Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kaspersky Anti-Virus | Internet Security


MERNOK

Recommended Posts

MERNOK

Feltelepítettem a KIS 2009-et. Erre is jó a kulcs!

Link to comment
Share on other sites

kori

Kösz az infót, én is azt teszem, de megvárom a magyar verziót. ;)

Link to comment
Share on other sites

brekecske

Szerintem már nem kell várni, mivel már Magyarul is használható :D

 

PL :

IPB kép

IPB kép

IPB kép

 

Link to comment
Share on other sites

Roli25

Brekecske! Neked honnan van a magyar verzió? Kaspersky oldalán nem láttam... :(

Link to comment
Share on other sites

Kelvin

@brekecske: a tisztánlátás végett azért odaírhattad volna, hogy ez egy nem hivatalos, hanem warez oldalról leszedhetõ fordítás, még mielõtt a Kaspersky felhasználók szívbajt kapnak. A program magyar változata még nem jelent meg.

Link to comment
Share on other sites

kori

A nem hivatalos nem jelenti azt, hogy warez. Magánszorgalomból is lehet bármilyen programot magyarosítani, amire már számtalan példa van. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kelvin

Elvileg, ha azt a fordítást egy legális, vagy erre szakosodott oldalon teszik közzé, akkor természetesen lehet.

 

Link to comment
Share on other sites

kori

Ha ez necces, akkor törölje a moderátor.Link ;)

Link to comment
Share on other sites

Kelvin

Volt egy olyan sejtésem, hogy népszerû lesz, de ahogy láttam van új verziója is a fordításnak... :hááát: Egyébként továbbra sem értem, hogy miért kell az ilyeneket fû alatt, privát üzenetekben intézni. De használjátok egészséggel, én megvárom a hivatalos fordítást.

Link to comment
Share on other sites

kori

No azért nem vagyunk elveteműltek, mert használunk egy nem hivatalos dolgot. :P Próbának jó, majd, ha megérkezik felteszem én is a hivatalosan magyarosított változatot. Nem teljes a fordítás (súgó), és egy két apró hiba is van benne. 8)

Ja, és miért nem szabad privát üzenetekben megbeszélni az ilyeneket, na ne már!?

Link to comment
Share on other sites

Kelvin

Akkor ha jól értem, te már használod az új 2009-es Kasperskyt, igaz? Majd ha lesz rá idõd, leírhatnád róla a véleményed, a tapasztalataidat, hogy mégis tudjuk/tudjam, hogy mire számítsunk/számítsak vele kapcsolatban. Pl. gépigény, esetleges új funkciók a programba, ilyenek. Mert ahogy én a Kaspersky hazai forgalmazóit kiismertem, még egy ideig várhatunk a hivatalos, magyar nyelvû programra. :(

 

Köszi elõre is! :)

Link to comment
Share on other sites

kori

Az első tapasztalatom az, hogy jóval több memóriát foglal le , mint elődje. Néhány dologban többet is tud, de a többit majd később. ;)

Link to comment
Share on other sites

Roli25

Én nem tapasztaltam ilyet hogy több memoriát enne :)!

Egy dolgot hiányolok belölle mégpedi azt hogy a tûzfal beállitásoknál nem találom azt az opciot hogy tanitási mód és a többit sem ami a 7 verzióban benne volt és így nem tudok szabályokat létrehozni bizonyos programokhoz amik kapcsolodni szeretnének a netre. :(

ja és ezt a magyarositás meg nem akar mûködni :P:lol:

 

Link to comment
Share on other sites

kori

Már nincs benne tanítási mód. A szabályokat persze te állíthatod be. A magyarosítás után rögtön megtalálod, mivel minden program első indítása után szabályt lehet állítani amit a program automatikusan felajánl. Az Enable Self Defenze elöl vedd ki a pipát és a tálcán is kapcsold ki a programot. A mappák(Skin) bemásolása a telepített helyre és újraindítás után magyar felületet kapsz. ;) Persze az önvédelmet ezután vissza kell kapcsolni.

Link to comment
Share on other sites

Roli25

Kori! így csináltam de nem akar magyar lenni :D

Link to comment
Share on other sites

kori

Van még a zip mappában egy hun-loc xpvista86 reg file arra is katt kettõt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Roli25

Hehe sikerült! Köszi! 8)

Link to comment
Share on other sites

Nyári zoltán

Hi minden KAV fun rajongó!

 

Sok túzfalas és antivirus programot már kipróbáltam, de azt hiszem maradok ennél a megoldásnál, sajnos ilyen világot élünk ahol szükség van az ilyen megelöző védelemre, illetve a folyamatos frissítés életbe vágó lehet, csak nekem kicsit húzos az ára a tűzfalas verzónak (16e).

 

Arra gondoltam, hogy másokkal esetleg összefogva (3-5 fő) közösen megvehetnénk egy 3-5 licenszes online vagy dobozos terméket, így sokkal olcsóbban lehetne beszerezni a programot és "reálisabb" áron, mert ilyen összegért már a 2009-es verziót lehetne kapni más EU-s országokban (de a banki, paypal hercehurcába most nem szívesen bonyolodnék bele egy termék miatt). Ha valaiknek van véleménye ezzel kapcsolatban, kérem válaszoljon.

 

Köszi:zomaxx

Link to comment
Share on other sites

payskin

Legjobb tudomásom szerint Kasperskyéknél úgy mûködik a dolog, hogy az akármikor megvett licenc minden aktuális szoftverükhöz jó. Ha tehát itthon veszel egy 3 felhasználós licencet, akkor azt használhatod a 2009-es verzióhoz is.

Link to comment
Share on other sites

Nyári zoltán

Köszönöm a választ, ez most új és hasznos volt számomra, alaposan körbe fogom járni a témát újra...

További jó munkát és kellemes vakációt(?)

Zomaxx

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nagy Andrea

Nekem az egyik szemem sír a másik nevet! Kipróbáltam ezt a "magyarított" KIS 2009-et. Az eredmény: ez is, mint a 2007-esek is, összeakadt az office 2007-tel köremailküldés közben. Kiírta, hogy vagy kevés a ramom (4 GB), vagy kevés a helyem a merevlemezen (300 Gb), vagy a vírusirtómnak Vista kompatibilitási gondjai vannak...

 

Nem tudom, nem hinném, hogy a magyarítás lenne a ludas. Eddig nagyon szerettem a KIS-t. Vagy visszarakom a 2007-es változatot (ez csak alkalmilag akadt össze, míg a 2009 minden alkalommal), vagy ha vannak egyéb internet security programokkal tapasztalatok, megköszönném az ötleteket. Egyébként tetszik a KIS 2009 is, ezért, valami hasonlót szeretnék, fontos teljesen magyarul. Bár hiányoltam belõle a tûzfal tanítási módot. És mindenképpen IS-t, hogy ne kelljen több különálló, néha összeakadó programmal is vergõdni. A segítséget elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

blood784

Szerintem nagyon jó az új IS, nekem egy barátom magyarította le. Mondjuk kicsit lassítja a gépem... :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Ez mindegyikre igaz. :)

 

Link to comment
Share on other sites

blood784

Hát attól függ mennyi a RAM-od meg a CPU-d.

Például nekem 512 mb RAM-om van és 2,66 GHz CPU-m,és ajánlotton van az IS védelme,de nem annyira lassítja a gépet.

Link to comment
Share on other sites

Roli25
Nekem az egyik szemem sír a másik nevet! Kipróbáltam ezt a "magyarított" KIS 2009-et.

Én is a"magyarított" verziót használom már egy ideje, de nálam ilyen gondok nem jöttek elő!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...