Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Miért nem futnak (megfelelõen) a játékok?


LordDzseff

Recommended Posts

kristonz

Kedves Temporary ,

 

köszönöm a tippeket , megszűntek az akadások :D . Az indexelő szolgáltatás is be volt nyomva és még pár dolog, de takarítottam egy kicsit a registryben, azóta gond nélkül megy akár több órán keresztül is bármi.

Másrészt a húzott processzor órajel miatt állhatott fent a probléma, gondolom a gyári hűtő nem túl preferált az ilyen kisebb húzásokhoz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pcmester

Hahó! :szia: Esetleg választ is kapok?

(#170-es hozzászólás)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Drága pcmester!

 

Látom, aktív vagy mostanában, hozzászólsz 2007-2008-as témákhoz, meg olyan emberekhez, akik 4-5-6-7 éve nem jártak a fórumon.

 

De nézzük talán ezt a kérdésedet: feltételezed, hogy nemcsak megvan valamelyikünknek ugyanez az "öregecske (persze orosz)" játék, de ugyanígy nem működött a billentyűzetünkkel, nekiálltunk visszafejteni a beállításait, megtaláltuk a hibát, kijavítottuk, vidáman játszunk vele, és puszta gonoszságból nem írjuk meg neked, hogy a 48393. bájtot írd át 9-ről 14-re, és akkor jó lesz?

 

Vagy úgy gondolod, hogy ahány ember erre jár, és halvány lila gőze nincs arról, hogy az öregecske orosz Sonic miért nem látja a billentyűzetedet, írja ide, hogy "szia pcmester, nem tudom a megoldást"?

 

Ha egy kicsit jobban belegondolsz, már megkaptad a választ a kérdésedre. :(

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Elnézést. azt hiszem, egy kicsit türelmetlen voltam. Azt hogy érted, Spányik Balázs, hogy már megkaptam a választ? Idéznéd?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Arra próbáltam utalni, hogy ha egy hétig nem jön válasz, az maga a válasz.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Aha, kösz Spányik Balázs, és sajnálom, hogy senki se tud a hibámról. :cryin:

Uff! :indián:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...