Jump to content
GSForum - Segélyvonal

2 lemezes dvd összefûzése


bnagy618

Recommended Posts

Lalolib

geri005 ajánlata a legjobb megoldás: DVD2one

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
tricsesz

Hali!

Ahogy láttam az én problémám még nem merült fel.

 

Nekem az a problémám, hogy egy eredetileg DVD9 film valamikor ketté lett vágva 2 darab DVD5-re.

Eddig még csak nem is lenne probléma, de a menü is ketté lett vágva, és van ami az egyikben mûködik, és van ami a másikban.

Próbáltam már néhány szoftverrel összefûzni, de a menüt egyik sem tudta megcsinálni mûködõképesre.

 

Valaki tud esetleg megoldást arra, hogy a menü minden eleme mûködjön és egy darab DVD9-re tudjam kiírni a filmet?

 

Roppant hálás lennék érte, ha valaki tudna valami segítséget nyújtani ez ügyben, mert én sajnos a DVD menü kézzel történõ programozásában nem vagyok járatos és mint említettem egyetlen programot nem találtam még eddig amivel jól össze tudtam volna fésülni.

 

Remélem fog valaki segíteni és sikerül megoldani a nehéz helyzetet.

Elõre is köszi, üdv!

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

A menüt csak úgy nem lehet kettévágni, mert a 0-ra végzõdõ vts fájlok tartalmazzák. Tehát lehet, hogy csak simán le lettek másolva az eredetirõl 2 lemezre, éppen ahogyan ráfértek. Viszont ebben az esetben, mûködni kellene, ha mondjuk a merevlemez egy adott könyvtárába be van minden másolva. Ha nem, akkor sajnosvalami leszedõ program szétgányolta, amit nem nagyon lehet helyrehozni, mert ahhoz kellene a forrásfájl, ami csak az egykori készítõknek van meg. Enélkül a kódolást visszafejteni nem nagyon lehet, viszont szerintem minden menüelem megvan a fájlokban (menüképek, kapcsolati fájlok). Ezekkel újra fel lehet építeni az eredetivel teljesen megegyezõ lemezt ez biztos. Van viszont egy rosszhírem: ez az ismeret csak nagyon hosszú munkával szerezhetõ meg. Jómagam évek óta készítek különbözõ nyelvre lefordított dvd-ket eredeti forrásból, de még mindig van ujdonság amivel szembesülök. Tehát ha valami nagyon megbecsülendõ ritka lemezrõl van szó, (én is ilyeneket csinálok általában), akkor érdemes vele foglalkozni, de elmagyarázni mindezt alapokban is több 10 óra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...