Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Időjárás


Pjotr

Recommended Posts

Gereby

Én csak pislogok, hogy mi van otthon, közben a sarkkörtõl északra 300km-re fürdõruhában majd megdöglünk néha...

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Fürdõruhában mi is megdöglünk... csak mi a hidegtõl. :lol:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

kléni

Hát nem tudom, itt Nyíregyházán nem volt egy kis folyamatos kis esõn kívül semmi, már az is rég abbamaradt :( Sõtt, ma már pulcsi nélkül jöttem haza. Lehet, csak ti vagytok fázósak :P (bár lehet, fürdõgatyában nem érnék haza :D )

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Pesten simán pulóverben mászkáltam. Kicsit hülyének néztek, pedig szerintem nem volt rossz idõ. :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Borsó nagyságú jég és hatalmas vihar. Telibe kapta Budapestet.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Budaörsöt is, ne aggódj.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Kecskemét körül is alakul valami, morog az ég.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Tõlünk már rég elment a vihar, de úgy látom maradt még anyag a felhõkben, hogy hozzátok is jut.

Link to comment
Share on other sites

KGigi
Kecskemét körül is alakul valami, morog az ég.

 

Kecskeméten egy ismerõs most lõtte ki a gépet, mert félti.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Valaki beír a Jáksóhoz: "Budaörsön már vizibiciklivel járnak a rendõrök". :D

 

Nálunk (Burgenland) folyamatosan süt a Nap, alig lehet kibírni ezt a 29°C-ot. Esõ csak kétszer esett 5-5 percre.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Éjszakás voltam, némi esőt, villámot és dörgést tapasztaltam az éjjel. A tőlünk kb 10 km-re található faluban viszont állítólag megteltek az árkok. Most ezer ágra süt a nap.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Hozzánk ismét megérkezett menetrend szerint a vihar. Erõs szél, szakadó esõ. villámlás és égdörgés. :S

Eddig még jég nem esett szerencsére. :ima:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Hamar el is ment. Persze a legidegesítõbb az volt ebben, hogy "szivatós" vihar volt: nagyon meleg volt délután, egyszer csak leszakad az ég, még a Napnak sem volt ideje eltûnni a felhõk mögött. Akkora cseppekben potyogott a víz az égbõl, hogy direkt koppantak a fejemen, de nem jég volt. Mindez 5 percig tartott, majd újra dög meleg. Minden szétázott, de hamar fel is száradt. Rá fél órára ezt újra eljátszotta, majd 16 óra körül teljesen besötétedett és megjött a rossz idõ. Ez aztán az idõjárás!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Budaörs - Kamaraerdõ alacsonyabban fekvõ részei, valamint Kelenvölgy totálisan víz alatt, csak gumicsónakkal vagy hidroplánnal lehet közlekedni. Kétségbeesett emberek mindenhol, mentik, ami menthetõ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sebi

Ma délután ismét jó kis felhõszakadás volt nálunk. Meg is látszik, mindenhol áll a víz. Még most is esik, bár most már csendesebben. Sosem lesz ennek vége? :S

Link to comment
Share on other sites

KGigi

30-áig minden napra van elõrejelezve csapadék. :(

Link to comment
Share on other sites

Sebi

A pincénkben már így is áll a víz. :S Nyitnom kellene egy fedett strandot... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Húúú basszus. Kinéztem, és gyakorlatilag éjszakai sötétségû az ég, olyan vihar jön. Nagyon durván néz ki. Ki is húztam gyorsan az antennát, azon nincs túlfesz. védelem.

 

A szél és a jég már megjött, az esõ még nem.

 

Update:

Megjött az esõ is. Az elsõ három kép a vihar elõtt készült, a negyedik amikor az esõ ideért. Azóta olyan vízfüggöny van, hogy a képeken látható házak már nem látszanak.

 

IPB kép IPB kép IPB kép IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Viharos felhõszakadás itt is volt, aztán hirtelen kisütött a nap, s a beton olyan gyorsan száradt fel, hogy majd megfulladtunk a párától. Mire normális sétálóidõ kerekedett volna, a szúnyogok vették át az uralmat...

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nálunk már megint szakad az esõ. Mit szakad, ömlik! Ausztiából hazafelé jövet az úton fekvõ fatörzseket és vastag ágakat kerülgethettem egy kiadós jégesõ közepette... Mindezt úgy, hogy 28°C és napsütés volt elõtte pár perccel. :S

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Sebi
Húúú basszus. Kinéztem, és gyakorlatilag éjszakai sötétségû az ég, olyan vihar jön. Nagyon durván néz ki....

 

A szél és a jég már megjött, az esõ még nem.

 

Update:

Megjött az esõ is.

 

Akkor ezért volt nálunk meghalva a T-Home Sat TV. Nem tudták felküldeni a jelet a mûholdra. Most már visszajött, de a minõség még mindig csak 50% körüli.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nálunk furcsamód csak néhány csatornán nincs jel. A többin viszont teljesen jó a kép. :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Akkor ti szerencsésebbek vagytok. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pjotr

2 nagy ág letört meg több kisebb is, áll a víz, beázott a házunk is. Az egyik kutyánkat esernyõvel meg magammal védtem, "kicsit" félt (jól elázott, de a jégbõl már nem kapott).

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Nálunk kivételesen jó idõ volt eddig egész héten. Napsütés és kánikula. A pincénkbõl a víz már elment és szépen szárad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...