Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Samsung Corby GT-S3650


die nadel

Recommended Posts

die nadel

Sziasztok!

 

A lányomnak vettünk karácsonyra egy érintõképernyõs Samsung Corby GT-S3650 mobiltelefont. Vettünk hozzá adatkábelt is, hogy lehessen csatlakoztatni a géphez. Viszont ez sehogy sem akar összejönni.

Ha csatlakoztatom akkor kiírja, hogy az illesztõprogram telepítése sikertelen volt (USB 1.0-ás hibára hivatkozik :pislog: ).

Letöltöttem a Samsung honlapjáról a New PC Stúdiót, amit ajánl a telefonhoz a Samsung. Ez is csak XP/Vista operációs rendszerhez van, de feltelepül a Windows 7-re (bár megjegyzem, hogy az UAC kiabál a digitális aláírás hiánya miatt). Nos ez sem találja a telefont.

Semmilyen más drivert nem találtam a telefonhoz. Viszont hasonló probléma másnál is jelentkezett (más fórumon olvastam), de válasz nem érkezett.

Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate 64 bit

Ha valaki tud valami megoldást, azt megköszönöm.

Addig is Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

 

Üdv: die nadel

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

XP mód?

Link to comment
Share on other sites

die nadel

Nem nyerõ. A processzor nem támogatja a virtualizációs módot.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Meg kellene próbálni egy Vistán, de nem sok reményt fûzök hozzá.

Link to comment
Share on other sites

die nadel

Már mire gondoltál? A drivert kéne megpróbálni Vista-n vagy a virtualizációs módot?

A driver valószínûleg mûködne, hiszen azt XP/Vista-ra adta ki a Samsung, a virtualizációs mód meg valószínûleg nem, mivel annak hardver korlátai vannak.

De én emiatt nem fogom leszedni a Windows 7-et. Ezek szerint meg kell várnom amíg kiadnak hozzá egy normális illesztõprogramot, addig meg marad a bluetooth. Egy kicsit lassú és körülményes, de jobb mint a semmi.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A New PC Studionak működnie kellene Win7-en. Nekem GT-S5230-am van azon működik, bár tény, hogy az első telepítést elcseszte a telepítő, akkor nem ment. Leszedtem, újra felraktam, és ment!

Egyébként ez a legújabb new PC Studio:

http://downloadcenter.samsung.com/content/...o_1.3.0.II4.exe

A Samsung oldalán valamiért ez nincs belinkelve, legalábbis én csak régebbit találtam. De miért jó nekik, hogy warez oldalról kell beszerezni a hozzávaló linket azt nem tudom. :P Ez már Win7-es. De ha egyesével másolsz fájlokat a telefonra, akkor ez is hibát ír ki másolás végén, azzal ne foglalkozz, jól átmásolja így is a fájlt.

Egyébként nem hinném hogy Bluetoothal lassabb lenne a kommunikáció. Elég lomha a PC Studio. :( Egyébként át lehet állítani a PC studiot is Bluetooth üzemmódra.

Link to comment
Share on other sites

die nadel

A bluetooth-szal az a baj, hogy pl. mp3 fájlokat csak egyesével tudsz átküldeni, komplett mappát nem.

Adatkábelen keresztűl ez vidáman kivitelezhető.

Köszönöm a linket, kipróbálom. Remélem a benne levő driver jó 64 bit-re is.

 

Később (15:09): Ez is ugyanúgy nem telepíti a drivereket mint az 1.3.0.II2-es New PC Studio ("Unable to launch the driver setup file! Code:1"). Sajna emiatt nem is érzékeli a telefont. Úgy látszik, hogy nem tetszik neki a 64 bit.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ott valami más gond lesz!

Én Windows 7 Pro 64 bitet használok, és ezen megy, telepíti a drivert is.

 

Telepítéskor ne legyen bedugva a telefon a gépre, telepítés után ajánlott újraindítani a gépet, és csak utána összekötni a telefont a géppel.

 

Esetleg a Pc studio telepített mappájában lévő drivereket próbáld meg telepíteni. Ha nem menne a telepítővel, akkor kézzel kitallozva az inf fájlt.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én arra gondoltam, hogy Vista + a driver. Ezzel ki lehetne szûrni, hogy esetleg nem a készüléket ismeri-e rosszul fel.

Link to comment
Share on other sites

die nadel
:hátpersze: Én értettem félre. :upsz:
Link to comment
Share on other sites

die nadel

Ma próbáltam meg megint, csak úgy háttértár üzemmódban és most már felismerte a telefont és sikeresen telepítette az eszközillesztő szoftvert. Úgy látszik, hogy új év, új driverek.

A New PC Studio-val majd később megpróbálom megint, ha lesz hozzá hangulatom. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...