Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MSN partner bejelentkezés ellenõrzõ


Guest

Recommended Posts

Guest

Üdv!

 

Nekem szükségem lenne egy olyan mûködõ programra vagy megoldásra amivel ki tudom deríteni, ha valaki rejtett módban csatlakozik fel a partnereim között msn-re, és épp online van-e. Tehát hogy rejtett módban van-e csatlakozva, vagy valóban offline módban van.

 

Van ilyen?

 

Az interneten talált webes ellenõrzõ már nem mûködik.

 

 

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Már ne haragudj hogy ezt mondom, de ha valaki rejtett módban kapcsolódik, annak biztos megvan az oka. ;) Ha engem valaki így próbál ok nélkül becserkészni, arra harapok.

Amúgy ilyen kiegészítőről én még nem halottam (hacsak a Plus-ban nincs benne.)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Aztán majd kelleni fog egy olyan program is, ami megmondja, hogy tényleg kitiltott-e engem a partner vagy csak offline... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Skel91

Olyan azt hiszem van! :lol:

De nem tudom mi a neve csak annyit hogy létezik. Azt hiszem talán a partnerlista karbantartónál kell ügyködni valamit... :S

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ott kell. Ez az utolsó oszlop. Az aMSN pedig piros X-szel eleve jelzi, ha valaki letiltott. Utóbbi új info öcsémtõl. :P

Link to comment
Share on other sites

Garono

Oké, de az utolsó oszlop sem mondja meg neked, hogy az illetõ kitiltott-e, csak annyit, hogy rajta vagy-e a partnerlistáján. Azért nem ugyanaz, hiszen attól még, hogy blokkol, nem biztos, hogy le is töröl a listájáról.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Valamiért úgy rémlik, hogy a tiltást is ennek veszi. De nem vagyok nagyon járatos a témában, öcsémet szokták letiltani és törölni, nem engem. :D De ahogy nézem, a WLM nem is megbízható, mert olyan embereknél is "Nem" szerepel, akiknek látom az állapotát és írni is tudok nekik.

Link to comment
Share on other sites

Garono

És ez miért meglepő? Ha te nem vagy fent az ő listáján, de ő fent van a te listádon, akkor írni is tudsz neki, és az állapotát is látod.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ez új. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...