Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Frissíted a Windows-t?


Ötvös Tomi

Recommended Posts

Fujitsu

Alapbeállítások mellett négy (tehát a vendégeknek is négy). Nem mintha ennek lenne bármi jelentõsége... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ja értem. Bocs. :)

Link to comment
Share on other sites

Ötvös Tomi

Na frissítettem. Eredmény: hibaüzenettel indul a Windows, az Office frissítés után pedig az Excel is elszállt.

Ennyit a frissítésekrõl, húzhatom a rendszert újra.

Azt hiszem, telepítés után készítek egy lemezképet, a Windows Update-ot pedig kilövöm. Ha összeomlik, akkor ott a jó öreg Ghost vagy True Image. A dokumentumaimat pedig eddig is mentettem.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Teljesen igazad van, szerintem is a Microsoft a hibás. Abszolúte helyesen jársz el, én sem tennék másként. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Eredeti Windowsról és Officeról beszélünk?

Link to comment
Share on other sites

Ötvös Tomi

XP: Campus licenc

 

Office 2007: vettem (én hülye)

 

Dühítõ, nem a telepítés a hosszú idõ, hanem a sok beállítás és a különféle egyéb programok, amelyek szükségesek a munkámhoz.

Link to comment
Share on other sites

die nadel

@Ötvös Tomi!

Te vagy az egy a millióból, akinek gondot okozott a Windows Update. A többi 999.999 embernek minden rendben megy. Hol lehet a hiba? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Ötvös Tomi

Lehet, hogy az egymillióból én vagyok az egy, de az sem biztos, hogy a maradék ember mind frissít.

Mindegy...Egészen eddig nem okozott gondot, de eztán meg már nem is fog ;)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ennek fényében akkor most gondoljuk át újra, amit a topik létjogosultságáról írtam... ;)

Link to comment
Share on other sites

solties

Hogy megvédjem Ötvös Tomit, egy esettel/példával próbálok érvelni.

Windows 7-et használok, 2007 office-szal.

Szokásos frissítések (hozzáteszem nekem is csak a fontos frissítések vannak bejelölve, és azokat sem engedem automatikusan telepíteni!) office, javitások hotfixek stb...

Egyszer egy ilyen "kedden", fontos office frissítés is megjelent több is, gondoltam én legyen!

telepítettem, aztán újraindítás szokásos hercehúrca.

SOHA TÖBBET NEM INDULT EL A JOGTISZTA OFFICE!!!

"a word/excel stb.. nem telepítették az aktuális felhasználó számára, kérdezze a rendszergazdát" vagy valami hasonló hibaüzenet.

Hogy mi okozhatta, nem tudom a mai napig sem, de nem is érdekes!

Csak az office Javítása segített! Mindegy, megoldódott. A lényeg igazából az, hogy még két tök egyforma konfigon is lehetnek eltérések.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Hibák mindenütt adódhatnak. A motorban is megszûnhet az olajnyomás, de akkor most inkább nem is vezetsz? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

@ Ötvös Tomi:

@ solties:

 

"Ezeket" úgy sem tudjátok meggyőzni, kár a gőzért. Én ezért nem szóltam bele eddig. Az első oldalon elmondtam a véleményem és pont. Nem kell ezt tovább ragozni. ;) Csak azt nem értem, hogy akkor ők miért próbálnak meg minket meggyőzni. (pláne öt oldalon keresztül) :hááát:

Szerintem mindenki tegye azt amit szeretne és egyszerűen be kell zárni a topikot. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nem akartam én senkit se meggyõzni. Csupán leírtam a magam álláspontját. Az más kérdés, hogy a szoftver gyártója és az összes szakértõ (már akit annak lehet nevezni) szerint az én álláspontom a helyes és egyedüliként elfogadható ebben a kérdésben, úgyhogy itt tényleg nincs mirõl beszélni. Ha az autóm gyártója szerint 20 000 km-enként irány a szerviz, akkor sem keménykedek azzal, hogy nekem elég 50 000 km-enként szervizbe menni; hanem megfogadom és magamra nézve kötelezõnek tartom, amit a gyártó elõírt.

Mindenkinek joga van hozzá, hogy ne értsen velem egyet, ám egy számítástechnikai fórumon nem biztos, hogy helyes cselekedet egy külön topikot fenntartani egy ilyen kérdésnek; fõleg, ha még a hozzászólások között is van olyan, amelyik elbizonytalaníthatja az egyszeri felhasználót a frissítés kérdésében. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Szerintem is sokszorosan kitárgyaltuk a dolgot. Ha valaki érdemlegeset akar hozzáfűzni, dobjon egy pm-et.

 

:lakat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...