Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ismer ilyet valaki?


Ice-T

Recommended Posts

Ice-T

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni, mégpedig az ügyben, hogy kéne nekem egy olyan program, amivel egy kisebb adatbázist tudok csinálni, grafikus felületen.

 

A lényeg az hogy olyan legyen mint valami kis telefonkönyv féleség, tehát lehessen bele neveket írni, a nevekhez címet + adatokat esetleg KÉPet rendelni és ha feltöltöm, akkor tudjak keresgetni.

Pl.: Ha beírom hogy Kovács Péter, akkor kijöjjön a neve, címe és egy kép amit feldobtam hozzá.

 

 

Nemtudom hogy létezik-e ilyen vagy ehhez hasonló program, én eddig nem találtam ilyet sehol, ezért gondoltam hogy a segítségeteket kérem, ha tudtok ilyen programot, akkor légyszi szóljatok!

Egy vállalkozáshoz kéne, hogy az ügyfeleket nyilván tudjam tartani a laptopomon!

 

 

Előre is köszi! :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Öhm... MS Access? Vagy OO.org Base?

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

WAB? Az gyárilag a Windows része. Írd be a Futtatás...-ba, hogy wab, feljön az Outlook Express címjegyzéke, ami a fénykép kivételevel mindent tud, amit írtál. Lehet, hogy az újabb OE-é a képet is.

Link to comment
Share on other sites

greenstone

Esetleg ez?

Link to comment
Share on other sites

Ice-T

Az Accest és a hasonló adatbázis programokat ismerem, csak igazság szerint valami olyan kéne mi egyszerû és nem kellenek hozzá adatbázis kezelés alapismeretek hogy valaki tudjon felvinni és lekérdezni adatokat.

 

greenstone: Nagyon szépen köszönöm Neked! Igazából pont egy ilyen programra érdekelt volna, aminek grafikus a felülete, könnyen kezelhetõ és átlátható.

Ez tökéletes, csak kár hogy nem lehet képeket csatolni a nevekhez. :(

Ha valaki tud olyat programot mint amit greenstone linkelt, csak még pluszban képek képeket kezelni az jelezze légy szíves, de köszönöm az eddigi segítséget! :):bocsánat::bocsánat:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
boroscola

Hogyan tudok matricát szerkeszteni, milyen progi kell hozzá és ki is kéne nyomtatni segítsetek. Egy képet szeretnék(JPG) ferde felirattal készíteni és kinyomtatni öntapadós kerek matricára.

Edited by KGigi
Link to comment
Share on other sites

geri005

Picit konkrétabban? Mi szerepelne azon a matricán?

Link to comment
Share on other sites

boroscola

Szóval van egy jpg kép arra ferde szöveggel felíratott, számokat szeretnék tenni és adva van öntapadós papír A4-es méretben márkája, Creatix 12. A lapon 12 átmérõjû körök vannak 12 db.erre szeretném nyomtatni az elkészített képet.Elõre is köszi a választ nagyon várom.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Megszerkeszted akármiben a képet, aztán készítesz Word-ben egy 12 cellás táblázatot, a cellákba berakod a képet, azután nyomtatsz. Mi ebben a különleges?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Vagy az egészet megcsinálod CorelDRAW-ban, és utána Nyomtatás funkcióval megsokszorozod annyiszor, ahány matrica van a lapon. Csak ne egyből a matricára nyomd, hanem előbb sima A4-esre, mert elsőre nem fog sikerülni belőni a körök helyeit.

 

És kérlek, ne használd erre az Jelzés gombot, nem erre van!

Link to comment
Share on other sites

boroscola

Köszönöm a javaslatokat. Új vagyok itt és elnézést a jelzésért nem tudtam és nem használom többé.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...