Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Webes szolgáltatások


azaki1528464469

Recommended Posts

azaki1528464469

Egyre több alkalmazást találunk az interneten melyek helyettesíthetnek bizonyos szoftvereket vagy kiegészítik azokat, használatukhoz nem kell más csak nett kapcsolat egy jó böngészõ. Elsõsorban az IE, de a többi is megbirkózik általában vele. Ilyen pl. a Google alkalmazások de ehhez hasonlót még sokat találunk biztosan. Remélem igen sok és változatos linket küldetek egy pár nekem is van:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A rajzos weboldalakat ismertem, nagyon jók. ;)

Ez is egy jó HTML-szerkesztõ, de ez se rossz. És ha már itt tartunk, akkor ezt se felejtsük ki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Itt egy jó kis rajzolós oldal. ;)

És itt egy nagyszerű online böngésző! Arra vigyázzunk, hogy a weboldalak címét pontosan ("http://"-vel kezdődően) írjuk be! ;)

Itt nagyon jó kis órákat találunk, amelyekkel feldobhatjuk weboldalunk megjelenését. ;)

Link to comment
Share on other sites

azaki1528464469

Gif+: Link

Sebesség mérés : Link

Szótár+: Link

Számol+: Link

( Fujitsu készíthetnél 1 jó oldalt ebbõl a sok linkbõl. Bár biztos van valahol !?!?)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
( Fujitsu készíthetnél 1 jó oldalt ebbõl a sok linkbõl. Bár biztos van valahol !?!?)

Ez mit akar jelenteni? :huh:

 

Link to comment
Share on other sites

vmiki

@azaki:

 

Ha gondolod, én összehozhatok egy ilyen oldalt, amint lesz egy kis idõm. Addig is várjuk ide a linkeket, és ha lesz pár, én összedobom.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ja, hát ha errõl van szó, én is szívesen készítek egy weboldalt ezekbõl a linkekbõl, de kellene ahhoz egy tárhely is. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

azaki1528464469

Akár többen is lehet szerkeszteni ugyan azt tárhellyel együtt :itt

Mi is itt készítettük ilyen lett.

Tárhely lehet a saját géped is, de itt válogathatsz.

Link to comment
Share on other sites

azaki1528464469

Mozaik képek szerkesztése: 1, 2

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

No, ez remek! ;) Akkor gyûjtsünk még linkeket!

Itt egy nagyszerû számológép. ;)

Link to comment
Share on other sites

azaki1528464469

Webszolga a név príma, találó :

Openoffice online: Link

Képszerkesztő: Link

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Elkészült az oldal, várom a további linkeket, de majd az oldalon is lesz nemsoká egy linkbeküldõ.

 

WEB-szolga

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Köszi, hamarosan beteszem!

Link to comment
Share on other sites

Garono

Szerintem 'ad-free' FTP tárhelyeket is be lehetne tenni. Mindjárt itt az XT Host, mely azon kívül, hogy reklámmentes, teljesen 'instant', vagyis regisztrálni sem kell, csak beírsz egy (még nem létezõ) felhasználónevet, és már készen is vagy. Nekem nagyon tetszik. :) (Bár igaz, csak 30MB-ot ad, de gyors, és ha csak egy sima weboldalt szeretnél, szerintem elég is.)

 

Szerk.:

Elnézést, kis szépséghibája a dolognak, hogy nem lehet PHP kiterjesztésû fájlokat használni (ha feltöltesz egyet, automatán törlõdik). :( Csak ma vettem észre. :upsz:

Edited by Garono
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
azaki1528464469

Egy pár online eszköz Link.

 

[KÉSÕBB]

 

Matek

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
Majd az oldalon is lesz nemsoká egy linkbeküldő.
Ezt hiányoljuk. :) Ha valóban az a célod az oldallal (ez az oldal profilja!), hogy kategorizálva adj néhány linket a látogatónak, és mások is javasolhassanak, ez legyen az első, amit megcsinálsz. Akkor egy tippem is van: Én >>így<< csinálom ezt az általam már használt, ismert programokkal (már ami a módszert/csoportosítást illeti, linkbeküldést én nem tervezek). (Ha érdekel, hogy van megírva -- bár nem bonyolult --, abban is segíthetek. PÜ-ben kérd a PHP forráskódot.)

 

A lényeg: egy bővített mondatban azért igyekszem egyéni leírást/tapasztalatot fűzni a linkekhez. Ez abban is sokat segít, hogy jól elkülönítsd a linkeket. Nem azt mondom, hogy ez így hibátlan, vagy csak így helyes, mert nyilván még fejleszthető, de szerintem valahogy így kell kezdődnie.

 

Pl. van egy ilyen kategóriád, és benne:

Webszerkesztő

 

# HTML szerkesztő

# HTML szerkesztő #2

# HTML szerkesztő #3

# HTML szerkesztő #4 hu

Ebben az esetben mennyivel jobb lenne számozás helyett megmondani, miben különböznek egymástól (-- esetleg a számozás helyett az oldal neve szerepelhetne). Mik a tapasztalataid vele, melyiket ajánlod? Sok idejét spórolod meg a látogatónak, nem kell végigbogarássza az összeset, jobban fogja szeretni az oldaladat, könnyebben rátalál arra, amit keres stb. Lehetnek kiemelt linkek is, ha sok van, az még jobban segíti az eligazodást.

 

A fentiek persze az igyekezetedet és a bele fektetett munkádat nem vonják kétségbe. Csupán segítő szándékúak. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...