Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hibás vagy sérült DVD/CD adataihoz való hozzáférés


Tommy07

Recommended Posts

Tommy07

Sziasztok!

 

Egyik kedves ismerõsöm abba kellemetlen helyzetbe került, hogy a szakdolgozatát és egyéb fontos dokumentumát kipörkölte DVD-re, majd formázta a merevlemezt, és újra telepítette az oprszendszert, mert az már nagyon lassú volt. Mikor az adatmentés céllal megírt DVD-t a gép meghajtójába helyezte, azt tapasztalta, hogy a lemezt a meghajtó beolvassa, azonban a file-okat nem tudja megnyitni, sem másolni róla.

 

Kérdésem, hogy tudtok-e megoldást arra, miként lehetne a DVD-n levõ file-okhoz mégis hozzájutni. Windows alatt futó programok elõnyben! :)

 

Segítségeteket elõre is köszönve üdv,

Tommy

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Nem hiszem, hogy ezen program tudna segíteni. Meg kell próbálni kismillió másik meghajtóban.

Link to comment
Share on other sites

Tommy07

Szia, Pjotr!

 

Igen, én is ezt javasoltam egybõl az illetõnek. Mondta, hogy természetesen próbálta máshol, de idáig sikertelenül.

 

Tommy

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A Kürt 50000 menti a DVD-ket. Díjak

 

Lehet próbálkozni az UltraISO vagy DVDInfoPro progikkal, hátha valamennyi menthetõ a munkából.

Link to comment
Share on other sites

balint96

IsoPuzzle

Kis angoltudás kell hozzá,ingyenes, és akár több meghajtóban is végigelllenõriz egy lemez-t(Import function)

 

Link to comment
Share on other sites

kori

Fizetõs, de talán a legjobb adatmentõ CD-rõl DVD-rõl a CD Roller. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mizsi

Sziasztok!

 

Adott egy 2005-ben megírt cd lemez, meghajtó azóta nem látta. Ezen a cd-n egyetlen db 600 mb-os fájl található. A lemezen semmilyen külsérelmi nyom (karcolás, ujjlenyomat stb.) nem látható. A fájlt mégsem tudom sem megnyitni, sem merevlemezre másolni. Eljut 97% ig a másolás minden gond nélkül, ott elszöszmötöl vele 10 percet, majd olvasási hibára panaszkodik. Mit lehetne tenni? Kipróbáltam a Cd-Rollert, az is eljutott 97%-ig, aztán vége. A Kürt itt van 500m-re, de azért 50.000-et nem ér a dolog.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Öregedés. Próbáld ki másik írókban, hátha szerencséd lesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...