Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gmail


Karcsi1001

Recommended Posts

Lalolib

Egyre nehezebben tudom elviselni a hotmail-es fiókomat, amit szép lassan teljes "takarékra" is akarok állítani és kizárólag gmail-t használni. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: be lehet-e állítani a Gmail-t úgy, hogy kizárólag egy adott naptól kezdve vegye át a hotmail-es fiókomba érkező leveleket? Nem szeretném ha több ezer régi levelemet is letöltené a gmail, de törölni sem akarom egyelőre a homail-es leveleimet.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

Visszamenõleg adott naptól, vagy mondjuk mostantól? Utóbbi esetben szerintem a Hotmailban is beállíthatod, hogy mindent továbbítson a gmailre, esetleg a gmailt, hogy szedje át a hotmailre érkazõ postádat. A visszamenõlegesre nincs tippem, de tán a gmailnek lesz.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Nem visszamenõleg, például csak a mai naptól vegye át a leveleket.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

Akkor a gmail Beállítások -> Fiókok és szûrõk -> Levelek ellenõrzése pop3 segítségével. Megadod a hotmailes azonosítódat és jelszavadat és rendszeresen lekérdezi, anélkül, hogy a meglévõket importálná.

Nálam mûködik.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nincs arról infója valakinek, hogy hová lettek az okt 17-18-i levelek a gmail fiókjaimból?

Több ismerõsömnek is ez a problémája, nem csak nekem.

 

PS:

megvannak, berakta a kis ügyes a spam-be, csak nem látszik a spam mappa, mint olyan a bal oldalon, mert nem fér ki attól a b...i csevegéstõl.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

@TheSaurus! Nagyon köszönöm! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
KGigi

Csak én nem tudok IMAP-en keresztül levelet küldeni?

Link to comment
Share on other sites

vodás
Az SMTP mûködik, Mozilla Thunderbird 3.0 a levelezõm. De ma a Firefox is jelezte, hogy valami gond volt a webes Gmail-lel. Javascript hibát jelzett a NoScript.
8)
Link to comment
Share on other sites

KGigi

A helyzet az, hogy az Avast! 5 telepítése óta nem mennek el a levelek. Azt reméltem, hogy pont most van valami probléma odaát, és véletlen egybeesés. Ezt erõsítette meg az is, hogy az Avast! leállítása után sem javul meg.

 

Szerk.

Mégsem az én készülékemben van a hiba. Átállítottam a portot 587-rõl 465-re és megy minden, mint a karikacsapás.

Link to comment
Share on other sites

vodás
Nem az Avast vagy az ESS hibája, ez valószínûleg a Gmail valamelyik szervere. Vagy fertõzött, vagy rossz frissités történt (nem elõször). Nagyobb mellékletet próbáltam elküldeni a webesen, egybõl visszadobta, hogy nem tölthetõ fel, mert a TÛZFAL akadályozza! Mármint az ESS tûzfala. Ne nézzenek nyeretlen kétévesnek, aki a küldés érdekében ki fogja kapcsolni a tûzfalat. Tegnap volt is valami a Spamok között: a Google nevében küldött akármi, nem hiszem, hogy bárkivel névre szólóan levelezne a Google vagy a Gmail. Ma pedig még becsomagolva (Filzip) sem volt hajlandó továbbítani a mellékletet a webesrõl! A levelezõklienssel (SMTP-vel) viszont, ha kicsit lassan is, de átment. Egyszóval valamilye van a menyasszonynak Gmail-éknél.
:mérges:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vodás
Két napja a webes Gmail-es postafiók megnyitásakor folyamatosan blokkol a NoScript. A levelezõben is jelzi a JS hibákat. Mi lehet ez az egész? Ezt a Zümzüm nevû akármit is betölti a postafiókba, lehet, hogy ebben van a hiba?
:S
Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Akár a Zümzüm is lehet az oka, nem tudom, mert én messze elkerülöm a NoScriptet. ;) Gondolom fel kell venni kivételnek, vagy ilyesmi.

Nekem ez a zümi csak tegnap jelentkezett. Ki is lőttem iziben.

Pedig ahogy emlékszem, előtte is beléptem a fiókba. Ezt csak a 2 nap miatt írtam.

Link to comment
Share on other sites

Bederszkd

Hello!

Segítséget szeretnék kérni! Megírok egy levelet, elküldöm, írja hogy elküldte és utána ki ír egy hiba üzenetet "Olyan levelet küldött, mely egy Kukába helyezett beszélgetésben található. A levél nem fog megjelenni az Elküldött levelek között, amíg nem helyezi át a Beérkező levelek mappába."

Valami tanácsot tudnátok adni, hol a hiba? :S

Link to comment
Share on other sites

KGigi

A levélváltás valamelyik példánya ki van törölve, és ameddig nem kerül vissza a beérkezettek közé, addig nem jelenik meg az elküldöttek között a többi levél.

Link to comment
Share on other sites

Bederszkd

Köszönöm a gyors választ! Hogyan lehetne azt most gyorsan kiszûrni, hogy melyik levelem van ki törölve? Mert a kukában igen sok van! Mirõl lehet megállapítani, hogy az, az a levél? :(

Link to comment
Share on other sites

KGigi

A legutolsó berérkezett levelénél látod a korábbiakat. Azokon kéne végigfutni, és ahol a helynek Kukát ír, az a nyertes.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem is baj. Elképesztõ, hogy gondolnak egyet, aztán kérdés nélkül kiteregetik az ember magánéletét. Amint olvastam róla, az elsõ dolgom volt, hogy kilõjem.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

És az iwiw, meg a Facebook? Majdnem dettó ugyanaz, önkéntesen. ;)

Na jó, itt még hibák is bõven tarkították. Valahogy nem volt átgondolva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hekk_Elek

Most beállítottam hogy offline is tudjam nézni a leveleim. Hogy tudom beállítani hogy a start menüben megjelenjen a Gmail?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
KGigi

Hogy csinálja a Google, hogy a 20:11-kor elküldött levelem a másik félnél 19:09-kor érkezett meg? Egyébként nincs idõzóna eltérés, de még a perc is rossz.

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Következõ napon 19-kor....nem? Akkor bocs. Vagy: a frissítések elõzményei között ott van a KB979306 ?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem. 1 óra két perccel elõbb érkezett meg a levelem, mint elküldtem. :D Elõször idõzóna beállításra gondoltam, azt is tudom, hogy annak a gépnek az órája direkt elõre van állítva, de akkor pont hogy egy óra plusz pár percnek kellene lennie.

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Nekem kb 1 óra eltérés volt a gépi idő és a windows media center idője között. Elmúlt..helyrejött...valahogy. Várj Te is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...