Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Agnitum Outpost


MafiaBoy

Recommended Posts

Einstein
Még valami, ez micsoda? Jelenthet veszélyt? Miért nem blokkolta a tűzfal?

Ez azt jelenti, hogy a korábban blokkolt (eggyel alatta) támadó már nincsen blokkolva, ez egy idő után (alapértelmezés szerint öt perc de be lehet állítani meddig tartson) megtörténik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest etele34

Sziasztok!

Megkérdezném a tapasztaltabbaktól a következőt. Ha feltelepítem az Outpost Firewall 30 napos próba verzióját, de nem szedem le a 30 nap után hanem fent hagyom a gépemen akkor mi történik vele?

Teljesen behal a tűzfal és használhatatlan lesz? Értem ezen azt, hogy történetesen - 30 nap elteltével - egy port vizsgálatnál mindent nyitottnak találok mintha nem lenne telepítve tűzfal a számítógépre és nem védené tűzfal a gépet.

Vagy csak a kémprogram adatbázisa nem fog frissülni, de maga a tűzfal része véd továbbra is úgy ahogy be lett állítva? Vagy 30 nap után mindenképpen le kell szedni mert később már le sem tudom szedni majd a gépről? Bocsi a kicsit tudatlan kérdésekért de még sosem használtam ezt a tűzfalat eddig. :)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Feldob egy ablakot, hogy lejárt a próbaidõszak, ha ott nem adod meg a kódját, akkor bezár a program és leáll a szolgáltatás is, mintha nem lenne telepítve.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nézegessetek Outpost "reklámvideókat". ;)

 

OSS vs ESS és KIS 7.0. Kizárólag a proaktív védelem aktív.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Razak_255

Most jelent meg belõle egy 2009-es verzió a hírek szerint. Használható a PC World-ös kóddal vagy várni kell rá, vagy ne is számítsunk arra, hogy használhatjuk majd?

Link to comment
Share on other sites

Einstein

A 2009-es verzióból még nem jelent meg a magazin változat de meg fog (legalább is remélem).

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Külön PCWorldös változat van, ami jelenleg 2008 közepén jár. Ezért is dobtam ki a fenébe.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Einstein

Már telepíthetõ az Agnitum Outpost Firewall Pro 2009 (6.5) PC World edition innen.

A weblapon még a 2008-asnak a felirata szerepel de a linkre kattintva már a 2009 jön be.

 

December 1.-tõl megszûnik a 2009-es elõtti verzióknak az adatbázis támogatása így érdemes minnél elõbb telepíteni az új verziót.

Edited by Einstein
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Köszi az infot. Akkor a három Outpostos gépre megy is fel :)

Link to comment
Share on other sites

Richy
Külön PCWorldös változat van, ami jelenleg 2008 közepén jár. Ezért is dobtam ki a fenébe.

Köszi az infot. Akkor a három Outpostos gépre megy is fel :)

Vicces ezt így látni, de velem is fordult elõ. :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Öt gép van itthon. Az én gépemen és a laptopomon Comodo van, a többin minden hülyeség ellenére meghagytam az Outpostot. Erre a három gépre gondoltam. Családom többi tagja alig beszél angolul és valúszínűleg idegrohamot kapnának a Comodo riasztásaitól. Én most már vissza nem cserélném a Comodot. Sokkal jobban kézreáll a beállítása. Az Outpost azoknak jó, akik használják az ImproveNetet. Mint a családom többi tagja. Nem olyan régen be kellett állítanom apám gépén, hogy tudjon leveleket fogadni az Opera a 995-ös porton, megszenvedtem vele rendesen, mivel ezt automatikusan nem tudja megcsinálni.

Link to comment
Share on other sites

Richy

Ohh, akkor visszavonva. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

pooki

Üdv mindenki!

 

Egy kérdésem lenne az újságban szereplõ Agnitium Outpost Firewall Pro szoftvert feltelepíthetem-e az ESET Smart Security mellé?

 

Elõre is köszi a választ!

Link to comment
Share on other sites

kori

Minek? Elõbb vagy utóbb káosz lesz a gépen. Talán azt gondolod, hogy két tûzfal biztonságosabb, mint egy? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

pooki
Minek? Elõbb vagy utóbb káosz lesz a gépen. Talán azt gondolod, hogy két tûzfal biztonságosabb, mint egy? :hááát:

 

Nemtudom nem értek hozzá!

 

De a válaszodból adódoan nem ajánlatos!?

Link to comment
Share on other sites

Anonymous

Elõbb vagy utóbb? Ha fent van már az ESS és utána akarnád telepíteni még mellé az Outpostot akkor már az elsõ percek végére olyan összeakadást láthatsz, hogy csak ihaj!

Egy tanács, de csak tanács és a tapasztalatom mondatja. Ha egy erõsen átlagos felhasználó vagy, akkor Neked elég az ESS mint komplex védelem, de állítsd a tûzfalát Interaktív szûrésre. Ha meg mégis csak egy erõsebb, nagyobb tudású tûzfal kellene és a választásod az Outpostra esett akkor elég mellé a "csak" NOD32. Ha az általad említett "anyagokból" akarnék építkezni.

De arra elõre számolj, hogy az Outpost mellé az átlagosnál nagyobb tûrõképesség és nyugalom kell. Csak erõs idegzetûeknek ajánlott. (remélem ezzel nem bántok meg senkit) És ajánlott mellette még a háziorvossal felíratni valamilyen közepes erõsségû és gyors hatású nyugtatót is otthonra. Jól jöhet az még alkalomadtán. :)

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nem ajánlatos. Ha az Agnitum jobb tûzfalát akarod használni az Eset helyett, akkor ne az ESS legyen mellette, hanem a NOD32.

Link to comment
Share on other sites

Anonymous
:igen:
Link to comment
Share on other sites

pooki

Torrentezni szoktam és neten játszani erre elég az ESS ?

 

Gondolom ilyen egy átlagos felhasználó!

 

Köszi a tanácsokat!

 

Link to comment
Share on other sites

scht
:igen:
Link to comment
Share on other sites

Anonymous
Torrentezni szoktam és neten játszani erre elég az ESS ?

Igen, elég.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
nascar

Ma feltettem a progit, mármint Outpost Pro-t (PC World-ös verzió). Majd következett egy tûzfal teszt, a 135-ös port nyitva van.

Ez jó, vagy nem? Ha nem, akkor, hogyan lehet lezárni? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

A hálózati megosztás megy azon a porton.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Akkor ez most rossz vagy nem? :pislog:

A bejövõ internet egy routerrel van szétosztva a gyerek, és az én gépem között.

 

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Jól van.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...