Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2009. januári számról


petzolkri

Recommended Posts

petzolkri

Már várom a januári számot. Régen volt visszaszámláló a honlapon, hogy hány napra jelenik meg az újság. És jóval előre ki volt linkelve az újság tartalma, képe. Egy jó ideje már nem divat a visszaszámláló, és az előzetes tartalom is elkésik. Pedig jó volt. Nos várom a következő számot... :upsz:

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Nincs januári szám? Akkor ide.

DVD-n hallgatom a netidőket. A dec. 15.-i adásban volt szó a digitális tv-ről. A szittya-tv megjelölés melyik adót jelenti?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Csinálhatok neki külön témát, de sem az újságot nem láttam még, sem a weboldalon nem frissült sem a címlap, sem a tartalom, ezért azt gondoltam, hogy idén elmarad a január. A fiúk a bányában nagyon elfoglaltak...

Link to comment
Share on other sites

istfod

Sziasztok!

Megkaptam 2009 jan. 8.-án az év elsõ PCWORLD-ét.Átlapozva tetszik, tartalmas. Az elsõ Pofon viszont a DVD hibás. A lemez fele cca tartalom nélküli. Az ügyfélszolgálat felé jeleztem, megkeptam a választ küldik a"JÓT".

Link to comment
Share on other sites

Precedens

Én még mindég nem kaptam meg! De nem merek panaszkodni. :nem:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én sem...

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Én meg rég megvettem jan. 9-én reggel az újságárusnál. Kb el is olvastam az 1/3 -át.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Na megjött. Ki lehetne lassan tenni a januári tartalmat :D

Link to comment
Share on other sites

Telek Zoltán

Nos, valóban elaludtunk egy kicsit - nekem mondjuk van alibim, a CES-en voltam :P

 

cimlapok_0901.jpg <-- :fincsi:

 

A tartalom pedig ne tévesszen meg senkit, mert még a decemberi.

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Remélem jó híreket hozol a CES-rõl. Alibi elfogadva. Bár nem hiszem, hogy 1 ember felel a honlapért. Nagyon jól sikerült (minõségi) PC Stúdió és a magazin is tartalmas.

Link to comment
Share on other sites

Precedens

Most várom a postást, ha ma sem jön meg az újság akkor aztán tényleg nem tudom mit gondoljak. Az Ügyfélszolgálatos hölgy három napja azt mondta, látja, hogy befizettem! (Még tavaly ünnepek közt.) Nem ehhez szoktam!

Link to comment
Share on other sites

Precedens

Nem jött ma sem!!! Kezdem bánni, hogy elõfizettem. PCWORLD mongyon le! :mérges::(

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ezt nem sokan szokták olvasni. Sőt, a nem jött meg az újság topikot sem. Írj a terjesztésre. Tapasztalatból mondom... :hááát::weep:

Link to comment
Share on other sites

payskin
(Precedens @ 2009. január 14. 11:21) 374684[/snapback]

 

PCWORLD mongyon le! :mérges::weep:

 

A PC World két szó, a mondjon viszont két gy, csak szólok!

 

Az újságot nem a szerkesztõség tagjai szállítják házhoz, de ettõl még õk is lemondhatnak és akkor garantáltan nem lesz soha többé újságod. :hááát: Vigyázz, mit kívánsz!

Link to comment
Share on other sites

Telek Zoltán
(Precedens @ 2009. január 14. 11:21) 374684[/snapback]

Nem jött ma sem!!! Kezdem bánni, hogy előfizettem. PCWORLD mongyon le!

 

Nos, lemondani ugyan nem fogunk, ellenben nagyon szívesen kiküldjük újra - :D

Kérünk egy gyors levelet adatokkal a terjesztes@idg.hu címre, s máris röpül... vagy ilyesmi :P

Link to comment
Share on other sites

Precedens

Felhívtam megint az Ügyfélszolgálatot, holnapra ígérte a kisasszony. A tavaly feladott csekkem 7-én érkezett meg és máig tartott amíg feldolgozták. Gondolom ez így van rendjén.

