Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mindenes videolejátszók


Eowyn

Recommended Posts

Pjotr

BLOG

Eljött a pillanat, hogy a VLC-t kivágtam a géprõl.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

És mi az oka?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Lassan kezelte a filmeket: megnyitáskor elindult a hang, de a kép nem; tekerésnél szintén ilyen volt.

Ma azzal húzta ki a gyufát, hogy nem volt képes kilépni teljes képernyõs módból. Végül csak kilépett, de aztán vissza, kép megállt, hang ment.

 

Feltettem a GOM Playert, visszaállt a harmónia.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Az igaz, hogy nem tökéletes, de én azért szoktam tartani telepítést nem igénylő változatot a gépen (épp úgy mint az egyfájlos Media Player Classic-ot), mert nagyon sok formátumot megeszik. :)

De rendszeres használatra valóban alkalmatlan. Én amúgy a BS. Player-t favorizálom. 8)

Link to comment
Share on other sites

devergo

Olvasgatva a fórumot, szerintetek érdemesebb feltenni a GOM Playert, mint a VLC-t? Pont most keresek valami ingyenes (mindenevõ) filmlejátszót.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

A GOM intelligensebb és felhasználóbarátabb, a VLC számos hibái mellett viszont tud magyarul.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nagyon jó a GOM. És ha valamit nem is tud lejátszani, automatikusan leszedi a codec-et. Viszont ezt a saját mappájába teszi, nem :cenzúra: az egész rendszert.

Link to comment
Share on other sites

devergo

Értem, köszönöm a segítséget a döntésben, maradok a Gom Playernél.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Azért nem kell elásni a VLC-t sem. Nagyon elõnyös funkciója, hogy TV tuner is van benne, ami ugyan nem túlságosan felhasználóbarát, fõként analóg adásokkal nem, de digitálissal annál inkább. Így a DVB adásért nem kell telepíteni mindenféle media centert, meg ChrisTV-t.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

A GOM Player miért nem képes alapállapotban DVD-t játszani? 2 kodeket kellett leszednem, hogy mûködjön. :pislog:

Én nem tudok valamirõl, vagy túl szép volt a GOM, hogy igaz legyen?

 

Ne adj Isten, jöhet vissza a VLC?!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Azért, mert alapból nem arra van kitalálva. De mint látod, ennyi volt, ezután nem kell semmi.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
:fal:
Link to comment
Share on other sites

devergo

Most telepítettem a Gom playert, és hasonló akadállyal találtam szembe magam, mint Pjotr. Le akartam játszani egy dvd-t, és nem volt hang, csak kép, de egyből felajánlotta a megfelelő kodek letöltését, ezek után már lett hang is. Ugyanígy tett, amikor egy flv-s kiterjesztésű filmet szerettem volna megnézni, szintén kép volt, hang nem. Egy újabb kodeket ajánlott, és megoldódott a probléma. Most találtam hozzá magyarítást is, így magyarul kommunikálunk egymással. :D

Link to comment
Share on other sites

Jay

Nekem mindig akkor volt problémám a VLC-vel, amikor frissítettem a legújabb verzióra. Most a 0.9.6 van telepítve, ezzel még nem volt semmi gond.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nálam 0.9.9 van és a beletekeréseknél rendszeresen beakad a kép, csak a hang megy tovább. Utálom, a 0.8-as sosem csinált ilyet. Azért le nem cserélem semmire.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

A csere nekem nem jött be teljesen, lehet elõszedem a legelsõ 0.9-es problémák elõtti verziót (0.8.6i).

Link to comment
Share on other sites

ezermester

VLC 0.8.6d ez az utolsó tökéletes verzió. Pontosabban ez tökéletes, és nem is kívánom frissíteni.

:nyíl: devergo! Könyörgöm! Probáld ki a KMPlayert. Nem bánod meg. Nevezd a VLC hibamentes utódjának. Csak jobb. Ismeri az flv-t is, barátságosabb kinézet, jobb kezelhetõség, és mindezt Magyarul.

 

Link to comment
Share on other sites

devergo

ezermester, letöltöttem az általad javasolt KMPlayert, eddig jól üzemel játszik (mindent) kodek töltögetés nélkül is. Jónak tûnik, egy darabig próbálgatni fogom és ha nem lesz vele gond akkor marad.

Link to comment
Share on other sites

ezermester

Nekem bejött. Nagyít, kicsinyít, pörget, nyillal, +Ctrl = gyors pörgetés.

Ha dupla szuper videót, vagy hasonló kezdõnevû sorozatot játszol, elég bevinni az elsõt, a többit felszedi automatikusan. Rengeteg mindent visz pakkok nélkül. Meglepõen sok állítási lehetõséggel bír.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Letöltöttem a "d"-t, elrakom. Közben próbálgatom a KMP-t, jónak tűnik. :oké:

 

Huhh, teleszemeteljük már lassan a témát. :lol:

Link to comment
Share on other sites

devergo

Lassan címet kell változtatni a témának, mondjuk ingyenes média lejátszó programok. :)

 

Megtörtént.

Edited by Pjotr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Meg akartam nézni a KMP-t, de egy koreai fórumra jutottam. :pislog: Illetve csak olyan letöltési linket találtam, ami telepítõs --> bukó.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Kérsz ZIP-eltet?

Link to comment
Share on other sites

ezermester

Ez tudod miért hangzik viccesen? Mert a PC World DVD-n rajta van a telepítõ. :D

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
De rendszeres használatra valóban alkalmatlan.

Én több mint egy éve használom a VLC-t (0.8.6h), de nekem ez nem tûnt fel. :hááát: Egyedül az 1080p-s (FullHD-s) videókat nem viszi normálisan (csak az elsõ képkockát látom, miközben a hang megy), de ezért a gyenge videokártyám okolható.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...