Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Outlook 2007, az Office 2007 része


antaladrian

Recommended Posts

antaladrian

Helló,

 

lenne egy kis problémám az Outlook 2007-es programmal. Összesen 3 email-címet kezel nálam a program és eddig nem volt vele semmi problémám. Az utóbbi idõben viszont küldésnél mindig elõugrik egy ablak és kéri tõlem a hálózati jelszó megadását, amit én már elõzõleg a beállításoknál (egyébként helyesen!) megadtam és elmentettem. A POP és az SMTP helyesen van beállítva, a portok is helyesen vannak beállítva.

 

A Microsoft Support alapján már töröltem a regedt32-ben a Protected Storage System Provider alatti alkulcsot (biztonsági másolat természetesen van), de ez sem segített, ezért gondoltam hogy a pcworld fórumhoz fordulok...

 

Remélem valaki tud segíteni.

:huh:

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

antaladrian

A kimenõ levelek kiszolgálójaként egyébként a mail.t-online.hu van beállítva, mivel ez az internetszolgáltatóm által megadott SMTP.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
arpsoft
Az a bajom az Outlook 2007-vel, hogyha egy linket akarok megnyitni, akkor ezt írja ki:

"Általános hiba. Az URL cím: "www.xyz.hu". Az alkalmazás nem található."

Azt szeretném, hogy Safariban nyissa meg a linkeket, hol lehet ezt átállítani?

 

Az IE-ben beállítod a Safari-t alapértelmezett böngészőnek.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Sziasztok!

MS Outlook 2k7-et használok Gmail IMAPhoz. Kérdésem, hogy lehetne szinkronizálni a GMailes névjegyeket Outlookba?

Nem egyszeri export-import kéne, hanem folyamatos szinkronizáció.

Thunderbirdbe voltak beépülõk, amik megcsinálták, Outlook mellé/alá külön program?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
applause

Kérdésem, lehetséges-e a 2003-as verzió fiók beállításait átvinni/importálni a 2007-es verzióba.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Szerintem simán. Legfeljebb átalakítja az új formátumra, ha szükséges.

Link to comment
Share on other sites

applause

Nem sikerült átvenni a fiókbeállításokat, azonban a leveleket igen. Olyan gondom van, hogy egy jópár levelet ismét letöltött, tehát duplán megvan. Van-e olyan funkció amivel a duplázást ki lehet törölni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
solties

Sziasztok!

Látom rég volt itt mozgás, de hátha tud valaki segíteni. Nekem az MS Outlook 2007 verzió fut, és két fiók van benne felvéve. Egy a saját szolgáltatótól, és egy hotmailes, az outlook connector segítségével. Az lenne a kérdésem, hogy hol kell beállítani a kézbesítési jelentéseket a fiókokra? Lehet, hogy rossz helyen keresgéltem eddig, de most hirtelen nem találom.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Pjotr

Van egy kis gondom az Outlook importálásával. Outlook Express-es leveleket kellene belegyömöszölni az Outlook 2007-be, de fogalmam sincs, hogyan. Ha lenne élő Outlook Express a gépen, akkor gondolom, hogy menne simán az importálással. Nos, Windows 7-en ez kivitelezhetetlen, az Express-es levelek egy külön mappában vannak.

 

Megoldás:

Virtuális XP + Outlook 2007

Ezzel megcsináltam az importot, megkaptam a PST-t, irány a fizikai gép... Egyszerű, nem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aadaam

MS Outlook 2007-hez lenne kérdésem.

Valamilyen kiegészítõt / beépülõt / beállítást keresnék hogy amikor új levelet hozok létre akkor a címzet mezõben ha beírok pár karaktert akkor automatikus elkezdjen keresni a névjegykártyáim között, és felajnlja a lehetõségeket. Ne kelljen mindig rákattintani a címzett mezõre és onnan válogatni a kis ablakba.

Tehát valami olyasmit keresek ami sok online postafiokban pl. GMAIL-ben mûködik...

 

(Azt tudom ha egyszer kézzel beírtam egy emailcímet a címzet mezõbe akkor automatikusan felajnja amikor elkezdem megint gépelni, de ennél többre vágynék.)

 

Köszi: ADAM

 

Link to comment
Share on other sites

humberto87

Üdv!

A problémám a következõ (ha már volt róla szó, akkor elnézést...):

Adott egy notebook és az asztali gépem. Mindkettõn ugyanazt a postafiókot szeretném megnyitni Outlookkal, de úgy, hogy ha az egyiken letöltöm a leveleket, akkor azok a másikon is letölthetõek legyenek. Ha a T-Home weboldalán keresztül, vagy mobiltelefonnal nyitom meg õket, akkor késõbb az Outlookkal is letölthetõk és olvasatlanként jelennek meg. Ugyanez lenne a cél itt is: megoldani azt, hogy a két gép valahogy szinkronban legyen és a két Outlookban a beérkezett üzenetek mappa tartalma mindig azonos legyen.

 

Lehetetlent szeretnék?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ha POP3-mal szeded le a leveleket, akkor hacsak nem úgy van beállítva, hogy letöltéskor törölje a szerverről a leveleket, pontosan az lesz az eredmény, mint amit szeretnél.

