Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet Explorer


Pjotr

Recommended Posts

leszakkert

Tisztelt KGigi!

Most akkor leírom a jelenséget, mint egyszerű felhasználó. Előre bocsájtom, hogy ez a megjelenő figyelmeztető szöveg egyáltalán nem zavar sem a böngészésben sem egyéb munkavégzésben (legalább is nem tapasztaltam) egyszerűen ott van az asztalon addig amig nem kattintok az "IGEN"vagy a "NEM"gombra, utána eltűnik és mint már írtam is csak akkor jelenik meg ismételten ha újból bekapcsolom a gépet. Akkor most a lényeg:

Bekapcsolom a gépet, megtörténik a betöltés, ikonok megjelennek az asztalon lényegében használatra kész. Ez 75 másodperc alatt zajlik le. Ekkor jelenik meg egy 11 x 17 cm-es szürkés- fehér mező. Felül 1 cm-es kék csikban a szöveg:

 

INTERNET EXPLORER PARANCSFÁJL HIBA X

Sáraga háromszögben

fekete !.

Hiba a lapon található parancsfájlban

Sor : 1

Karakter: 7

Hiba : Érvénytelen karakter

Kód : 0

URL : http://count.zcominc.com/link/count.php?id=94&out=1

Folytatja a parancsfájl futtatását a lapon ?

 

IGEN NEM

 

Korábban az IE7-et használtam ez nem volt. 1 hónapja van IE8 és ez jelenség 5 napja van. Nem pislog semmi, Ad-Aware SE futtava, semmit nem talált.Minden tökéletesen működik.

Ha ezek ismeretében van tipped a megszüntetésére előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Kitartok a vírus mellett.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Egyébként próbáltad már újratelepíteni az IE8-at?

Link to comment
Share on other sites

leszakkert

Már újra telepítettem az IE8-at, semmi javulás. Ismerős javaslatára letöröltem, vissza az IE7, ugyanúgy megjelent ez a figyelmeztetés. Most este vissza az IE8. Minden ugyanaz. Gőzünk sincs, hogyan lehetne elérni, hogy ne jelenjen meg induláskor.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Mivel néztél szét vírusügyben?

Link to comment
Share on other sites

leszakkert

A NOD32-vel csináltam teljes rendszerellenőrzést,most végeztem nem talált vírust és le ne kopogjam, kétszer indítottam újra és nem jelent meg az a nem kívánatos figyelmeztetés. (Ez volt a harmadik vírusirtás.Tegnap talált egyet, karanténba helyezte) Talán OKÉ lett. Köszönöm a tanácsadást mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
annamari
Olvastam, hogy kritikus hiba van az Adobe Flash Player 10 és Shockwawe lejátszókkal Internet Explorer böngészõ használatánál. Az a tanács, hogy ezeket frissiteni kell. Hol és hogyan? Nem értek hozzá. (Ott vannak a Vezérlõpult Programok telepitése, törlésében).
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Az adobe.com-on megtalálod az új verziókat.

Link to comment
Share on other sites

szitus
Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy melyik program váltotta ki a problémát!

 

A tesztek során kiderült, hogy a Eusing Free Registry Cleaner 2.5 program a felelõs!

 

Futtatása után ismételten eltünt a keresõsáv.

 

Azonnal töröltem is a gépemrõl. (Pedig hasznos alkalmazásnak tûnt!)

 

A microsoft javítási üzenettel viszont azonnal helyreállítottam.

 

Eusing Free Registry Cleaner 2.5.1 program viszont már tökéletesen mûködik! Úgy látszik orvosolták a hibát!

 

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Köszi az infot! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
payskin

Van esetleg ötlet arra, hogy mitõl lehet egy Flash-alkalmazás irgalmatlan, eszméletlen, bõdületesen lassú IE8 alatt (a 4 magból az egyiket gyakorlatilag 100% megeszi), míg ugyanez Firefox alatt vidáman fut, nincs vele semmi gáz? Frissen telepített Win7+IE8+Flashek az Adobe-tól.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
MERNOK

Egyik gépen az Internet Explorer 8 a következõt produkálja.A www.port.hu oldalt nem akarja megnyitni, menteni akarja a port_hu oldalt, de kiírja, hogy ismeretlen file tipus. A kollégám gépén tökéletesen megnyitja.Mi lehet a gond?A Firefox a gépemen szintén megnyitja.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Host file rendben van?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jay
Van esetleg ötlet arra, hogy mitõl lehet egy Flash-alkalmazás irgalmatlan, eszméletlen, bõdületesen lassú IE8 alatt (a 4 magból az egyiket gyakorlatilag 100% megeszi), míg ugyanez Firefox alatt vidáman fut, nincs vele semmi gáz? Frissen telepített Win7+IE8+Flashek az Adobe-tól.

