Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Opera


KGigi

Recommended Posts

KGigi

A képek megjelenítése hogyan van beállítva? Véletlenül nincs mobilos módban? A stílus szerzői nézet?

 

----

A képpel a megoldás is megvan. A 10-es Operában nem tudom, hol van, a 11-esben Menü -> Lap -> Stílus. Itt csak a szerzői nézet legyen kijelölve. Az újratelepítés azért nem oldotta meg, mert ez a felhasználói beállítások között tárolódik.

Link to comment
Share on other sites

Nénje

Köszönöm a választ, megleltem a 10-es Operában itt: Nézet->Stílus->Szerzői nézet. Hamarosan kiderül, hogy sikerült-e megcsinálnunk, jelentkezni fogok. Amúgy mi volt a gond a kép beillesztésénél? Hátha legközelebb már tudni fogom.

Köszönöm a segítséget! :D

Üdv.:Nénje

 

21:31=Megoldódott a problémánk, ahogy KGigi írta úgy, csak annyit kellett még, hogy a "Táblázat szerkezetek" elől a pipát ki kellett venni.

Nagy az öröm, köszönjük! :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Pontosan nem tudom, mi volt a gond a képpel. Egyszerûen kimásoltam a privátodból a hivatkozást, ott ugyanis jó volt.

Link to comment
Share on other sites

Nénje

:hááát: Akkor ha nem sikerül, megint segítséget kérek, amúgy a priviben én is láttam hogy jó volt, amikor visszaírtál, a hozzászólásba is ugyanezt tettem, csak visszadobta ezzel az üzenettel: "Sajnáljuk, de dinamikus oldalakat nem helyezhetsz el az tageken belül".

Köszönök mindent, jó éjt! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jay

Ez az új Opera (11.50) nagyon jó lett. Le is cseréltem a Firefoxot.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Mit látsz, amit én nem? Én csak a grafikus felületen tapasztaltam változást. Az viszont tényleg jó, sokkal letisztultabb lett.

Link to comment
Share on other sites

Jay

@KGigi

 

Régen láttam már ilyen böngészõt, de most Ubuntura felraktam és sokkal gyorsabb a Firefoxnál. A Flash videókat is jobban kezeli, tényleg letisztultabb lett, és már vannak olyan kiegészítõk, amiket Firefoxon használtam. Szerintem sokat javult azóta, amióta régebben használtam.

 

Néha beakad az oldalak betöltése (most itt is), aztán csak töltöget, de semmi változás. Ezzel lehet valamit csinálni?

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nagyon gyors, de már a 10.50 óta az. :) A betöltésre nem tudok mit mondani, nálam még nem csinált ilyet. :S A kiegészítők mostanra tényleg sokat fejlődtek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sebi

11.51

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kmarton_djmacko

Mint minden böngészőkészítő-vállalat ez is kezdi elsietni a böngészőket, és kezd ez is elég rossz lenni.

 

Mint minden böngésző készítő válalat ez is kezdi elsilyetni a bönégszőket és kezd ez is elég rossz lenni....

 

Sehová se írj pirossal, illetve ügyelj a helyesírásra. <Pjotr>

Link to comment
Share on other sites

warynski

Nem tudom miért bántod az Operát...

Az biztos, hogy ha olyan hibaszázalékkal dolgoznak a norvég kollégáid, mint te, egy mondat leírásakor, akkor tényleg gáz van az Operával...

Link to comment
Share on other sites

kmarton_djmacko

Ha szerintem te se otthonról írtál volna akkor így írtál volna :D

Szokatlan bill volt :D most pl itthonról írok és amint látod hiba nélkül:D

Amúgy az a gondom az Operával h szétcsúszik sok weboldal én ezen a böngészõn nõttem fel de kénytelen voltam váltani Mozilla Firefox-ra mert már nem bírtam h elcsúszik minden oldal.... :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Mint pl? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

kmarton_djmacko

Nem akarok reklámozni de álatlába sok sok torrent oldal.....

Link to comment
Share on other sites

die nadel

Én még ilyen szétcsúszást nem tapasztaltam.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én sem, ezért kérdeztem rá. Mi van az állatok lábával?

Link to comment
Share on other sites

Garono
Mi van az állatok lábával?

:D

Link to comment
Share on other sites

payskin
Nem akarok reklámozni de álatlába sok sok torrent oldal.....

Az 'állat' szót két l-lel írjuk: állat, állat lába!

Link to comment
Share on other sites

kmarton_djmacko

Na király vagyok meginn nem tudok írni :D

Amúgy az általában lenne csak nagyon jó a helyesírásom :D

Link to comment
Share on other sites

warynski

Ha már így "kielemeztük" az Operát, lenne egy kérdésem.

 

Ha a Password manager rákérdez, hogy tárolja-e az adott oldalhoz tartozó jelszót, van-e arra lehetõség, hogy pl. csak a felhasználónevet tárolja, a jelszót ne?

 

 

Ha van tipp elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Tudtommal nincs. És sajnos arra sem jöttem még rá, hogyan lehet elérni, hogy a felhasználónevet felajánlja, mint a Firefox.

Link to comment
Share on other sites

warynski

Hát, ez az én bánatom...

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

Sziasztok.

Azt tudja valaki hogy miért nem lehet bepipálni az "emlékezzen a választásomra" ablakot?

http://kephost.hu/image-78DC_4E95B7FF.jpg

Egyébként a levelezõ fióknál (ha azt akarom hogy az Opera kezelje a levelezésem) újra létre kell hoznom a Gmail fiókomat, min amikor a Thunderbirdet újra telepítem? Ezután automatikusan letölti ha van új levél, vagy nekem kell mindig kérni a letöltést.

Most próbálkozom elõször az Opera böngészõvel, elõre is köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ez egy nagyon jó kérdés, nálam be lehet. Mi történik, ha beírod a címsorba, hogy opera:config és a BitTorrent részben kiveszed a pipát az enable elõl?

 

Létrehozhatod újra, de képes importálni a gépen lévõ Thunderbird fiókot is. A levelek letöltése beállításfüggõ, részletesen szabályozni lehet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...