Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobiltelefon programot keresek


Garono

Recommended Posts

Garono

Keresek egy programot S60-ra, ami egy szövegfájlba folyamatosan menti, hogy mikor lett a billentyûzár kioldva (meg hogy mikor zárt le újra, de ez utóbbi nem fontos).

Link to comment
Share on other sites

Wiezner István

Utánanéztem, de nem találtam semmit. Szerintem nem létezik ilyen, és szerintem a Symbian nem is naplózza ezeket az eseményeket, szóval log-fájlokat sem érdemes keresgélni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Garono

Nem is gondoltam, hogy a Symbian log fájlokat készít, én egy külön programot keresek, ami automatikusan indul a telefonnal, folyamatosan fut a háttérben, és logolja a kioldásokat.

 

Más: régebben találtam egy programot, amivel át lehetett állítani bizonyos gombok mûködését. Sajnos, már nem tudom mi volt a neve, azt sem, hogy milyen alapú volt (erõs a gyanúm, hogy Python :( ), de most szükségem lenne rá, mert az E51-en van egy gomb oldalt, amit kb. egyetlen egyszer használtam egész életemben, nevezetesen a mikrofon némító gombja. Ezt jó lenne átállítani vagy a kamerára, vagy a zenelejátszóra. Mindenesetre valami használható funkciót kellene hozzárendelni. :hááát:

 

Edit:

Mindegy, utóbbi problémára megvan a megoldás: MagicKey. ;) Bár igencsak körülményes feltelepíteni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
die nadel

Sziasztok!

 

Érdeklõdnék, hogy Nokia C5-03-as készülék milyen ingyenes vírusirtó szoftvert ajánlotok ami megbízhatóan teszi a dolgát és alacson az erõforrásigénye.

 

Tanácsaitokat, válaszaitokat elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Lehet, hogy én vagyok maradi, de miért kell telefonra vírusirtó?

Link to comment
Share on other sites

die nadel

Nem tudom, hogy kell-e telefonra vírusirtó, csak gondolom, hogy amivel az interneten mászkál az ember arra nem árt.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nekem sincs. Pedig interneten mászkálok vele. ;)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Én sem használok, bár szerintem igenis kéne... legalábbis Androidra igen. Symbianra szerintem már a vírusírók sem fejlesztenek. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...