Jump to content
GSForum - Segélyvonal

e-magazin


Vampi

Recommended Posts

sonykor

Valami online DVD-t ki kellene találni, mert az e-magazin önmagában kevés. Mi lesz azokkal a programokkal amiket a cikkekhez ajánlanak pl. a Mesterfogásokban vagy bármelyik cikknél.

Link to comment
Share on other sites

Alfonz64

Lehet magam ellen beszélek de az a Hopp kód lenne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sonykor

Megrendeltem az 1 éves e-magazint. Néhány észrevétel a megrendeléssel kapcsolatban:

 

1. Lapmegrendelőben a Kapcsolattartó mit jelent? Erre gondolok:

 

IPB kép

 

2. Megrendeléskor nem lehet megválasztani, hogy melyik hónaptól kezdődjön az előfizetés. Ha a mai naptól rendelem meg a lapot akkor az decembertől indul? Nem teljesen világos.

 

3. A regisztrációkor elküldött válasz e-mailban jó lenne ha a Felhasználónév és a jelszó is benne lenne. Könnyebb lenne megjegyezni.

 

4. Az adatok elfogadásának szövegében két helyesírási hiba is van. A 3ddigitálispulikációnálnál és a 3ddigitálispulikáció szavaknak semmi értelme. Erre gondolok (aláhúzva a két szó):

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Csak nekem nem sikerül PDF-ben kinyomtatni az egész lapot? Próbáltam WinXP alatt, Win7 alatt, novaPDF-fel, PDFCreatorral is. Novával XP alatt addig jutottam, hogy ha nem kérem az utolsó lapot, kinyomtatja nagy sokára, de közben szépen rábiggyeszti a logóját a lapokra. Viszont ha az összes oldalt kérem, nézhetem ítéletnapig a kért e-magazin oldalát, semmi.

 

Folyt: úgy tűnik megoldódott. Leszedtem mindkettőt és visszaraktam a PDFCreatort. Most úgy tűnik jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

Alfonz64

Írd be a googlebe hogy: ABBYY PDF Transformer 2.0.0.1147 + Patch

Én ezzel szedtem le az összest, ne feledd a dpi-t a legmagasabbra állítani.

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Ha DVD nem fog járni az e-magazinhoz legalább egy online CD járjon hozzá. Csak a legfontosabb vírusvédelmi és a cikkekhez tartozó programok legyenek rajta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ptrskptrsk

Az utóbbi idõben az e-magazin nagyító funkciója nem nagyítja olvashatóra az oldalt.. valaki találkozott már ezzel a problémával?

Link to comment
Share on other sites

ptrskptrsk

A probléma fenáll... A megvásárolt e-lapot így nem tudom elolvasni. Lehet hogy saját bénaság, de választ hol kaphatok? Írtam mailt a terjesztes@idg.hu-ra, meg egy bejegyzést ide...Tényleg segítség kéne.

Link to comment
Share on other sites

payskin

velemeny@idg.hu

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Nálam az ingyenes lapoknál működik a nagyítás. Remélem a vásároltaknál is fog. Elő vagyok fizetve egy éves e-magazinra.

 

Továbbra is tartom, hogy online letölthető CD mellékletet kellene adni az e-magazinhoz.

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Rendben megérkezett a decemberi szám.

 

Jó lenne megoldani, hogy a lapozás hangját ki lehessen kapcsolni. Szeretnék némán lapozni. Halkítsam le a windows-t? Igen, de nincs kedvem állandóan állítgatni a hangot.

 

Még azt nem tudom, hogy ha lejár az 1 éves előfizetésem akkor törlődik az e-magazinos fiókom és törlődnek az újságok is amik ott benne voltak?

 

Jó lenne megoldani, hogy az e-magazinos előfizetők is hozzájuthassanak a 2009-es PDF archívumhoz. Ne kelljen warezolni emiatt.

 

Köszi a választ.

Link to comment
Share on other sites

ptrskptrsk

Köszönöm a címet, választ is kaptam (továbbítják a problémát az elap készítõjének). Közben persze a dolog helyreállt nálam. Nem tudom mi okozta ezt az érthetetlen hibát napokig. Remélem nem jön elõ újra. A decemberi szám megvan, lapozgatom...

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Én a májusit nem tudom sehogyan sem leszedni PDF-ben. A többi lassacskán lecsorog és kinyomtatja a nyomtató, de a májusit nem...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Jay

Azt meg lehet tudni, hogy az emelt díjas sms fizetés miért 1000 Ft + Áfa?

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Lehet, hogy rosszul tudom, de az ilyen SMS-ek értékének durván a fele a szolgáltatóé, a másik fele meg a "kereskedõé".

Link to comment
Share on other sites

Jay

Így már érthetõ, hogy miért kerül majdnem a duplájába.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Nem hiba, csak érdekes: van aki már a kezében tartja a nyomtatott példányt, a e-lap meg még sehol.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba
:hmm: Próbálta már bárki is az e-lapban elolvasni a websuli kódokat bemutató képeit? Valami borzalom! Szándékosan rontják le a képek minõségét? Csalódtam. Azt hiszem holnap megcélzom a legközelebbi újságárust.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dávid Csaba

Az e-magazin elérhetetlen, ahogyan a szolgáltató honlapja is. :S

Végre zavartalanul olvashatnám, amit megvettem, de nem... :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...