Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes biztonsági szoftverek otthonra


payskin

Recommended Posts

payskin

INGYENES KERESÕ/IRTÓ SZOFTVEREK

INGYENES TÛZFALAK ONLINE KERESÕK AKCIÓS KERESÕ/IRTÓ SZOFTVEREK EGYÉB HASZNOS OLDALAK, PROGRAMOK Edited by KGigi
Link to comment
Share on other sites

payskin
Új élet váááár, felejts el mindent, mindent, ami fáááj...

Kezdjük akkor itt újra egy kicsit haladóbb módon, hogy ne kelljen mindig több oldalt átnézni, keresgélni. Javasoljatok programokat bátran (lehetőleg a program saját oldalára mutató linkkel együtt), írjátok meg, ha valahol új akció van, vagy lejárt (én is igyekszem ellenőrizni), a moderátorok, témagazdák és én majd frissítgetjük a listát.

Az előző témát nem dobtam ki, csak levettem a kiemelt állapotából. Ha kihagytam volna belőle valamit, szóljatok.

Szabályok:
  1. Az ingyenes dolgok közé csak olyan kerüljön, ami tényleg ingyenes! (Például tele volt az előző téma PC Tools Spyware Doctorral, ami legjobb tudomásom szerint nem az.)
  2. Az akciós közé csak olyan kerüljön, ami egy átlagos kipróbálható verziónál (tipikusan 30 napnál) többet ad és nem annyira illegális, hogy az sértse a fórumszabályzatot. (Valamelyik újság vagy bank vagy cég akciója belefér, törés, kulcsgenerátor stb. nem fér bele.)
  3. Bétákat ne ide gyűjtsük, hanem az adott cég vagy termék saját témájába. Ha nincs témája, szóljatok, csinálok!
Link to comment
Share on other sites

payskin
Enyém (hátra kell valamire).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
MolnárPéter

Addig is 2 angol és 1 német nyelvű NAV 2009 OEM akció:

 

90 napos angol Norton Antivirus 2009:

http://spftrl2.digitalriver.com/pub/symant...0_Microsoft.exe

http://spftrl.digitalriver.com/pub/symante...AV2009-90ML.exe

 

180 napos német Norton Antivirus 2009:

http://spftrl.digitalriver.com/pub/symante...AVPCWelt180.exe

 

90 napos angol Norton Internet Security 2009 :

http://spftrl.digitalriver.com/pub/symante...IS2009-90ML.exe

http://spftrl2.digitalriver.com/pub/symant...0_INGDirect.exe

 

(Nem próbáltam mindet, ha esetleg 1-2 nappal kevesebb próbaidőt ad, vagy busman nyelvű a progi, akkor ez van...)

 

 

OK

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mrszitya

Ezeket is feltehetnétek az első hozzászólásba:

 

(Ha valaki nem tudná, mire jók --> kémprogramok, levélszemét, vírusok és phishing (adathalász) jellegű tevékenységek szempontjából ellenőrzik a meglátogatott webhelyeket, s figyelmeztetnek.)

 

WOT

 

McAfee SiteAdvisor

 

PC Tools Browser Defender

 

OK

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

Ezt is javaslom első oldalra: EULAlyzer

 

A SpywareBlaster készítőitől. Bár már ez is jó régóta létezik, mostanáig nem próbáltam. Mint a nevéből is kikövetkeztethető, az EULA-t (license agreement / licenc szerződés) képes átfutni, s a gyanús szavakat, mondatokat kiemeli. Így nem kell fáradni az átolvasással, amit a legtöbben - gondolom én soha nem tesznek meg, még ha magyarul is van. :) A program maga kimásolja a szerződés szövegét a telepítőből, de kézzel is bemásolható a szöveg, pl. ha az EULA részletei csak online érhetőek el. Az analízis eredménye a készítőknek is elküldhető a programból.

 

IPB kép

 

OK

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Jay

ParetoLogic PGsurfer

 

Weboldalak tartalmának korlátozása.

Chatszobák és azonnali üzenetküldõ alkalmazások blokkolása.

Zene, videó, játék és más fájlok letöltésének blokkolása.

Számítógéphez való hozzáférés korlátozása.

(Angol nyelvû.)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
jagdtigger

MSN mellé ez jól jöhet:

http://dcmagnet.eu/download/MsnCleaner/down/MsnCleaner.exe

Eltávolítja az MSN vírusokat valamint az msn-en letöltött fájlokat is átvizsgálja, de itt egy részletesebb leírás is.

 

SZERK

Eh fasza, döglött a link, több dolgot is töltöttem le így csak most vettem észre hogy 0 kb a mérete :S .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Jay

Lejárt: Mcafee VirusScan Plus 2010 - 12 hónapos ingyen liszensz az Mcafee-tól. (ludla) új

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
aadaam

Felvetés: Esetleg lehetne fenn egy új kategóriát nyitni linkekenek:

"Komplett ingyenes interntsecurity programok"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jay

Ez már csak 30 napos: avast! Professional Edition 2 hónapos kulcs (Jay)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
BlackSeven

Az 'Eltávolítók' alá betenné valaki - erre feljogosított - ezt a linket is? Hátha jól jön majd, mert szerintem kevesen ismerik, hogy van ilyen is.

Eset Uninstaller és Egyéb AV eltávolítók

 

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
MolnárPéter

Immunet Protect Free ingyenes felhõ alapú kiegészítõ védelem meglévõ antivírushoz: Link

Hamarosan magyarul is tudni fog!

Link to comment
Share on other sites

BlackSeven

Köszi. Tudnád jelezni itt, ha majd már tud magyarul is?

NOD mellé is feltehető? Mert az nincs benne az ajánlott listájukban. Azért kérdezem, mert a Panda Cloud rendesen összeakadt a NOD-al. Sajnos és ez a kettő nem megy egymás mellett.

Link to comment
Share on other sites

bonci4040

Nálam már bizonyított: többféle trójait jelzett és eltávolított!

Security360

az Advanced SystemCare-al karöltve használom.

 

Link to comment
Share on other sites

die nadel

A Pandának is van ingyenes felhõ alapú vírusvédelme.

Itt letölthetõ.

Viszont érdekelne, hogy ez nem akad össze a telepített vírusvédelemmel (Avast! 5 Free)?

Link to comment
Share on other sites

BlackSeven

Hogy össze akad vagy sem azt AV-je válogatja.

Másik magazin fórumában már értekeztünk erről és az a vélemény alakult ki, hogy vagy csak egymagában legyen a gépen, de így a free meg önmagában nem sokat ér csak a Pro verzió, vagy pedig inkább ne legyen másik AV mellett fent. Én azt tudom mondani - és ez saját tapasztalat -, hogy ESS/NOD32 mellett nem igazán vált be. Azonnal lefogta a gépet és többször is lefagyást okozott Win XP-n. Kaspersky mellé meg fel sem akart menni, csak ha trükköztünk a telepítésével. Ezt egy másik fórumozó tapasztalata után írom le.

Én nem javaslom másik antivirus mellett használni, annak ellenére, hogy a Panda ezt javasolja.

Aztán még van olyan "érdekessége" is, hogy az eltávolítása után (Revoval történt), mégis hagyott maga után szemetet és ezért a következő AV, ami történetesen az Avira volt/lett volna, nem volt hajlandó feltelepülni. Ezt is az egyik fórumozó tapasztalata után írom le ide.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...