik egymást. Pedig miután a hidegről beléptem a melegbe, hagytam, hogy az eszköz felvegye a szoba hőmérsékletét, addig hozzá sem nyúltam, ám bekapcsolni nem lehetett, pedig 1-2 órával korábban még 50%-os töltöttséget mutatott. Mivel épp nem voltam PC közelben, így hagytam a dolgot. Reggel rádugtam a gépre, ám csak a narancssárga LED kezdett el világítani, ergo az akkumulátor elkezdett töltődni, de az eszközt magát nem ismerte fel a gépem. Nem kicsit ijedtem meg, de gondoltam, hagyom, ha dolgozzon a delej. S láss csodát, 30-40 perc után villant egyet a Kindle kijelzője, újraindult és megjelent az USB Drive Mode felirat. Gyorsan kipróbáltam, be lehet-e kapcsolni, s persze a töltöttségjelző helyén egy szép nagy felkiáltójelet láttam. Viszont most már felismerte a Windows is! Szépen megvárom, míg zöldre vált a LED.

 

---

Szinten percre pontosan 4 órányi töltés után bezöldült. Használom, eddig rendben.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az akkumulátorok nagyon nem szeretik a hideget. Nem biztos, hogy teljesen le volt merülve, csak hidegen nem tudja leadni a kellő áramot. Nem biztos, hogy ez hiba, de esetleg jelezhet egy olyan problémát, hogy már öreg az akkumulátorod.

 

Nekem is vennem kell új akksit, mert jártam úgy párszor ezen a télen, hogy a kb. 10 éves akkumulátorom annyira halottra dermedt, hogy még ki se tudtam nyitni az autót (csak a szervizkulccsal, de az meg nem deaktiválja a riasztót -> felkeltettem a lakótelepet :) ). Két nap múlva, mikor a -5-öt felváltotta a +10, már indítani is lehetett, pedig nem töltöttem közben.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...