Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hova töltsem fel a weblapom?


olimpus

Recommended Posts

olimpus

Sziasztok!

 

Segítsetek nekem legyetek szívesek! Szeretnék saját weblapot, de nemtudom hova érdemes feltõlteni. ("Olcsó húsnak híg a leve") Egy megbízható hely, de nem túl magas árfekvést keresek. A lapot én megtervezem, de nem tudom hova tõltsem fel! :(

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Dózsi

Kezdésnek, próbálkozásnak elég egy ingyenes tárhely: pl.: extra.hu eléggé megbízható. Egyébként van külön fórum a web tárhely szolgáltatóknak. Ott utánaolvashatsz.

Link to comment
Share on other sites

szpetya

Nekem nicsen sok tapasztalatom tárhelybérléssel kapcsolatban de azért adok neked egy linket csipegess egy kicsit.

 

Link

 

Üdv

P

 

 

Link to comment
Share on other sites

olimpus

Ó igen, ezeken az oldalakon valóban elleszek egy darabig.

Köszi! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
zauber

Eddig extra.hu-s voltam, de sajna /a gazdasági válság miatt/ költöznöm kell. Van valami tapasztalatotok, hogy hova érdemes?

kritériumok:

- ingyen domain és tárhely /és ha lehet reklámmentes legyen/

 

- ne freeweb.hu

- ne tar.hu

/ezek sajnos keretbe teszik be az anyagodat és nekem az zavaró/

 

...a google jó barátomat már megkérdeztem, de igazán "végighallgatva" csak belezavarodtam a sok infóba, főleg amikor olyanok vannak, hogy a tárhely az ingyenes ugyan, de a domain viszont nem /vagy fordítva is igaz/!

Ha valaki segíteni tudna tapasztalatával azt megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

kléni

Ingyen tárhelyet és domaint nem kapsz sehol, annyira azért nem jótékony senki. Általában az ingyen tárhely vagy domain is csak szöveg, mivel ha ingyenes a tárhely, ugye domaint kell venned, vagy fordítva. Amiért meg nem kell fizetned, annak (az általam ismertek közül) mindegyiknek van keretes reklámja. Viszont ha nézegeted a domain.hu oldalát, találsz olyan szolgáltatókat, ahol 5000 Ft alatt kapsz több gigás tárhelyet (persze minél olcsóbb, annál vacakabb) (ilyen pl a newhosting).

Link to comment
Share on other sites

zauber

...hát igen, a jó öreg extra.hu!

Nincs párja :(

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Én a HostingABC-t ajánlom, igaz mostmár csak 1 GB tárhely van ingyen.

Elõnyei: Windows Serverük van, tehát futtathatod rajta a HTML-t, PHP-t, és az ASP.NET-et is.

2 SQL serverük van: MSSQL (max 3GB), MySQL (max 3x3GB - igen, 3db adatbázisod is lehet!)

Csak Domainel kell rendelkezned, a regisztrációt megoldják! Azzal ne foglalkozz, hogy most nincs regsiztráció, írj egy e-mailt az üzemeltetõnek, lesz helyed! :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Azt meg tudnád mondani hogy co.cc-s domain-t is elfogadják? Meg reklámot milyen módon oldják meg?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Reklám nincs. Eredetileg annyit kérnek, hogy az oldalon linkel tüntesd fel, hogy az oldalt a hostingabc tárolja. :) Ez kisméretben lap alján elfér. De az is jó, hogyha van egy partnerek, támogatok, stb oldal, és oda kirakod a bannert.

A CO.CC domainnel nem tudom, hogy mi a helyzet, azt tudom, hogy regisztrált domain szükséges hozzá. HU-s domaint 2 évre már ~3000 Ft-ért tudsz regisztrálni, szerintem ez nem számít nagy összegnek, pláne ha napi szintre visszaosztod. :P

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Igen csak az a gáz hogy diák vagyok zsebpénzt azt meg nem kapok. Ha meg mégis akad egy kevés annak meg megvan már a "helye" :( .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...