Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Közös dokumentumkezelés


GazsiMano

Recommended Posts

GazsiMano

Abban szeretnék segítséget, tanácsot vagy útmutatást kérni, hogyan tudnék egy szöveges dokumentumot (mondjuk MS Word) egy idõben több gépen is szerkeszteni. Más szavakkal fordításokat készítünk és egy terjedelmesebb szöveg esetén sokszor nem egyedül készítem el az anyagot, de mindig gondot okoz (és elég sok idõt elvesz) a végleges célnyelvi dokumentum összefésülése. Próbáltam már a Live Workspace-t (http://nonstopuzlet.hu/egy-elfeledett-alkalmazas-live-workspace-20090904.html) de nem lehet szó szerint egyszerre dolgozni egy doksin.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Próbáljátok ki a Google Docs-ot. Nem tud annyit, mint a Word, de ilyenre pont jó.

Link to comment
Share on other sites

GazsiMano

Remek köszi, kipróbáltam jól működik. Viszont sokszor szükség lenne a Word tudására (pl. szinonima szótár, összetettebb táblázatok és a kompatibilitása a kész szövegnek sem mindig kielégítő) szóval tudom, bután hangzik de nem lehetne mégis megoldani mindezt a jó öreg Wordel? Annyira megszoktam már...

Nekem már az is elég lenne ha az otthoni hálózatban működne.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Elvileg ki tudja emelni a két változat közti különbségeket, de egyszerre nem tudtok dolgozni rajta. Erre való a Groove, ami a legnagyobb Office csomagokban van benne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...