Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PDA szinkronizáció

webster20
 Share

Recommended Posts

webster20

Szevasztok segítségre lenne szükségem. A gondom hogy van egy HTC Artemis névre hallgató pda-m, szonkronizálni szeretném a géppel (windows vista). Rádugom az usb-re felhozza hogy új hardver felrakjra az illesztõt ehez: GENERIC RNDIS, de ezután megint új hardver, Microsoft Windows Mobile Remote Adapter, ehez már nem rakja fel az illesztõt mondván hogy a windows nem tudja betölteni a szükséges illesztõprogramokat. A telefonon Windows Mobile 5.0 op. rendszer van a gépen pedig fentvan a Windows Mobile Device Center, erre mi lehet a megoldás szerintetek?

arpsoft

Próbáltad már inkább a Microsoft ActiveSync-et?

SkyBird

Az ActiveSync XP-nél van.

Vistánál az említett Mobile Device Center települ automatikusan, ha rádugod, de frissülnie is kell a netről.

arpsoft

Tisztában vagyok vele, de egy próbát megérne.

SkyBird

Nem vagyok biztos, hogy egyáltalán települne. Vagy jól települne. Próbálni persze lehet. :)

webster20

XP sp2 alatt az activesync 4.2 progival simán megy a teló de vista alatt az beépített program nem akarja felismerni nemtudom miért, felrakni nem tudom mert csak és kizárólag xp alatt futtatható az activesync. Még lenne egy kérdésem ami annyira nemvág ide de azért feltenném: a telefonon alapbol rajta kellene lennie a TomTom navigciós rendszernek, de ezen mégsincs hogy tudnám rátenni vagy honnan tudnám letölteni hozzá?

• 1 year later...
eskovacs

Sziasztok! Hasonló problémám van kicsit másképp. Az ActiveSync 4.5-tel szerettem volna szinkronizálni a PDA-t. Sajnos a címjegyzéket csak akkor hajlandó szinkronizálni, ha a PC-n fenn van az Outlook. (Zsarolás!) :gonosz: Felraktam, mert megvan, csak nem szeretem. (Amúgy XP SP3, és Office 2003) Az Outlook rögtön elsõ indításkor azt írta ki, hogy nem indítható, mert a MAPI32.DLL sérült, vagy nem jó verzió. :( Az MS honlapja szerint meg kell futtatni a FIXMAPI.EXE programot (ez fenn is van a gépen). Megfuttatam, de változott semmi. :mérges: Tud valaki erre a helyzetre megoldást?