Olvastam valahol, hogy a 64 bit-es Windows 7 rendszereken gondok vannak az Adobe Flash Player-rel.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Sziasztok!

 

Az explorer 8-ban egy weboldalnál hibásan adtam meg a jelszavam, amit sajnos meg is jegyeztettem vele. Kérdésem, hol lehet törölni az explorerben, az elmentett jelszavamat?

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

Eszközök / Internetbeállítások / Tartalom / Automatikus kiegészítés / Beállítások / Automatikus kiegészítési előzmények törlése

 

Viszont így minden jelszó elveszik...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Más megoldás nem lehetséges? :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Hekk_Elek

Segítségre lenne szükségem!a böngészõmben akárhova megyek kihoz egy vörös lapot.

This website has been reported as unsafe

We strongly recommend to discontinue the use of this website.

Ezt hogy lehetne kikapcsolni?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Én abban nem vagyok olyan biztos, hogy minden oldalon kihozza ezt az üzenetet. A google.com-on is ezt írja ki? Ha igen, akkor vírusos a böngészõd, hapedig ott nem írja ezt ki, akkor rossz helyeken jársz.

Link to comment
Share on other sites

Jay

Az Internet Explorer 8-hoz a Google készített egy Chrome Frame nevû plugint. "A SunSpider Javascript benchmarkja szerint a Chrome Frame-mel 9,6-szor gyorsabbá vált az IE8, mint anélkül."

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

...és a tesztek szerint jelentõs mértékben bizonytalanabbá. Azon kívül nagy kérdés, hogy a programok innentõl kezdve milyen böngészõnek ismerik fel, és hogy mi van az IE specifikus eltérésekkel. :upsz:

Mert a mai JS programok (legalábbis a korrekten megírtak) lekezelik a W3C/IE eltéréseket. Ha ezek továbbra is IE-nek látják, akkor egy csomó program el fog szállni a V8-ban nem létezõ objektumok, tulajdonságok és metódusok miatt. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
hadan

Helló!

Hogyan lehet kikapcsolni azt, vagy legalábbis kivételeket hozzátenni az IE8-ban ahoz hogy szinte minden weboldalon megkérdezi, hogy biztosan csak a biztonságos elemeket akarom megjeleníteni. Mert kissé idegesít, hogy gmail-es leveleim olvasgatása közben az IE minden alkalommal amikor belépek a postládába akkor a fent említett kérdét teszi fel.

Link to comment
Share on other sites

Michael76

Sziasztok!

 

Nekem van egy problémám az IE8-as böngészõvel, manapság az oldalak látogatása közben hirtelen megjelenik egy ablak, hogy az Internet Explorer hibát észlelt ezért leáll, és utánna a program bezáródik és újra megnyitja, azzal az üzenettel, hogy egy hiba miatt a program bezáródott és újra megnyitotta, na ez valamikor egymás után 2-szer 3-szor, de sose lehet tudni mikor történik :S

Arra gondoltam, hogy letörlöm az IE8-at és felteszem az IE7-est, de attól félek, hogy ha az Internet Explorert letörlöm összeomlik a rendszer, mert a windowsba esetleg beépült, bár elvileg mint minden programot ezt is le lehetne törölni. Na akkor a kérdésem az lenne, hogy letörölhetem-e az Internet Explorer 8-at nyugodtan és nem omlik-e össze a rendszerem, persze utánna az Internet Explorer7-et vagy 8-at visszatelepíteném, csak szerintem a jelenlegi IE8-as programom bugos.... :S

És, hogy milyen hiba lehet ami ezt csinálja?

 

Elõre is köszönöm a segítséget, ésa javaslatot! :)

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Eredeti Windows?

Link to comment
Share on other sites

Michael76

Igen, eredeti( bár nem regisztráltam, de a kulcsot a Microsoft adta ki)

Edited by Michael76
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...