Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Avira Antivir termékek


MolnárPéter

Recommended Posts

KGigi
Ez mi a fenét keresett a hardveres hibajelenségeknél??? Áthelyeztem a megfelelő helyre.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Biscotti

Már mindent megpróbáltam az avirával kapcsolatban, az avira törlõ csomagot leszedték a honlapjukról. az avira cleaner sem törli teljesen, próbáltam egyéb törlési módot , na ott meg az FBI jelentkezett be bakker. Van Valami ötletetek?

:nem:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
KOrben_81

AVIRA vírusírtó programnál a rendszer automatikusan levonja a bankkártyámról a pénzt. Hogyan

tudnám ezt megszüntetni? Kérem segítsetek!

 

2012 őszén volt egy akció az Aviránál olcsón juthattam 1 éves licenszre. A bankártyámon

keresztül fizettem, számlát is küldtek. A licensz 2013 őszén járt volna le. Csak az Avira

rendszere automatikusan levonta tőlem a következő évi licensz árát is. Nagyon mérges voltam,

persze frissült a következő évre is az Avirám,de jóval drágábban mint korábban.

Nem tudom, hogy az Avira rendszer hibázott-e vagy én azzal h véletlenül nem 'X'-eltem be/ki

vmit adataim megadásakor.Ilyenkor mindig ngyon figyelek, csak ugye minden angolul történt

(avirának nincs magyar változata), mivel angolul nem tudok, így könnyen hibázhattam én is.

Abban kérnék segítséget, hogy hogyan tudnám ezt a problémát megszüntetni. Azt szeretném elérni,

hogy legközelebb (2014 őszén) ne automata vonja le az összeget a bankártyámról, hanem

legrosszabb esetben is ajánlja fel, hogy most 'kell a frissítés ennyiért v. nem?' (Ez lenne a

korrekt nem?)

 

Előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Én nem használok Avirát, de ez általában úgy szokott menni, hogy bejelentkezel a webes felületen az Avirára, és ott a profil, vagy fizetési beállításoknál kikapcsolod az automatikus előfizetés meghosszabbítást (autorenew).

Link to comment
Share on other sites

KOrben_81

Itt máshogy volt. Annakidején (2012) előfizettem rá. megadtam a bankártyám számát kiválasztottam mit akarok, ennyi, nem kellett beregelni az avirához. Azt nem tudom h akkor milyen rendszer volt. lehet most is lehet így vásárolni. Viszont mosmár be lehet regelni (Log In), ha belépek az összes fontos funkció benn van.benn kéne lennie az általam vásárolt avirának is,de nincs. A rendszerük nem érzékeli, h én vásároltam tőlük 2013ban(tehát érvényes-legális avirám van), ezt írja ki: 'No Avira Products', ha így lenne, akkor könnyedén ki tudnám kapcsolni az automatikus előfizetés meghosszabbítást. Ez szerintem csak azért lehet mert a vásárlás UTÁN regeltem be. Próbáltam azt is h az aktivációs kódomat beírtam, de ezt írta ki: 'The user limit for this activation code has been reached'. DE talán ez lehet a kulcs! Amikor 2012ben megvettem akkor kaptam egy aktivációs kódot(ezt irtam most is be), 2013ban autómata megújult, de akkor nincs új aktivációs kódom?A régi van érvényben? új kódot nem kaptam ugye,mert automata megújult.Hogy van ez?? Ebbe kérem segítsetek!

Edited by KOrben_81
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...