Jump to content
GSForum - Segélyvonal

FujitsuSiemens Amilo Li1705 alaplap telepítõ


zspisti

Recommended Posts

zspisti

Tudna valaki segíteni? Olyan gondom van ,hogy vettem egy Fujitsu-Siemens Amilo Li1705-ös laptopot,de nem adtak hozzá alaplap telepítõ lemezt. Ez még nem is lenne olyan nagy gond csakhogy azt sem tudom milyen alaplap van benne leírásokban nem szerepel az everest meg csak annyit mutat,hogy az alaplap azonosítója: DMI Az alaplap nevéhez pedig azt hogy FUJITSU SIEMENS AMILO LI1705

Link to comment
Share on other sites

Becsoft
Itt találsz drivereket.
Link to comment
Share on other sites

zspisti

Köszi szépen!!!!

Link to comment
Share on other sites

zspisti

Valamit nem jól csinálok,mert telepítés után sincs hang és a videókartya sem telepítõdött fel.Az sem tiszta nekem hogy miért nem látom a meghajtóban a fájl-okat amikor az ISO képfájl-t alcoholba vagy Daemon tools-ba rakom

Link to comment
Share on other sites

Arcsel

Hali ! A Fujitsu Siemens Amilo 1705-ös géphez Windows XP alá sajna a gyártó már nem ad drivereket.

A hivatalos honlap csak Linux illetve Windows Vista oprendszereket támogat !

Viszont van egy oldal ahol lehet még XP-re is drivert találni !

Íme : Itt !

 

Sok sikert !

Link to comment
Share on other sites

zspisti

Köszi szépen Arcsel! :D Végre mostmár tudom használni a gépet, már kezdtem letörni hogy nem fog sikerülni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Laya1979

Hali.

 

Én is nemrég vettem egy Fujitsu-Siemens Amilo Li1718-as laptopot. A problem vele, hogy csak a Vista-t támogatja. Nagy nehezen sikerült hozzá XP-s drivereket szerezni, a forum más pontjairól.

Csakhogy a wifi antennát egy külön gombbal lehet bekapcsolni, amit az XP nem támogat, vagy nem is érdekli hogy van ilyen.

Nem lehetne ezt szoftveresen bekapcsolni???

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Próbáltad a hálózati eszközöknél letiltani-engedélyezni?

Link to comment
Share on other sites

Laya1979
Hali.

 

Én is nemrég vettem egy Fujitsu-Siemens Amilo Li1718-as laptopot. A problem vele, hogy csak a Vista-t támogatja. Nagy nehezen sikerült hozzá XP-s drivereket szerezni, a forum más pontjairól.

Csakhogy a wifi antennát egy külön gombbal lehet bekapcsolni, amit az XP nem támogat, vagy nem is érdekli hogy van ilyen.

Nem lehetne ezt szoftveresen bekapcsolni???

 

A hálózati eszközöknél próbáltam. Meg se mukkan.

 

És ha a divert újratelepítem, akkor sem kapcsol be a Wifi antenna. Nincs erre valami program amivel lehetne ezt vezérelni?? Ajánlottak egy "Launch manager" progit, amely állítólag a wifi kártyát teszteli, de nem tudom tesztelni sem, amíg incs bekapcsolva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kisjoco78

Sziasztok!

 

Van egy amilo li1705-ös laptop, aminek nem kapcsol ki a monitorja. Be van állítva az energiagazdálkodási sémáknál, hogy kapcsoljon ki, és nem akar. A videokártya driver fel van rakva, win xp sp2 megy rajta.

Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?

 

Üdv.: kj

Link to comment
Share on other sites

pacadee

Helló!

 

Segítséget szeretnék kérni. Vásároltam egy fujitsu siemens amilo 1718-as laptopot, vista basic volt hozzá, de én xp prof sp2-õt szeretnék használni, de nem találok hozzá drivereket (a gyárilag kapott lemezen pedig említik, hogy: support for microsoft windows xp prof., ehhez képest nincs hozzá egyetlen xp driver sem.) Próbáltam a fujitsu siemens oldaláról leszedni, ott sem találtam semmit. Kérem ha tud valaki segítséget nyújtani, írjon nekem.

Az ati és a realtek oldalán találtam drivereket de csak a realtekes driver mûködött(hang) az ati nem talál hardvert pedig egy az egyben ugyanazt a típust találtam. Segítségeteket elõre is köszönöm!!! :pápá:

Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
pacadee

1000hála!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
totka

Sziasztok

Köszönöm, örök hála az infókért.

A FS support oldalán meg semmit nem tesznek fel:(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
PredatorNo1

Hali vettem egy hasonló laptopot mint amirõl itt már több szó is esett, de az a problémám, hogy a megadott packban levõ un. HD deck platform nekem back és front paneleket irkál közben meg csak elöl van két jack és ennyi. A fõ problémám hogy bedugom a mikrofont a winhangrögzitõvel fel tudok hangot venni és vissza is játsza, de azonnal ezt nem csinálja meg mint a normál PC-knél. Valami ötlete van valakinek hasonló problémával tapasztalat ? Köszi a helpet

Üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
LBANDI1

Felraktam a Win 7-t az AMILO 1718-ra. Aránylag jó mûködik, de a wifi nem akar mûködni. A kapcsolóval nem tudom bekapcsolni. Lehetséges-e mûködésre bírni a win 7 alatt. A segítséget elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Az OSD menühöz és a funkcióbillentyûk (Fn key) használatához szükséged lesz a "FSC Launch Manager" -re. Ehhez a típushoz viszont csak 32-bites Vistához elérhetõ a Fujitsu-Siemens oldalán. Próbálkozz azzal, vagy ha nem mûködik keress olyan AMILO sorozatot amihez van Windows 7 támogatás és próbáld meg annak a Launch Manager -ét feltelepíteni.

Miután sikerült bekapcsolnod a Wi-Fi adaptert, már csak driver-t kell hozzá keresned, amit legegyszerûbb az adapter gyártójának weblapján vagy esetleg a Windows Update -en.

Link to comment
Share on other sites

LBANDI1

Köszönöm a segítséget. A VISTA "FSC Launch Manager"-t elfogadta, a WI-FI driver-t a telepitõ lemezrõl tette fel, illetve frissítette magát a Windows Update-rõl.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...