Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Meg éri vagy nem éri"megvenni"?


1042ganor

Recommended Posts

1042ganor

Sziasztok !

 

 

Notebook vásárlás elött vagyok tanácsot szeretnék kérnia a Acer AS3104NWLMi 15,4"/Semp.64 3500+

 

Ezen a notebook-on elöre telepitett Linux op. rendszer van. Kérdésem a következõ: Lehet-e rá windows xp-t

 

telepiteni és , kapok-e hozzá driver cd-t. Kedvezõ ár fekvésü a notebook , lehet hogy ez benne a gond.

 

Mert tudom hogy a Notebook driverek speciálissak. Itt ahol lakom az eladó lözölte velem csak Linux és a Vista telepithetõrá.

 

Kérem valaki aki vett ilyent irja le a tapasztalatát .Mert én csak a Windows op. rendszert tudom kezelni.

 

Köszönettel: Gábor

Link to comment
Share on other sites

ati012

Azt az eladót is ki kellene dobni... :pislog::hááát: Rámegy az XP is, egy cd-rõl simán fel tudod telepíteni. Drivereket illik hozzá adni. Azért kedvezõ az ára mert Linux-os ami ingyenes az Windows-al szemben ;)

Link to comment
Share on other sites

vadászcsiga

Nekem is ilyen van és nem bántam meg, nem egy erõgép de amire én használom arra tökéletesen megfelel. Én vettem még bele egy 512-es RAM-ot így 1 Gigásan már tökéletesen használható. Az Xp simán felmegy rá bár volt egy kis probléma mert a rendszerfájlok feltelepítése után a PC újra szokott indulni de ez sehogyan sem akart ezért manuálisan tettem meg ezt.

Ha valami csoda folytán nem kapnál hozzá drivereket akkor innen letöltheted a legfrissebbeket: http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_3100.html sõt még az Empowering cuccokat is amik nagyon hasznosak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...