 

Egyébként a tökéletes szinkronizáció az IMAP, ilyenkor pontosan ugyanazt látod az összes gépen. Tehát ha egy levelet valahol olvasottnak jelölsz, akkor minden más gépen is az lesz, ettől függetlenül letöltődik. Én ezt használom. Így ugyanazt látom a gépemen, a laptopomon, a PDA-mon, és bármilyen gépen a webes felületen.

Link to comment
Share on other sites

humberto87

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Wicked

Vírusos lett az elõzõ XP-m és rátelepítettem a másikra. Ez azzal járt, hogy a programok és az OS között elveszett a kapcsolat szóval a levelezésem se indul el. Szeretném megkérdezni, hogy a leveleket hol tárolja az Outlook 2007?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Documents and Settings\felhasználónév\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\akármi.pst

 

De a sima Application Data-ban is vannak Outlookhoz tartozó dolgok, ha már backupolsz.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
silentxxx

Üdv. Outlook 2010 használok, exchange szerverhez csatlakozok vpnen keresztül. Miután a postában megadtam az adatokat, az outlook indulása közben ezt írja ki: Az alapértelmezett elektronikus levelezési mappák nem nyithatók meg. Az információtároló nem nyitható meg... 3x telepítettem újra az outlookot mégse jó:S Kiírja ezt a hiba üzit és leáll a levelezõ progam. Az adatok jók mert a névellenõrzésnél nincs hiba, még az outlook adatfile helyének is dokumentumok mappát adtam meg. Hogy lehet javítani a problémát?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Be tudsz telnetelni az exchange szerverre a 25-ös porton?

Link to comment
Share on other sites

silentxxx

Nincs szükségem rá, mert a weben hozzáférek a fiókhoz. Csak a kliens nem mûködik valamiért.

Link to comment
Share on other sites

jim67

Szabályt szeretnék létrehozni , hogy bizonyos levelek, egy megadott mappába érkezzenek, (konkrétan a facebookos levelek ) így (http://img149.imageshack.us/f/szabaly.jpg/ ) állítottam be, de nem helyezte át másik mappába, ha úgy próbálom be állítani , hogy a feladó egy adott személy vagy címlista, akkor nem tudom kiválasztani a feladót... esetleg tudtok rá valami megoldást ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Priscin

Rejtélyes jelenségben kérném a segítségetek. Több gépen is tapasztaltam, ha fut az Office 2007, akkor "valami"percenként megpróbál felcsatlakozni róluk a Mail Server -re. A Server log -ja tele van "IP cím POP3 login error" bejegyzésekkel. Az Outlookokban csak egy e-mail cím van beállítva, ha annak "rontom el" a jelszavát, akkor a log -ban "felhasználói név incorrect password" jelenik meg a másik üzenet mellett. Tehát valószínû nem magukkal a címekkel van baj. Olyan mintha lenne rajtuk egy "rejtett fiók", amiben még a egy felhasználói név sincs beállítva.

Sajnos nem én telepítettem se az Office-t, se a Windows, mindkettõ MultiLanguage Version (angol, német, magyar), eredetileg angolul települtek fel. Lehet, hogy itt van valahol a gond?

 

Elõre is köszönöm a válaszaitokat

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Szerintem akkora vírusod van, hogy mindjárt kihajol a gépbõl és leharapja a fejedet. Nem tetszik nekem ez a multilanguage verzió, szerintem nézz utána az eredetének.

Link to comment
Share on other sites

Priscin

Az én elsõ gondolatom is vírus volt, de a gépen folyamatosan futott a víruskergetõ, és párszor végig nézettem vele a gépet.

És nekem fura az a vírus ami nem saját POP3 -mal, hanem az Office -szal akar belépni a helyi postaszerverre. Persze, lehet hogy tévedek. :hááát:

 

Egyébként, zsír új gépként jött Ausztriából, angolul elõretelepítve (az Office is), telepítõkészlettel együtt. A magyar nyelvet a Windows -hoz, Office -hoz már én raktam fel rá.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
njozsef40

Sziasztok.

Microsoft Outlook 2010-et használok levelezéshez,eddig az olvasóablakban olvasott leveleknél tudtam használni

a hivatkozásközvetítés:kattintás funkciót de most csak ezt az üzenetet írja ki

 

"A számítógépen érvényben lévõ korlátozások miatt a mûvelet nem hajtható végre.

Kérjen segítséget a rendszergazdától"

 

Tudtommal nem állítottam be semmilyen korlátozást.

Vírusirtónak ESET Smart Securityt használok. Hogyha tudtok valamilyen megoldást,

légyszives segítsetek.

Link to comment
Share on other sites

logistor

Hosszú hûséges szogálat után most az MO 2007 a kiküldött leveleket átkódolja és így a címzettek nem tudják kellõképpen élvezni. Ez persze baj. A magamnak küldött üzenetet sem tudom vissza kódolni. Mit tehetek? A segítséget mindenkinek elõre köszönöm. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Mit értesz átkódoláson?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...