Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MP4-bõl MP3


Anita

Recommended Posts

Anita

Segítséget szeretnék kérni:

A régi telefonomon MP4-es zeneszámok voltak. Az új telóm csak az MP3-at támogatja. Hogyan, milyen programmal tudok MP4-bõl MP3-at csinálni. Ha lehet, akkor magyar programot ajánljatok, mert nem tudok angolul, se németül.

Elõre is köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Van MP4-es hangfájl is.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
sonykor

Van egy Ipod Nano-m. Ha csatlakoztatom az Vistához semmit nem lát a zene fájlokból. Hogy lehet láthatóvá tenni az Ipod-on lévõ zenefájlokat? Konvertálni szeretném mp3-ba. Ezen nem mp4-es formátumban vannak a számok?

 

Köszi a választ.

Link to comment
Share on other sites

geri005

Töltsd le az iTunes programot.

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Nem jövök rá, hogy kell kimásolni m4a formátumú zene fájlokat az Ipod Nano-ról? Tudnátok segíteni?

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

geri005

Írd le hol akadtál el!

Link to comment
Share on other sites

sonykor

A számítógépen lévõ számokat kilistázza, de a Ipod Nano-n lévõ számokat nem találom. Onnan kimásolni sem tudom.

 

Köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Anita

Tudnátok valamilyen magyar nyelvû konvertáló programot ajánlani, amellyel MP3-ból MP4-re lehet konvertálni zeneszámokat. Régen a média convert-et használtam, ezt nem kellett telepíteni a gépre - de ez az oldal megszûnt. :(

Elõre is köszönöm ha segítetek.

 

(rájöttem, hogy ezt a kérdést pont nem itt kellett volna feltennem, de azért hátha kapok választ)

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Szerintem a SUPER megoldja. Igaz nem magyar nyelvû, de nem bonyolult a használata.

Link to comment
Share on other sites

Anita

Köszi a segítséget. Azt még megmondanád, hogy hová írjam be az mp3-s fájl-t, s hol jelöljem ki, hogy abból csináljon mp4-et. Ne haragudj, csak nem tudok angolul, s elsõre nemigen tudom, hogy mit, s hová írjak.

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Sebi

1. Bemenet beállítása:

Kattints a nagy "M" betűre, vagy jobb klikk bárhol az ablakában, vagy CTRL+A, de egyszerűen sima húzási módszerrel bele is dobhatsz fájlokat az ablakába. Egyszerre több fájlt is betehetsz.

 

2. Kimenet beállítása:

Bal felső legördülő (1. Select the Ouput Container) formátum. (Nálad MP4, mert azt szeretnél)

Második legördülő (2. Select the Ouput Video Codec) videó kodek beállítása.

Harmadik legördülő (3. Select the Ouput Audio Codec) audió kodek beállítása.

 

3. Az alatta lévő beállításokkal a videó és audió kodek tulajdonságait tudod részletesebben beállítani, ha szeretnéd. (Képarány, képméret videó bitráta, hang bitráta, hangcsatorna.)

 

4. Ha ez kész akkor rákattintasz az "Encode" gombra alul.

 

Ha nem szeretnéd túl bonyolítani, akkor csak az 1. , 2/1. és 4. pontot kell megcsinálnod. A többit hagyd alapbeállításon.

Link to comment
Share on other sites

Anita

Köszönöm, sikerült!!

Link to comment
Share on other sites

Sebi
:oké: Szívesen. :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...