Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Live Messenger 2009


KGigi

Recommended Posts

Bluesoleil
Én úgy tapasztalom, hogy ha 8.5-össel rendelkező emberrel beszélek, akkor csak a hagyományos fájlküldés működik, ha pedig 2009-essel rendelkezővel, akkor megosztási mappákat hoz létre. Például képküldéskor létrehozza azt a debil közös képnézegetőablakot. Aztán valahol megtaláltam, hogyan lehet normálisan is küldeni. Ha csak simán belehúztam, akkor megosztási mappát csinált. Borzalmas idegesítő.

Szia!

 

Azt szeretném kérdezni tőled vagy aki tudja, hogy hogy lehet ezt a képek megosztása hülyeséget kikapcsolni, és normálisan képet küldeni? Most tettem fel az új messengert, és nagyon nem tetszik ez a dolog, hogy egyes embereknek ezt hozza be. :hááát:

 

Köszönöm a segítséget!

Edited by Bluesoleil
Link to comment
Share on other sites

tudi

Üdv, szeretnék egy kis segítséget kérni az új msnhez... Szóval az lenne a problémám hogy elszeretném tüntetni azt a rusnya vista keretet az ablakokról... Ezt itt ---> IPB kép

 

Elöre is köszönöm a válaszokat:)

Edited by tudi
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én is próbálkoztam vele, szerintem sehogy. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

tudi

Én is végignyálaztam minden beállítást, de nem találtam. Valaki talán rájött? ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DaRkPsY

Úgy vettem észre, nem lehet eltüntetni, legalább annyira alkalmazkodik a kerete az aktuális témához, mint pl a sajátgépé :lol:

Link to comment
Share on other sites

ludla

Sziasztok valaki tudna abban segíteni hogy miért dobja az Msn 2009 hibakódot: 8000401a belépésnél?

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Próbáld ki ez, de elõtte mindenképpen mentsd el ezt a kulcsot!

 

Futtatás: regedit

 

Megkeresed: HKEY_CLASSES_ROOT\AppID\

 

Ezt törlöd: 380689D0-AFAA-47E6-B80E-A33436FE314B

Link to comment
Share on other sites

Mbru

Végre nekem is rendesen kiírta, hogy van új verzió. Gondoltam, ha már az MSN szól, hogy lehet tölteni, akkor miért is ne?! Simán lejött, felraktam és sikerült belépnem. Na már most olyan problémám lenne, hogy pár ismerõsömnek még a régi van. Mikor a megosztási mappára berak fájlokat, akkor azt írja ki, hogy nekem nem tudja elküldeni, mert nem rendelkezem ilyen funkcióval. Szóval erre lenne valami orvosság?

:ötlet:

 

Írj rendesen, ne spórold le a szóközöket! <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Persze, telepítsék fel õk is. :lol: Fogsz még találkozni sok hibával, amit az eltérõ verziók okoznak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sonykor

Készítettem egy csoportot: Link. De törölni szeretném. A Live weboldalán azt írja ki hogy most nem lehet: Link.

 

Mi miatt nem tudom törölni a csoportot? Meddig nem lehet törölni?

 

Lehet még elhagyni is egy csoportot: Link. Ekkor is letörlõdik az msn menüjébõl a csoport neve?

Link to comment
Share on other sites

gybalazs

Sziasztok!

 

Olyan problémával még nem találkoztatok, hogy sokszor hiába írtok valakinek üzenetet, egész egyszerûen nem kapja meg? Vagy ugyanez fordítva. Pl az üzenetek egy része átmegy, de a többi nem... És ez csak olyan esetben volt, ha az üzenetküldõ és a fogadó is 2009-es Msn-t használt.

 

Valami ötlet? :(

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ezekkel az a baj, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a kliensekkel van gond. Jó eséllyel a szerver omladozik ilyenkor.

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Hiába erõsítem meg a Live Messenger címet még mindig elõjön ez az üzenet: Link.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Türelem. Túl vannak terhelve a szerverek. Engem rendszeresen le is dobál és néha nem enged fájlokat küldeni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Drakenet

Sziasztok!

Nem tudom mi van a WLM 2009-esemmel. Eddig nem használtam csak a régit, most szerettem volna áttérni, de nem látszanak az ismerőseim, ha találomra valakit felveszek, ő sem látszik. (Aplication Data-t takarítottam, újratettem párszor.)

Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Másik gépen minden rendben? Ha igen, akkor exportáld a partnerlistádat, a Te gépeden pedig importáld.

Link to comment
Share on other sites

Drakenet

Próbáltam de nem megy. Olyan gép kellene amin WLM 2009 van? (olyanról próbáltam amin nem 2009-es van)

(Ha majd új partnert akarok majd felvenni mi lesz?)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Valami nagyon rosszul sikerült a telepítésnél. Nem csak letörölni kellene, hanem valami pucoló programmal teljesen kiirtani.

Link to comment
Share on other sites

Drakenet

CCleanerrel próbáltam de semmi hatás.

Szterinted?

Link to comment
Share on other sites

Leona.
Ezzel próbáld meg.
Link to comment
Share on other sites

Drakenet

Köszi szépen, de még mindig nem megy.

Megcsináltam, de továbbra sincs ismerõsöm.

Link to comment
Share on other sites

Leona.

Ahogy KGigi javasolta, a partnerlista import-exportnak mûködnie kellene.

Nincs vírusod?

Link to comment
Share on other sites

Drakenet

Elvileg nincs.

Megyek keresek egy olyan gépet ahol van WLM 2009 (nem biztos hogy menni fog) aztán berakhatom.

Úgy nem jó hogy uninstall aztán régi msn vissza ott export utána WLM felrak és import (remélem lehetett érteni :))

Link to comment
Share on other sites

Leona.

Szerintem úgy is jó. Egy próbát megér.

Link to comment
Share on other sites

Drakenet

Megcsináltam.

Kiírta, hogy kiket fog importálni, rá ok-ztam.

Ugyanúgy semmi. Senki sincs.

Még valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...