Jump to content
GSForum - Segélyvonal

WORD konverter


egerecske

Recommended Posts

egerecske

Kedves Fórumozók!

 

"mswrd632.wpc konvertáló nem indítható" - ez az üzenet jelenik meg, amikor megpróbáltam ma megnyitni egy mailben kapot dokumemtumot. Kaptam és telepítettem egy "Office2007_Converter" programot, amit sikeresen telepített elvileg, de így sem tudja megnyitni, ugyanazt az üzenetet kapom. HTML-ben ugyan meg tudom nézni, de nem minden formázás van benne, nekem pedig arra is szükségem lenne. Mit kell tennem, hogy meg tudja nytni a gépem a fájlt? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

vodás
Van ennél a saját magával sem kompatibilis Office-nál sokkal jobb, ami ráadásul ingyenes. OpenOffice.org 3.2.1 letölthetõ és ingyenes. Windows 95 -tõl kezdve a legújabb fájlkiterjesztésekig a világon mindent megnyit és kezel. Csak nem Word, hanem Writer a szövegszerkesztõ neve.
http://hu.openoffice.org/about-downloads.html
:hááát:
Link to comment
Share on other sites

KGigi

@vodás

Ó, hogyne. Próbálj meg benne bármilyen komolyabb dokumentumot elkészíteni, előre megmondom, kínszenvedés lesz. Vigyázz ezekkel az elhamarkodott kijelentésekkel!

Link to comment
Share on other sites

payskin

De az tény, hogy megnyit például olyan Excel-fájlokat, amikre az Excel azt mondja, hogy az nem XLS(X), és hagyjuk õt békén. Többször mentettünk már meg így fontos adatokat tartalmazó táblákat.

Link to comment
Share on other sites

vodás
Nekem is az Excellel gyûlt meg a bajom, a régebbi (2003) nem nyitotta meg a 2007-ben szerkesztett táblázatot. Állítólag már kapható az MS Office 2010, meg kellene nézni, tudja-e kezelni?
:hááát:
Link to comment
Share on other sites

geri005

Én nem tudok róla, hogy már kapható :o Nem õsszel jön?

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Az angol nyelvű végleges Office 2010 már letölthető volt egy ideje. Magyar még nincs.

 

Azt én se nagyon értem, mit akart vodás eme legutóbbi írásával. :pislog:

Hogy a régebbi Excel 2003 mitől is nyitná meg a 2010 által készített fájlokat. Már amennyiben .xlsx vagy.xlsm új verziójú fájlokról van szó.

Ezekhez természetesen kell az Office 2007 konverter telepítése a 2003-ra, és úgy már oké. Ebben a vonatkozásban meg nem különbözik a 2007 és a 2010.

Ha meg arról lenne szó, hogy a 2007 által Excel97-2003 .xls formátumban elmentett fájllal volt gond, azt meg simán meg kell tudni nyitni Excel 2003-ban.

Nekem semmilyen rossz tapasztalatom nem volt eddig.

 

Hacsak nem pár hozzászólással előbb Spányik Balázsnak mégis valami ilyesmi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...