Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LG KF900 probléma


webster20

Recommended Posts

webster20

Sziasztok

 

Van nekem egy ilyen telóm, de nem tesz éppen boldoggá hogy finoman fogalmazzak :mérges:

A telefon óránként, de pontosan óránként lefagy, bluetooth nem kapcsol be, Wifi bekapcsol csak nem talál hálózatot, és a vaku sem megy! Van valakinek valamilyen ötlete mitõl lehet ez? Bevittem szervízbe a válasz annyi volt hogy: Szoftvert frissítettem rajta, de ígyis fagy nemtudom mi lehet a baja! :pislog::S ennyit a szervízrõl bár érdekes módon még az sms-eim is benne maradtak, nemtudom csinált e egyáltalán rajta valamit, lényeg a lényeg hogy én itthon is frissítettem ráraktam régebbit is, mindent megpróbáltam és tényleg nem ez a baj!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én megpróbálnék egy hardveres újraindítást. Elõtte persze teljes adatmentés.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ha megmaradtak az adatok a telefonban, akkor csak részlegessen frissitettél rajta szoftvert, maga az oprendszer érintetlen maradt (azt nem cserélted le).

 

Most nézem, hogy házilag is engedélyezett a KF900-on az FW csere:

http://www.lg.com/uk/support/product/suppo...itialTab=driver

 

Ha ezek után is problémás, akkor vidd vissza garanciáztatni, és ne foglalkozz vele, hogy szoftvert cseréltél rajta, az nem jár garanciavesztéssel ennél a készüléknél.

Link to comment
Share on other sites

webster20

Csak a szervízes emberke mondta hogy frissítette, mikor én újratelepítettem, minden elszállt róla mert próbáltam még régebbit is visszarakni, azzal is ugyan ezt csinálta! Hardveres újraindítás miis? :lol: köszi a segítségeteket!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nekem van egy ilyen pont a beállítások között. Alaphelyzetbe hozza a készüléket.

Link to comment
Share on other sites

webster20

Jah az semmit nem ér... még a frissítés sem :upsz::Sír:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Valahogy egészen biztosan alaphelyzetbe lehet hozni a készüléket. Utána úgy kell fogadnia, mintha elõször kapcsoltad volna be.

Link to comment
Share on other sites

webster20

Igen vissza lehet állítani gyárira, de nem segít a problémán épp úgy lefagy meg nem mennek a dolgok :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...