Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Epson Stylus S20


pilisvorosvar

Recommended Posts

pilisvorosvar

Üdv.

Régebben vettem egy Epson Stylus S20 nyomtatót. Minden okés volt, nyomtatott ahogy illik, ám egyik nap kiirta, hogy a patronok üresek. Semmi gond, sietve vettem egy pack-ot és beleraktam a szoftver segitségével.

Na innentõl kezdõdõtt a baj. Ugyanis a patronokat nem ismerte fel és az istennek se lehet rávenni hogy nyomtasson. Vettem bele utángyártottat, hátha a patronok rosszak, na azzal beindult és mûködött, de kb 2 napig. Utána ismételten csak ugyanez az üzenet, a patronok nem ismerhetõek fel.

Valaki tud esetleg valami megoldást kilõni ezt a hibaüzenetet?

A patronok eredetiek és teli vannak. Az Epson azonnal elutasit minden garanciális dolgot mivel õk váltig állitják, hogy csakis az utángyártott patronok okozhattak ilyen problémát.

Állitólag van reset gomb valahol a nyomtatón, de nem találtam meg.

 

Köszönöm elõre is.

Link to comment
Share on other sites

geri005

Próbáld meg megtisztítani az érintkezõket ahol csatlakozik a patron a nyomtatóhoz.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Ezek a partonok nincsenek egybeépítve a nyomtatófejjel. Ha tartalmaznak is valamilyen chip-et, én nem tartom elképzelhetõnek, hogy a négy patron közül (3 szín +fekete) egyik se érintkezzen.

Ami a garanciáztatást illetni, én nem mondanám meg, hogy után gyártott patronnal (is) próbálkoztam. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

geri005

Velem fordult már elő... bár az csak 2 patron volt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...