Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Zavaró felvillanás


basti

Recommended Posts

basti

Sziasztok..remélem jó helyre írom a problémámat!

 

Lényeg, hogy van egy oldalam, amibe beleillesztettem két flash elemet, működik is meg minden, CSAKHOGY az oldalal betöltésekor(illetve frissítésekor) mindig villan egyet (menjetek az oldalra és láthatjátok). Nem életbevágó, de engem zavar nagyon és nem tudok vel mit kezdeni...próbálgattam mindefélével, de nem javult. Itt van a kód is:

 

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000"
codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,0,0"
align="middle" height="100" width="745"> <param
name="allowScriptAccess" value="sameDomain"> <param name="movie"
value="flash/menu-a.swf">
<param name="quality" value="high"> <param name="bgcolor"
value="#000000"><embed src="flash/menu-a.swf" quality="high" wmode="transparent" bgcolor="#000000" width="745" height="100" name="MENU-a" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

 

:huh: én nem találtam benne hibát, de lehet hogy valamit nagyon elnéztem...ugyanis nem vagyok épp egy feketeöves flashbajnok. vagy talán az .fla fájlban ronthattam el valamit?

Annyit megjegyzek, hogy eddig ezt csak a Firefox-ban tapasztaltam, és ott is előfordult hogy néha nem villant...

 

Tippek, ötletek?!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Firefoxban nézem, nem látok villanást. Hol kéne látnom?

Link to comment
Share on other sites

basti

:huh: na ezaz ... nekem is volt már ilyen, hogy semmi probléma. De általában villan, mint most is...msot akkor mi van :pislog: (nekem is firefox van )

olyan hatást kelt mint ha újratöltõdbe a flashvideo :S

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...