Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gmail


Karcsi1001

Recommended Posts

payskin

Egész jól néz ki.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Érdekes, a többi felület még nem kapta meg.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Egyébként ez sem új, mert már egy hónappal ezelõtt is találkoztam vele, de egy ki- és bejelentkezés után visszaállt az eredeti (régi) fejléc.

 

Edit:

A Google Docs-on is új a fejléc. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Érdekes, a melóhelyemen nem mûködik. Ugyanaz az account, mint otthon. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nekem ma már itthon sem mûködik. :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Most értem haza, nekem igen. :D Ezek hülyék. Vagy én vagyok az? :hááát: Egyébként napközben Chrome alól is az új látszott, csak Firefox alól nem. Itthon Firefox alól is.

---

Átváltottam magyar nyelvre --> elmúlt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Denibaby

Balázs! http://netidok.postr.hu/gmail-2-in-1-ket-fiok-egyben

 

Vista-n a Windows Mail az alapértelmezett. Free-Mail és G-Mail és a szolgáltatói címrõl is ide jönnek levelek. Látom, a G-Mail nagyon hasznos dolgokat tartalmaz. A fiaim is használják: beszélnek és video-kamerát is használnának.

 

1; Te mit csinálnál a többi feladása nélkül? Egyszerûen csak a G-Mailt tegyem alapértelmezetté?

Akkor irányítsam át csak a Windows Mailt, vagy külön a Free-Mailt is?

 

2; Videó kapcsolat lehet 3 partner között? Na, és fizetõs? (olvasom azért a használatot)

 

 

3, Google talk gadget kell? Gmail Voice and video chat? Kösz!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szóval... Windows 7-en nincs alapértelmezett e-mail program, de amíg Vistát használtam, ez semmiben nem befolyásolt, ugyanúgy leveleztem Gmailből mint most. Nincs jelentősége annak, hogy mi az alapértelmezett: elindítom a böngészőt, és az első fülre behívom a Gmailt.

 

A cikk épp azért szól két Gmailes fiókokról, mert azokat könnyű átirányítani. A nem gmailes címeimet én sem tudtam átirányítani, szerencsére a Gmail POP3-on keresztül is tud levelet behúzni, csak ez a része egy kicsit bénán van megcsinálva ugyanis nem szabályozhatóan óránként egyszer néz ki a POP3 lukba, hogy jött-e email. De ettől még működik.

 

Nem ismerem/használom a Google Talkot, a Chatet is kikapcsoltam a Gmail bal oldalán. Jobbára utálom az összes ilyen csevegős, videós dolgot, ha nagyon muszáj, akkor ott a Skype.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

A Google Talk továbbra is használható a fiókkal, attól függetlenül, hogy a levelek át vannak irányítva. Ha több fiókra akarsz egyszerre csatlakozni, arra pedig ott van a Pidgin.

 

A videokonferenciára nem tudok mit mondani. Egyáltalán lehet GTalkon egyszerre több emberrel beszélgetni egy ablakban?

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

A Vista-n a legegyszerûbb a Windows Mail. Nem volt szimpatikus a G-Mail már kinézetre sem (bonyolultnak találtam: IMAP .v POP3...szerencsére jó a fórum). Csak Skype-t használtam(ok). Ahol a videó-konferenciára csak 1 személynek kell elõfizetni.

 

A fiaim ragaszkodnak külföldön a G-Mailhoz. Velük akarok csevegni. A használati utasítás, a lehetõségek angol nyelven vannak csak...döcögve fordítom.

 

Egy csúnya kis ablakban írtunk egymásnak(ettõl már a sima messenger is jobb, tágasabb, "hangulatjelesebb"). A Voice and Video-t még ezután fordítom...lassan, de bizonytalanul.

 

Nem akarok senkit megbántani, de bonyolítja az életét, aki a G-Mailt használja.

 

 

Garono! Persze..igazad van. Csak azt látnom kell, ha bejelentkeznek beszélgetni a G-Mailba. Ezért levelezõként is kénytelen vagyok azt használni alapértelmezetten, hacsak....van olyan szolgáltatása, hogy értesít a google eszköztárban. Minden maradna ahogy most van: Windows-Mail+Skype. Ha visszaolvasol...(én meg a fogalmazással bonyolítom az életem?)

Link to comment
Share on other sites

Garono
... bonyolítja az életét, aki a G-Mailt használja.

:o

 

Mellesleg nem is értem a problémádat, lévén a Windows Mail egy szoftver, míg a Gmail egy webes szolgáltatás. Nem összehasonlítható a kettõ.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A Gmail levelezésre van, nem csevegésre. Lehet, hogy aki csevegésre akarja használni, az bonyolítja az életét, de miért nem kérdezed errõl a srácokat? Õk csak tudják, mit csinálnak...

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Nem sikerült a meggyõzés. Ha jól emlékszem Android verziója is van a Skype-nak (mobilra is.) A megállapításaitokat elküldöm nekik.

Kösz...én megerõsítve érzem magam általatok.

Link to comment
Share on other sites

Garono

A Google Readerben is megjelent az új fejléc. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
KGigi

Annyira örülök ennek az új menünek... Így most lehet kettõt kattintani és várni egy menülegördülést, mire ki tudok jelentkezni. :S

Link to comment
Share on other sites

payskin

Töröld le a cookie-t, jó eséllyel visszaáll a régire. Nekem hetek óta minden böngészõben a régi van megint.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Próbáltam. :(

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ilyen nincs. Most betöltöttem és a régi felületet kaptam. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Kezdhetnék azzal, hogy megmondják: mitõl függ, melyik menü jelenik meg? Hetek óta nem találkoztam az újjal.

Link to comment
Share on other sites

Garono
:o Én meg már a google.hu-t beírva is az újat kapom (ez eddig nem így volt), már vagy egy hete nem is láttam a régit. (Legalábbis Firefox alól.) Érdekes. :pislog:
Link to comment
Share on other sites

payskin

Gyanítom, hogy valami cookie-viszonylat lehet. Amikor megújul a Google cookie, valószínűleg belekerül, hogy melyik menü látszódjon, és én utoljára pont kifogtam egy régit... :P Majd mindjárt letörlöm, és megnézzük, mi történik.

---

Nem nyert, visszakaptam a régit. :) Biztos büntiben vagyok, vagy mi. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...