Jump to content
GSForum - Segélyvonal

IE kezdõlap probléma


al bundy

Recommended Posts

al bundy

Üdv Mindenkinek

IPB kép

 

Hogyan lehetne kivenni a nem kívánt hivatkozás címét,ha a kezelõgombok nem aktíválódnak? :(

Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

kori

Csak egy alapos spyware és víruskeresés segíthet csökkentett módban való futtatásban. 8):ötlet:

Link to comment
Share on other sites

al bundy

Kösz kori

Errõl bõvebben lehetne egy kicsit mert ez nekem nem sokat mond. :nem:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az a helyzet, hogy bekaptál egy ügyes kis vírust. ;)

Tedd azt, amit kori mondott. Ha nem tudod, hogy miként kell csinálni, akkor itt nézz egy kicsit körül. ;)

Link to comment
Share on other sites

al bundy

Kösz a tippeket,megcsináltam de :nem: talált semmit az általam használt Spyware Terminator,és a NOD szerint sincs vírus a gépen.Esetleg más progit nyüstöljek?

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nézz körül ebben a fórumban, hogy milyen kémprogramirtókat ajánlanak. ;)

Link to comment
Share on other sites

al bundy

Üdv

Lefutattam a Ad-Aware SE Personal programot.Ezzel az eredményel zárta a keresést:

IPB kép

Ezeket most törölnöm kellene??

Link to comment
Share on other sites

MERNOK

Szia!Nekem is ez volt a broblémám 2 napja.Az Ad-Aware nem bírt vele,ill.nem jelzett semmit.A Spybot oldotta meg a problémát.Az Ad-Aware esetében viszont csak a kritukus objektumokat töröld.Illetve inkább a Spybot-ot használd, nálam az Ad-Aware a Kaspersky-vel összeakadt!!!

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

@ al bundy: Már ne is haragudj, de te vagy nem használtál eddig semmilyen vírusvédelmet, vagy pedig látatlanban is rákattintottál minden utadba kerülõ linkre. Hogy lehet ennyi vírust összeszedni? :pislog: Hogy letöröld-e õket? Még kérdezed? :huh::hááát: :!:

Link to comment
Share on other sites

al bundy

Üdv

A helyzet az,hogy a gép a NOD 32 védelmét élvezte eddig és ezután is. 8) Azt pedig,hogy a Spybot a problémát megoldotta volna már sohasem derül ki,mert túlvagyok egy format c:-n. :lol:

Mindenkinek köszi a segítséget.Sziasztok ;)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A NOD32 nem véd a kémprogramok ellen (legalábbis alapértelmezésben). ;) De ha nem kattintasz rá minden linkre, amivel találkozol a neten és óvatosan böngészel, akkor valószínûleg nem kapsz be ilyen férgeket. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...