Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Panda


Ötvös Tomi

Recommended Posts

wrxsti29

A Windows-t telepítsem újra??

Link to comment
Share on other sites

BlackSeven

A Pandát.

Bár az eltávolítása egyszerű de rengeteg szemetet hagy maga után. Egy alapos registry tisztítást is csinálj és csak majd utána tedd vissza a Pandát. Itt egy erre nagyon kiváló takarító. Rgistrar Registry Manager

A Free Lite Editiont töltsd le és miután elindítod a keresőbe írd be (nagy betűkkel) Panda. Amiket talál és fog találni szerintem nagyon sok panda bejegyzést, azokat töröld vele. Töredezettségmentesítés és utána mehet vissza újra a Panda.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
wrxsti29

Panda Internet Security 2012-t használok a gépen.

Bizonyos idõközönként átnézetem az Active Scan-nel a gépet,és egy suspicious policies fájlt talál.

Ez szabad fordításban gyanús politikákat jelent.Rákeresve a neten nem találtam róla semmit.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Talán fordulj valamelyik kormányhoz. ;)

De a viccet félretéve, ennyi infóból szerinted mit tudnánk mondani? Legalább, hogy melyik fájl ez, és hol található, annyi kellene. No meg a fordítás is elég szabad volt, inkább eljárás, mint politika.

Ezzel együtt látatlanban és szerintem nem kell vele foglalkozni. Ha meg akarsz nyugodni, vagy éppen az ellenkezője :lol: , akkor feltöltheted a VirusTotal-ra a fájlt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A policy Windows környezetben a házirend-beállításokat jelenti, úgyhogy lehet, hogy ez nem egy file, hanem valamelyik szabály van átállítva, amit kiszúrt a Panda, hogy az neki gyanús. De, gondolom, nyilván megmondja, melyik.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
wrxsti29

Eddig nem sok gondom volt a Pandával, de a napokban annál inkább. Eddig a kémprogramokat saját maga automatikusan megtalálta a gépen. Kb. egy hete csak akkor találja meg, ha a manuális keresést elindítom. Mindent kivéd rendesen, pl. elhárítja a hálózati támadást, a vírust leirtja. Legyetek szívesek ajánljatok egy igazán jó kémprogram keresõt-irtót.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
wrxsti29

Sziasztok!

A Panda Cloud-ról szeretnék infót kapni.Mennyire számít megbízhatónak,ez a felhõalapú védelem?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
wrxsti29

Tavaly novembertől használom.Azóta 0 vírus van a gépemen.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem ez az érdekes, hanem hogy ha -- tegyük fel -- nem lett volna fent tavaly november óta, akkor lett volna vírus a gépeden? Tehát ért valamit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
wrxsti29

Eddig úgy néz ki igen.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hát ez szomorú.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
amatorfodrasz

Üdvözletem!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy választ kapjak a problémámra.Ugyanis már kb.10 év óta a Panda Internet Security vírusirtó 3 felhasználós változatát használom.Jövő hónapba jár le és szeretném meghosszabítani, de ami eddig a PcWorldön keresztül megoldható volt azt most nem találom.Megszünt-e ez a lehetőség vagy csak én vagyok béna a lapon való eligazodásban?Ráadásul julius óta 2 szemmütéten estem át és igyekeznem kell kerülni a monitor elötti tartózkodást.Sajnos 70 év felett én vagyok a családban aki kénytelen az ilyen dolgot intézni.Előre is köszönöm a segítséget.Üdv: Borbély Tibor

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ez tipikusan az a probléma, ami nem probléma. Mifelénk ezt úgy szokás mondani, hogy irigylem a problémádat.

 

Szedd le a Pandát, tölts le egy ingyenes vírusirtót, tedd fel, és kész is vagy. Egy Avira/Avast/AVG/Comodo/stb. éppúgy megfelel a célnak, és még az aktiválásával se kell szarakodni. Megjegyzem, ha ragaszkodsz a Pandához, és aktiválás nélkül használod tovább, akkor sem lesz tragédia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
wrxsti29

Sziasztok!

Panda Cloud Cleaner-rel akadtak problémáim.Feltelepítette a programot rendesen,le is frissítette magát.

Elkezdte a keresést aztán 30mp múlva kiírta hogy a működése leállt.

Mit kell tennem hogy megint használni tudjam mint eddig?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...