Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet Explorer


Pjotr

Recommended Posts

Pjotr

Akkor valami rámászott a gépedre, tedd újra!

Link to comment
Share on other sites

Michael76

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, megfogadom, majd jelentkezem!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nénje

Sziasztok!

Nemrég beszedtem egy Total Security nevű ijesztgetős támadást. Azonnal telepítette magát a gépemre kamu vírusjelzésekkel. Nos töröltem manuálisan, és több fórum ötlete alapján, de olvastam, hogy elbújik a gépbe rendesen. Hivatalosan lehet törölni, ha megveszem a full progit 20 dolcsiért....

Nos már csak 1 dolgot látok vele kapcsolatban, az az, hogy az IE8-cal nem tudok böngészni, minden oldalt betölt 2 mp-re és utána Blocked. A Gmail pl. bejön rajta, más nem. Már letöröltem az IE-t és újratettem, de semmi változás. Amúgy másik böngészővel kavarok, az IE csak tarcsi, de nagyon zavar. Nem szeretnék C formatot.

Várom az ötleteket, tanácsokat, előre is köszi nektek!

:(

Link to comment
Share on other sites

kurada

Megvenni? Egy kártevőt? Ne legyél már ennyire naív! És még ha meg is veszed, mi garantálja, hogy tényleg eltűnik? Nos, semmi. De ha akarod, megveheted.

 

Offline vírusirtás lenne a leghatékonyabb, vagy tegyél fel valami igazi víruskergetőt (természetesen a legújabb definition update-el).

Link to comment
Share on other sites

Dalton
Ezen az oldalon leírják, hogyan kell eltávolítani.
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Csak vigyázz, nehogy a spéci eltávolító újabb vírus legyen. :)

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:pislog: Kapásból ez ugyan bármire elmondható.

Csak nem a bleepingcomputer.com-ra, nem a Sysinternals féle Process Explorerre, és még az oly sok vakriasztást mellesleg produkáló Malwarebyte's féle irtóra sem. ;)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Itt volt egy hozzászólás, amire reagáltam. Vagy nagyon benéztem. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

sonykor

IE8-ban hol kell beállítani, hogy a jelszót jegyezze meg? Nem találom. Bejelentkezéskor nem kérdez rá, hogy mentse-e a jelszót.

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

sonykor

IE8-ban a kedvenceknél nem tudok törölni egy mappát. Átnevezni sem tudom. Ezt: Link

 

Hogy tudom törölni? Esetleg a regisztriben? De hol?

 

Köszi a választ.

Link to comment
Share on other sites

Nénje
Megvenni? Egy kártevőt? Ne legyél már ennyire naív! És még ha meg is veszed, mi garantálja, hogy tényleg eltűnik? Nos, semmi. De ha akarod, megveheted.

 

Offline vírusirtás lenne a leghatékonyabb, vagy tegyél fel valami igazi víruskergetőt (természetesen a legújabb definition update-el).

 

Sziasztok!

Nem akartam megvenni semmi pénzért, nem vagyok naív, épp ezért kértem itt tanácsot. Nem is ezt írtam! Én úgy értettem,hogy más felajánlás nem érkezett a program eltávolítására, csak a megvásárlás.

Köszönöm a tanácsokat amúgy mindenkinek!

Nod32 és Spyware Terminator van fennt,nem találtak semmit.

Üdv.:Nénje :)

Link to comment
Share on other sites

sonykor

IE8 miért nem jegyzi meg a z IWIW-es belépési jelszót? Mindig kézzel kell beírnom. A firefox-nál nem volt ilyen gond.

Link to comment
Share on other sites

Nénje
Ezen az oldalon leírják, hogyan kell eltávolítani.

Szia Dalton!

Köszönöm szépen a korrekt segítséget, megcsináltam és sikerült, működik az IE 8!!!

Az ajánlott programok működnek, nem vírusosak!

Örök hála érte!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

sonykor

IE8-ban van helyesírás ellenőrző funkció? Esetleg kiegészítőkén le lehet hozzá tölteni?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ezen most megdöbbentem, de nincs, és nem is találtam telepíthetőt. Az IE7-hez telepíthető volt az IE7Pro, abban volt, de az IE8-hoz nincs ilyen. Hajrá MS... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Einstein

Az IE7Pro jó IE8-hoz is, teszteltem.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ez esetben az IE7Pro-hoz telepíthetõek szótárak. :)

Link to comment
Share on other sites

sonykor

IE8-al fórumozok. Ha linket akarok beilleszteni a hozzászólásba, akkor minden alkalommal engedélyeznem kell ezt a felugró ablakot: Link.

 

Nem lehet végleg elfogadtatni a böngészővel, hogy engedélyezze a linkbeillesztést?

Link to comment
Share on other sites

tdavidka6574

Üdvözlet a Fórumozóknak!

 

Segítséget kérek, mert megõrülök! Felraktam az IE8-at, s minden simán ment. Amikor be lépek az IE-be, azt írja ki:

SysFader: iexplore.exe - Alkalmazáshiba

"A 0x02d431e4" címen található utasítás a "0x02d430e4" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem, végezhetõ el a következõ mûvelet: written.

 

Valaki meg tudja írni a lehetséges megoldásokat.

A hiba egy laptopon van, konfig:

Windows XP Service Pack 3

CPU: Intel Celeron 900 @ 2,2 GHz

GPU: Mobile Intel 4 Series Express 256MB

RAM: 256 MB DDR2

 

Elõre is kösz a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

solties

Bár én nem nagyon használok IE-t csak néha azért egy dologra nem jöttem rá.

Hogyan lehet beállítani az IE8-at úgy, hogy ha rákattintok egy hivatkozásra, ne új ablakot, böngészõt nyisson, hanem csak új lapon tegye azt? Nem tudtam rájönni még sehogy!

Most így vannak a beállítások:

IPB kép

Mit hova, hogyan kell átállítani, hogy ilyen legyen:

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Jay

Elõugró ablak esetén: Az elõugró ablakok mindig új lapon nyíljanak meg.

Link to comment
Share on other sites

sonykor

IE 8-ban miért nincs olyan gyorsindító kezdőlap mint a Firefox-ban vagy az Operában: Link?

 

Nem készült ilyen kiegészítő?

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Sziasztok!

 

Hogyan lehet parancsikont kitenni az elõzményekhez? Csak a törlésre vonatkozót találtam az eszköztár testreszabásában.

 

Segítségetek elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mike22

HOgy lehet megtartani, hogy az Explorerben mindig ugyanakkora legyen a nagyítás (150%)? Úgy, hogy a megnyíló lapok is ebben nyíljanak? Nekem mindig csak 100%-on nyit... :(

Link to comment
Share on other sites

mike22

Senkinek nincs ötlete? :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...