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Még jó, hogy nem mondtok le. :D Nekem nem jön be más informatikai újság.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Nekem szépen megérkezett a januári szám. Nincs is itt gond. Hacsak nem annyi, hogy asszonykám nem az Office-os csekket fizette be tavaly, hanem a simát (ugyanis mindkettõt megkaptam)... :weep:

Link to comment
Share on other sites

payskin
(Precedens @ 2009. január 14. 16:48) 374778[/snapback]

A tavaly feladott csekkem 7-én érkezett meg és máig tartott amíg feldolgozták. Gondolom ez így van rendjén.

 

Amennyiben egyedül te fizettél elõ a november-decemberi akcióban az újságra, akkor nincs így rendjén. De akkor szomorú világ jön. Amennyiben rajtad kívül esetleg még több ezer másik ember is elõfizetett, akkor talán tényleg így van rendjén. Az viszont egy érdekes kérdés, hogy vajon merre járt a pénzed tavaly óta, hogy csak 7-én ért ide.

Link to comment
Share on other sites

Precedens

A világ már így is szomorú. A Hölgy szerint általában is legalább tíz nap míg a feladott pénz beérkezik. (Posta, bank stb.) Ezt én készséggel elhiszem, de az egy hetes feldolgozást kissé sokallom. Nem beszélve arról, hogy 9-én már látta a "rendszer", hogy megjött a pénz (tehát valamilyen feldolgozás már megtörtént) és az ügyfélszolgálatos hölgy azt ígérte, hogy (mivel ez pénteken volt) hétfőn megkapom a lapot.

 

Nem tudom mit takar a "feldolgozás", de mivel az évnek erre az időszakára esik a legtöbb feladat, ilyenkorra kellene összpontosítani a humánerőforrást. Nem pedig elmenni síelni.

Természetesen ez nem a Szerkesztőségre vonatkozik, az újsággal semmi problémám.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A posta továbbra is rövid o, még akkor is, ha tévesen hosszúként ejtjük.

 

Az ügyfélszolgálatos néni nem tudom, hova gondolt, de szerintem nincs az egész országban egyetlen józanul gondolkodó ember, aki ne fakadna hangos kacajra azt az ötletet hallva, hogy egy pénteken feladott csomag hétfőn bárhova is megérkezik.

 

Harmadrészt a Magyar Posta lop kezébe kerülő dolgok időről-időre titokzatos módon nyomtalanul és következmények nélkül tűnnek el. Ez közismert tény. A mindenbe sajnos beletartozik a PC World is, úgyhogy még az is lehet, hogy a lapot tényleg feladták neked pénteken, és valaki már javában olvassa.

 

A baj az, hogy a valaki nem te vagy. :(

Link to comment
Share on other sites

Precedens

Tegnap is felhívtam az Ügyfélszolgálatot, egy szóval sem mondta, hogy kiküldték. Azt ígérte, hogy most aztán tényleg. De ma sem jött meg. Így jártam.

Link to comment
Share on other sites

devergo

Sziasztok.

Én 3-éve vagyok elõfizetõje PcWorld újságnak, de eddig rendesen idõben megkaptam. Csak jót tudok vele kapcsolatban elmondani, semmilyen problémám nem volt a dvd lemez melléklettel sem. De persze azért hibák csúszhatnak a terjesztésben, de kérdem én hol nincs hiba?.

 

Link to comment
Share on other sites

Precedens

Hát éppen ez a problémám, évek óta semmi gond most meg egy hete várom.

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Akkor amondó volnék, hogy örülj eddigi szerencsédnek és várj türelemmel. :) Szavaid alapján a problémát orvosolják, úgyhogy nem kell aggódnod - még akkor sem, ha a "14-én szóltam, 15-én itt kéne legyen" tűnne reálisnak. :D

Hidd el, nem késel le semmiről sem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...