Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdõív


KGigi

Recommended Posts

KGigi

Íme a 2009-es kérdõív. Megnézzük, merre tartunk. :)

 

Nekem 4 megabites ADSL-em van.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Digitõl van LAN-om, 30 mbites.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

T-Home DSL Extra (25/5 Mbps), de hamarosan Optinet Super (50/25 Mbps). És Vodafone feltöltõkártyás mobilinternet.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nálunk UPC Chello Gold van (25/3 Mbit/s).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zénón87

T-online 2 MBit-es net. Jöhetne már a DiGi net a külsõ kerületekbe is!

Link to comment
Share on other sites

Greene

Megy. ;)

Link to comment
Share on other sites

devergo

T-mobile 7/2-Mbit/s internet, csak kicsit drága az általuk biztosított adatmennyiségért. A sebesség viszont elfogatható.

Link to comment
Share on other sites

ezermester

Hah! Engem kidobott a lista. Kábelnet, az stimmel, de nincs megfelelõ sebesség válazstás, így lógva hagytam.

6Megás a netem. :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Azért nem tettem bele ilyeneket, mert a jellegzetes sebességeket kerestem meg. Hova tegyek plusz egy szavazatot?

Valahogy így kellene akkor:

  • <1
  • <2
  • <4
  • <8
  • 8<
<Pjotr>

 

Megcsináltam.

Link to comment
Share on other sites

ezermester

Miattam ne variáld! Bejelölöm a 8-ast és kész. Úgysem pont 6M. Szerintem nagyobbat oszt le, mert mindig

olyan 6.4M körül mozog. Gondolom 8Megás, és azon a szálon hozza a TV-t is. Családi kombi. 8)

 

Utólag: Felhoztam a kábeleseket egálba, és szépítettem a 8M-ások csapatán. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jay

LAN Internet: 20/10 Mbit/s.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Zolyka

Nekem 2mbps-os kábelsat-os mikrohullámú netem van mivel a t-com semmit nem tudott nálunk csinálni és a többi szolgáltató sincs jelen a faluban, pedig üdülő övezetnek számít Kápolnásnyék. Elégedett vagyok evvel a céggel eddig 98%-osan tartják is a sebességet.

Link to comment
Share on other sites

vodás
Budapest külsõ kerület, T-Com arra hivatkozik, hogy régiek és rosszak a kábelek, szélessávra nincs lehetõség, csiganet nem kell. Maradt a Vodafone USB modemes mobilinternet. Internet Fix, 5G, HSDPA (szélessáv). Ez a munkahelyi. Otthon T-Com kábeles, nagyon jó és gyors. Egyébként a Digi már mûködik Békásmegyeren, de csak a lakótelepen, ahol amúgy is sokféle lehetõség van. A kertvárosiaknak nagyrészt marad a mobilinternet.
:S
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Hasonló cipőben járok. Itt azért van ADSL, de tetű lassú. Ha nem lenne öt gép, egy jó mobilnettel jobban járnék. Magyarország 2009, szánalmas...

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Még a nyáron szerződtem a Upc-vel hűségnyilatkozat nélkül 2500 Ft-ért.

Öröm: a házban kiépítették a Fiber hálózatot és rá két hétre, megduplázták a sebességet.

Üröm: néhány ismerősömnek nemrég lejárt a hűségnyilatkozata /4000 Ft-ért 1024(2048)/256(512)/ és ajánlottam volna nekik ezt a csomagot. Azóta viszont egyrészt megszűnt a hűségnyilatkozat nélküli lehetőség, másrészt olyan trükkösek a feltételek, hogy nem válthatnak olcsóbb előfizetésre (ha felmondják a szerződést és újat kötnének akkor sem). A Upc-nél azt ajánlják, hasonló áron váltsanak Fiber15-re. A hasonló ár azt jelenti 700 forinttal többért. :):(

 

Megvan még a Vodás Instant netem is az USB modemmel. A DIGI már több mint fél éve behúzta a kábelét, de még mindig azt mondják várjak az üzletkötőre, holott az utca másik felében már jó ideje szolgáltatnak. Ennek ellenére minden tiszteletem az övék mert jóárasították a hazai internet és tv piacot. :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

vodás
Egyszerûen érthetetlen, hogy Budapesten, pl. Csillaghegyen, Rómaifürdõn sincs más lehetõség, mint a csigalassú ADSL vagy valamelyik mobilnet. Ezek közül is elsõsorban a Vodafone. Néhányan egy kalap pénzért bevezettették az UPC kábelnetet és kábeltévét, a többiek vagy szívnak a T-Com rossz kábeleivel, vagy... Nem igazán értem, hogy miért nem lát egyetlen cég sem ebben üzletet? Nem egy kertvárosról van szó, hanem sokról. A Dunakanyar nagy részén pl. a Pannonnak és a T-Comnak nincs kiépített hálózata, a Vodafone-nak van, de az sem mindenhol mûködik. Pl. Nagymaroson a Dunaparton csak GPRS van, HSDPA nincs. Valóban szánalmas.
:S
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én a Széchenyi hegyen szívok.

 

Vodafone mobilnet Zebegényben sem nagyon van. Csak egy ugrás Nagymarosról, de azért leírom. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
zschni87

Invitel ADSL-em van, 8 megabit letöltés, és 512 kilobit feltöltés, amelyekbõl még lejön durván 20%, és akkor megkapom a valós sávszélességet, amit hasznosítani is tudok.

Link to comment
Share on other sites

Athos

T-Kábel 2 Mbit... De már nem sokáig. 1 hónap és lejár a hûség, aztán átmegyek a Digihez.

Link to comment
Share on other sites

zschni87

LAN-neted lesz?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

T-Home, családi csomag. 15Mbps/900Kbps. Nálunk ennyi a maximum. Várom az optikát vagy a csodát. :)

 

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
jagdtigger

Én végre nem a 2 megás nettel csigázok:

IPB kép

Vidanet 8/1-es kábelnet, látszik hogy túl is teljesítik, 4k-t kérnek érte havonta és idáig mindig megvolt a 8 megabit le és az egy megabit fel :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...