Jump to content
GSForum - Segélyvonal

24 ways


payskin

Recommended Posts

payskin

24 ways

 

"Adventi naptár" profi webfejlesztőktől a webfejlesztő közösségnek: minden nap egy kis ötlet, egy trükk, egy kevésbé ismert fogás más-más jó nevű szakértőtől. Immáron negyedik éve, minden decemberben.

 

Mindegyik érdekes, de amitől idén padlót fogtam, az ez a cikk: The First Tool You Reach For. :o

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Ööö... mitől is fogtál padlót? Mert mondjuk én attól, hogy az IE eddig nem támogatta a CSS táblákat (azt hiszem így lehet lefordítani) - amivel egyébként én nem is próbálkoztam még, és az IE7 láthatóan most sem jeleníti meg jól a példaoldalt. A CSS tables viszont az újdonság erejével hatott. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Remekül összefoglaltad. Pontosan ettõl. :) Már csak az kell, hogy kijöjjön az IE8, és mindenki elfelejtse az IE7-et és IE6-ot, és máris CSS táblákat fogunk használni. :igen:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ezek szerint még 6-7 évig nem kell foglalkoznunk a CSS-táblákkal. :) (A felhasználók 20%-a még mindig IE6-ot használ.)

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Mivel az IE7 már eredeti Windows-t igényel, és ez nincs meg minden embernek, mert elég drága. Nem minden ember szeret kifizetni több tízezer forintot egy sza*os operációs rendszerért, csak hogy működjön is a gépe. Ezért szorulnak a régebbi IE-re! ;) Én így gondolom, de lehet hogy nincs igazam!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem szorulnak rá. Van vagy fél tucat ingyenes böngésző. Amik még jobbak is. Sőt, ha nem akarja megvenni a Windowst, van linux.

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz
Mivel az IE7 már eredeti Windows-t igényel

 

Tévedsz! Nem igényel! Kipróbáltam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...