Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Chrome


nagygabor

Recommended Posts

vodás
Most olvastam el (végre volt rá idõm), hogy van a Chrome-ban összeomlás elleni védelem. Ez kellene a Firefoxba is.
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Évek alatt egyszer sem omlott össze. Az alapértelmezett böngészõm az Opera, azt is egy kezemen meg tudom számolni. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1
Üröm az örömben, hogy minimum a Chrome 3.0-s verziója szükségeltetik a művelethez, és bizony a 3. generációból még nincs stabil változat...
Vagyis ez a funkció a következő verzió újdonsága lesz...
Link to comment
Share on other sites

KeLa

Én egy jól működő flash blockernek örülnék. A 2.x alá már van valami kezdeményezés, de még nagyon sok kívánnivalót hagy magaután.

Így továbbra is Operapárti maradok!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Rolandmaffia
A Chrome pontosan azoknak készült, akiknek nincs szükségük kiegészítőkre.

Nagyon egyetértek veled, kb 4-5 hónapja használom, és sokkal jobban megvagyok vele elégedve, mint a FireFoxal, van fent a gépemen az is, akkor ha ez nem jelenítene meg valamit, de valahogy még soha nem kellett másikban néznem.

Mielőtt váltottam erre, addig ott szenvedtem a Firefoxal, elég magas mértékű konfigurálcióm mellett a FF+WoW eléggé sántított... Nemtudom, hogy mi jó abban hogy egy egész ´rendszert´ futtatunk, mikor böngészőt szeretnék. Nem térek vissza a FF-ra, soha nem szerettem, az Internet Explorer az egy külön kategória, de azt már nagyon rég elfelejtettem. :)

 

Olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy egyik ismerősöm írta, hogy

biztonság, és szabványkövetés tekintetében messze az egyik legbénább böngésző.

kb egy opera stilusú.

 

nagyon nem szeretem.

 

hogy csak egyet emlitsek: az iframe nem örökölheti a szülő tulajdonságait, ugyanis egy beépitett üres web dokumentum. szal eleve fehér háttér kellett volna a core frissitések ablakban.

 

a biztonsági hibáknak meg utána lehet keresni, hogy egyszerű weblapokkal hogy lehetösszeomlasztani, vagy kártékony kódot futtatni a tudtod nélkül a gépen.

Ezeket én nem nagyon tapasztaltam.

Mivel adatbázis fejlesztéshez egyszerre akár 15-20 fülnek is ki kell nyílnia, és nem tűröm a lassúságot, merően felülmúlta a FF-t, és akár 1 betű beírása után máris kereshetek.

 

Ha szabad, egy képet linkelnék.

http://imagerz.com/QEQVXktvAwIAAlgeEAVQ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kpattila

Tud segíteni valaki abban, hogy a chrome kedvenceit az asztali gépemrõl hogy tudom a notebookomba beimportálni? Már végignéztem, hogy tárolhatja a program a vinyón, de sehol nem találtam... export funkció pedig nincs...

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Export funkció pedig van.Villáskulcs/Könyvjelzõkezelõ vagy Ctrl+Shift+B, majd azon belül Eszközök/Könyvjelzõk exportálása, és máris menthetsz egy bookmarks.html állományt. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vodás

Témák már vannak a Chrome 3.0-hoz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pjotr

Alakul. :oké:

 

Hogyan is kell engedélyezni a kiegészítőket? Telepítéskor mindig azt vetíti, hogy le vannak tiltva. <-- Megvan.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Jay

Egyre jobb ez a Chrome. :) Ti melyik könyvjelzõ kezelõ kiegészítõt használjátok? Nekem most a Bookmark Tree van fent.

Link to comment
Share on other sites

vodás
Letöltöttem az új, 4-es Chrome-t, egybõl felajánlotta a Kiegészítõket. Nem igaz, milyen gyorsan telepiti! Most csak az Adblock Plus van fent, majd körülnézek, mit érdemes még letölteni. Gratula, Google! Annyit bosszantott a Mozilla Addons, a lassúságáról nem is szólva.
:)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lalolib

Most már a 4-es Chrome is magyar! Kipróbáltam, iszonyatosan gyors és egyre több kiegészítõ van hozzá. Ha így fejlõdik, komoly konkurenciává válhat.

Egy dolgot nem nagyon értek: miért nincs még hozzá magyar helyesírás ellenõrzõ? A Gmail-be van beépített helyesírás ellenõrzés, akkor a böngészõbe miért nincs?

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Ez jó válasz! :D Csak engem dühít, amikor megnézem, hogy milyen nyelven van már helyesírás-ellenőrzés a Chrome-ban, és nem találom benne a magyart. A környező országok mind leköröznek.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tdavidka6574

Üdv.

Lenne egy problémám. Ha a Chromeban egy képet mentek le, akkor kijön ugye, hogy hova mentsem el, de amikor a Mentés gombra kattintok, kilép és azt írja: "A Chrome lefagyott." Többször is ez van.

 

Van esetleg valakinek ötlete?

 

Elõre is kösz mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lalolib

A helyesírás ellenõrzés megoldódott! :D A kivitelezési mód, azért egy kicsit cikis. Miért románra kell átírni a magyar helyesírás adatbázis nevét? :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Mert a "magyar" még nincs benne?

Link to comment
Share on other sites

Einstein

Egy kis "önkéntes" munkával meg lehetne csinálni.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Most már kezd dühíteni hogy akármelyik google progit akarom telepíteni a telepítõ nem hajlandó elindulni :S (pontosabban elindul majd szinte azonnal le is áll). Eseménynaplóban nem szerepel semmi a hiba okát illetõen. Van valami ötletetek? :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

Mazsola2

Hello Mindenkinek!

 

Nem találom a könyvjelzõk rögzítésének lehetõségét. A kérdésem az, hogy lehet-e rögzíteni? Ha igen, akkor ezt az opciót hol találom meg?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...