Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Az RC-tõl az RTM-ig (build 7100+)


payskin

Recommended Posts

[OP]Destroy-man

32 bites Win7 esetén a sima XP-s drivert, 64 bites esetén pedig az XP64-es drivert rakd fel hozzá! Vista vitte mindkettõt, ugyhogy a Win7-nek is kell! ;)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A GeForce 4 MX már nem felel meg a W7 igényeinek. Marad a kártyacsere.

Link to comment
Share on other sites

Leona.

Windows 7 RC-re lehet magyar nyelvet telepíteni?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

@KeLa: Viszi a Win7-et a GefMX4, csak rohadt lassan és AERO nélkül. :)

 

@Leona: Ha sikerül Balázstól kikönyörögnöd a MUI-t akkor igen. (Ez esetben szólj nekem, mert kellene nekem is :) )

Link to comment
Share on other sites

Korell

Sziasztok!

Erre van valakinek valami ötlete a gépben 2 GB memória van,de a Windows7 mégis többet lát.

Ez valami bug lenne? Vagy csak valami nincs jól beállítva? ReadyBoost-ként van egy 4 GB-s DataTraveler 400-as is csatlakoztatva, amiből 1 GB-t használ a gép.

IPB kép

Rendszertulajdonságok

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Kedvesen oda is írja mellé, hogy 2,00 GB usable. Szerintem bug. :)

Link to comment
Share on other sites

Korell

Érdekes kis bug! Az Everest szerint ez a helyzet :

IPB kép

De ettől függetlenül nagyon jó kis op.rendszer! 5.-én raktam fel, és azóta még egyetlen leállása sem volt, mármint kékhalála! Stabil, és gyors.

Link to comment
Share on other sites

Leona.

@Leona: Ha sikerül Balázstól kikönyörögnöd a MUI-t akkor igen. (Ez esetben szólj nekem, mert kellene nekem is :) )

 

Nem hiszem, hogy Balázs bárkinek is odaadná.

A Vistáét nem lehetne valahogy beleintegrálni? (Vagy, ez hülye kérdés?)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem hiszem. Gondolj bele, teljesen más szövegek vannak az ablakokon és bizonyos rendszerelemek is új helyre kerültek.

Link to comment
Share on other sites

Zénón87

Köszi a segítséget! Akkor megpróbálom az XP-s drivert, aztán lesz ami lesz.

Link to comment
Share on other sites

Zénón87

Xp driver sajnos nem működik, sőt annyira nem hogy a telepítése után (a gép már újra lett indítva) megjelent egy fél másodpercre egy kék képernyő aztán újraindult hirtelen a gép...

 

Tudtommal magyarul még nam adták ki. Akkor ez a kép vagy kamu, vagy valójában le lehet tölteni magyar nyelvet hozzá.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem adták ki magyarul az RC-t, de néhány mázlista már tesztelheti.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird
Ez azért furcsa, mert az XP Mode-ról készített képeken XP ablakok futnak magukban a Win7 ablakokkal együtt. :huh:

Igen ez igaz. Csak akkor van maga a program ablak a Win7 ablakokkal együtt, ha a Win7 Start menüjébõl indítjuk a virtuális XP-re telepített programot.

Ilyenkor ha még nem fut a virtuális XP, elindítja, de nem jelenik meg az egész ablaka, csak a programé.

Itt egy példa. A felsõ NOD32 a virtuális gépen fut, az alsó meg a 64 bites Win7-en.

 

IPB kép

 

Nem sok minden van még telepítve, és nem is túl sokat nyúztam eddig, de megint az van, hogy hol megy mint a rakéta, hol meg bosszantóan belassul, ha ráklikkelek egy programra.

És nem csak a fizikai meghajtókon, hanem a saját virtuális cuccai köz is.

Jó, fogjuk rá, hogy még beta, vagy nem tudom, mi lehet. :pislog:

 

*********

 

Azért vigyázzatok ezzel a jelenlegi állapotú Virtual XP dologgal :!:

Nekem elkezdte eltüntetni, törölni a fájlokat a vinyóról másolás közben. :S

Utána újraraktam, pár beállítás, rátettem a NOD-ot, majd tenném fel a hotfixeket, és oda jutottam, hogy elég volt megnyitni egy mappát, és a szemem láttára tûnnek el a fájlok.

Ez vagy egy irtózatos bug, vagy hotfix és védelem nélküli állapotában összeszedett valami efféle vírust. Router mögött nem gondolom. Inkább hiba lehet.

Link to comment
Share on other sites

payskin
Akkor van egy ilyen mintaképpen. Magyar Windows 7 RC képek!

Ha nem volnék leiratkozva a Betateam listáról, most szívesen megkérdezném 3DGime-t, hogy ezt mégis hogyan?! :nem:

 

Vagy ha mindent lehet, mindjárt feltolom torrentre. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

@Balázs: Szeretettel várjuk! Egyébként hol lehet fordítási hibát jelezni az MS-nél? Csak connecten? Mindjárt az elsõ képen a bejelentõ progi neve a start menüben azt hiszem el van gépelve. A többi képet nem olvastam végig, csak ránéztem.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Tényleg. :D

Link to comment
Share on other sites

Ewok

XP op. rendszert használok. Külön particióra feltelpítettem a Windows 7 RC op.rendszert. Minden jól működik, minden eszközt felismert,

Asus P5QL PRO alaplapom van. A drivereket tartalmazó cd-n található az EPU-4 Engine nevű program, XP, Vista (32-64) változata is. Ezt a programot nem engedte feltelepíteni. Mit lehetne tenni, hogy ez is működjön?

Link to comment
Share on other sites

morello85

Arról van már valami információ, hogy a 32bites vagy a 64 bites változatot érdemesebb választani?

Nekem most a 32 bites van telepítve, most töltöttem le a 64 bites verziót.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Üdv!

 

Én is kérdeznék egyet. A chipset driverekkel mi a helyzet? Jó hozzá a Vistáé, nem kell hozzá semmi, vagy még nem oldották meg? Intel X48-as és GM965 Express chipsetem van.

 

@morello85

Egyértelműen 64 bites, ha mindenhez van driver.

Link to comment
Share on other sites

Korell

@KGigi

 

Nekem semmilyen drivert nem kellett hozzá telepíteni. Pedig én is letöltöttem minden elérhetõ drivert a Win7-hez. Amihez nem volt, ahhoz Vista drivert kerestem. De nem volt rá szükség! Mindent rögtön felismert, és kezelt is. Telepítés után megnéztem az Eszközkezelõjét, és el is csodálkoztam rajta, hogy sehol sincs kérdõjel. Minden mûködött.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Köszi, ez megnyugtató! Ugyanis Intelék nem sietnek a driverekkel. :S:hááát:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

@Ewok:

Jó eséllyel semmit, meg kell várni, míg kijön a 7-es változat.

@morello85:

Elméletileg a 64 bites mindent tud, amit a 32-es, sőt, többet, így jobb. De pl. 1 GB-os memóriával rendelkező gépre nem tenném fel.

@KGigi

Az AMD-nél van külön Windows 7-re, ezért gondolom, hogy az Intel is fejleszti, csak még várni kell rá. Én nem telepítenék vistásat, megnézném csak az alap Windows-ossal.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én sem akartam feltenni a vistásat, mert szerintem ehhez túl mélyen benne van a rendszerben. Gondoltam megkérdezem, hátha van olyan, aki megpróbálta. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest

Sziasztok!

Win7 alatt hogy lehet eltüntetni a Sajátgépbõl a "System reserved" partíciót?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...