Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2010. júliusi számról


Telek Zoltán

Recommended Posts

Telek Zoltán

:oké: -> KÉP <- :oké:

 

Jó olvasgatást!

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

A tartalomnál is és az e-magazinnál is még mindig a júniusi a legfrissebb. :(

 

11:32

E-magazin rendben, tartalom még mindig júniusi.

Link to comment
Share on other sites

Gy_Máté
(Dávid Csaba @ 2010. július 3. 11:22) 421281[/snapback]

A tartalomnál is és az e-magazinnál is még mindig a júniusi a legfrissebb. :(

 

11:32

E-magazin rendben, tartalom még mindig júniusi.

 

Köszi az észrevételt! Csöppnyi homokszem került a gépezetbe, javítjuk nemsokára. :)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Üdv!

 

Ez a szám most egész jó lett, ilyesmit várok minden hónapban. Gyepes Máténak külön elismerésem.

 

Egyetlen dologba tudok belekötni. Az a két oldalas Noteszgéptippek nyaraláshoz című cikk minek kellett? És főleg miért mint Címlapsztori? Mikor becsuktam az újságot, és ránéztem még egyszer a címekre, úgy kellett megkeresnem, hogy ahhoz a címhez melyik cikk tartozik. Aztán láttam, hogy ahhoz a két oldalhoz, aminek ráadásul a harmadát-felét elviszi egy kép. Az elektromos hálózatokat ábrázoló térkép hasznos, de a többi dolog szerintem egészen egyszerűen evidens. Nem megyek el itthonról két hétre úgy, hogy nem bízom egy készülékben. Mint ahogyan anélkül sem megyünk el ennyire időre külföldre, hogy az autót átnézné egy szerviz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ViraghMarton
(KGigi @ 2010. július 7. 11:33) 421471[/snapback]

Üdv!

 

Ez a szám most egész jó lett, ilyesmit várok minden hónapban. Gyepes Máténak külön elismerésem.

 

Egyetlen dologba tudok belekötni. Az a két oldalas Noteszgéptippek nyaraláshoz címû cikk minek kellett? És fõleg miért mint Címlapsztori? Mikor becsuktam az újságot, és ránéztem még egyszer a címekre, úgy kellett megkeresnem, hogy ahhoz a címhez melyik cikk tartozik. Aztán láttam, hogy ahhoz a két oldalhoz, aminek ráadásul a harmadát-felét elviszi egy kép. Az elektromos hálózatokat ábrázoló térkép hasznos, de a többi dolog szerintem egészen egyszerûen evidens. Nem megyek el itthonról két hétre úgy, hogy nem bízom egy készülékben. Mint ahogyan anélkül sem megyünk el ennyire idõre külföldre, hogy az autót átnézné egy szerviz.

 

Kedves KGigi,

 

elõször is gyorsan bemutatkozok (ha már ez az elsõ kommentem a PCW fórumon): Virágh Márton vagyok, a magazin fõszerkesztõ-helyettese. Az említett cikk jó példa arra, hogy jelenleg miképp próbáljuk egy kicsit újragondolni a lap elsõ részét: ide különféle magazinosabb, színesebb, könnyebben emészthetõ cikkeket szánunk. Remélhetõleg mindenki talál itt érdekességeket, még a leginkább hozzáértõk is - jó példa erre hogy az "evidensnek" ható részek mellett azért Önnek is hasznos volt az elektromos hálózatokat ábrázoló térkép. Tudja, nehéz minden cikkel minden olvasót egyformán megragadni, és ugyan a lap szakmaiságából nem fogunk engedni (tehát nem "bulvárosodunk"), de az újság elsõ negyedében szeretnénk mindenkihez szólni. A hozzánk érkezõ levelek, olvasói kérdések alapján pedig higgye el: nincs "evidens" válasz, csak tapasztalt és még kevésbé tapasztalt felhasználók.

 

Értékes visszajelzését köszönjük!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
elektroshokk

Nekem is volna egy észrevételem.

Nem teljesen erre a lapszámra korlátozódik, hanem az elõzõ számhoz is kapcsolódik.

A két részes PC-szerviz tanfolyamos cikkrõl lenne szó.

Egy másik topikban már kifejtettem teljes mértékben a gondolataim: http://www.pcworld.hu/forum/index.php?s=&a...st&p=423496

 

De azért itt konkretizálnám egy kicsit.

 

Tehát megjelent a cikk errõl a képzésrõl, amely gondolom mások mellett az én érdeklõdésemet is fölkeltette, így kutakodva több olyan véleményre jutottam, hogy bizony ott nem lehet tanulni semmi kézzelfoghatót stb.

Itt az oldalon megjelent cikknél is keletkeztek ilyen hozzászólások amelyek idõközben eltûntek.

 

Fölmerült bennem a kérdés, hogy egy ilyen nevû lap közzétenne-e akár reklámcélból egy olyan képzési "ajánlót" amibõl minden tökéletesnek tûnik a képzéssel kapcsolatban, a valóságban meg semmi kézzelfoghatót nem profitálnak az ott végzett tanulók, csak a bizonyítványt.

a cikk szerzõje sem írta oda a nevét, bár lehet ez csak egy véletlen.

Én úgy gondolom, ez a lap érdeke is volna valahol, hogy az általa megjelentetett, úgymond ajánlott képzés azt nyújtsa ami róla megjelent.

Persze lehet csak én vagyok ilyen gyanakvó, és csak nekem szúrt ez szemet.

Link to comment
Share on other sites

Telek Zoltán

Kedves elektroshokk!

 

A cikk kommentjei egy sajnálatos engine-bug miatt tûntek el, nem moderáció eredménye képpen. Sikerült is visszaszereznünk õket. Köszönjük a cikkel kapcsolatos észrevételt - azt viszont el kell mondanunk, hogy a cikk fizetett hirdetés a képzést nyújtó cégtõl (ezt jelzi az "x" a szerzõ neve helyén).

 

Így nincs arról szó, hogy kifejezetten ajánljuk vagy nem ajánljuk, mint például egy fókuszteszt szereplõi közül a leggyorsabb VGA-t.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ez nekem sántít. Most is kint van a PCW weboldalán, ráadásul mint vezércikk.

Link to comment
Share on other sites

Telek Zoltán

Ezt nem igazán értem (a sántító megjegyzést). Miért ne lehetne kint az oldalon?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Rendben, hogy az újságban van egy fizetett hirdetés. De ugyanez miért kerül ki vezércikként a weboldalra?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Minden addig és ott van kint, ameddig kifizették.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...