Jump to content
GSForum - Segélyvonal

pptx-bõl ppt


aradibalazs

Recommended Posts

aradibalazs

Hello mindenkinek.

 

Aradi Balázs vagyok Debrecenből, most írok először a fórumba, bár a PC Worldöt évek óta olvasom. (Mert az nekem jó!) A microsoft.hu-ról töltögettem IT tananyagokat, és a .ppt bemutatók között volt egy .pptx kit. fájl is, ami ugye a 2007-es office formátuma. Nekem 2003-as office van a gépemen, amit nagyon szeretek, mert a legkönnyebben kezelhető office - véleményem szerint. Az a problémám, hogy nem tudja megnyitni a .pptx állományokat. A neten próbáltam keresni valami konvertert, de sikertelenül. Arra kérlek benneteket, hogy aki már vágja a témát, írja meg a megoldást.

 

Előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

aradibalazs

Kedves SkyBird!

Letöltöttem a progit, telepítettem, de nem történt változás, pedig előtte Windowsupdate-eltem. A telepítő azt írta ki, hogy kompatibilitási csomag az office 2007 rendszerhez. Nekem nem a 2007-es rendszerhez kell, hanem a 2003-ashoz.

???

Link to comment
Share on other sites

SkyBird
Nekem nem a 2007-es rendszerhez kell, hanem a 2003-ashoz.

:hááát: Az Office 2007-hez nem kell külön kompatibilitási csomag, hogy kompatibilis legyen önmagával. ;)

 

"Ha a Microsoft Office 2000, Office XP vagy Office 2003 csomaghoz a kompatibilitási csomagot is telepíti, akkor a 2007-es Word, Excel és PowerPoint új fájlformátumait használó fájlokat is megnyithatja, szerkesztheti és mentheti. A kompatibilitási csomag a Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 és PowerPoint Viewer 2003 programmal együtt is használható az új fájlformátumban mentett fájlok megtekintésére."

 

Én Office XP-re telepítettem már régebben, és működik vele. Remélem ugyanazt sikerült belinkelnem neked is, mert a fájlnév az ugyanaz.

Annyi lett még, hogy ettől kezdve időnként az Office 2007 egyes frissítését is felajánlja a az Office XP (automatikus) update.

Link to comment
Share on other sites

aradibalazs

Ok, megoldottam. A linked jó volt, csak annyit kellett még tennem, hogy installáltam az office 2003 sp3-at, ettől kezdve ment. Köszi még egyszer!!!

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:oké: No igen. Írták is, hogy a konverter telepítés elõtt az összes programfrissítést is fel kell telepíteni (ha nem volna). ;)

A lényeg, hogy megoldódott. :)

Link to comment
Share on other sites

aradibalazs

Először azt hittem, elég a w.u.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Stevenking

Sziasztok! Köszönöm szépen! Ugyanez volt a problémám, csak Word2003-al. SkyBird tanácsa alapján én is meg oldottam a problémát! Köszi még egyszer!

Link to comment
Share on other sites

roy.t

Üdv!

OpenOffice-ből meg tudom valahogy nyitni a pptx-et?

 

Ps: Bocs, nem akart válaszba menni..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Halasi Miklós

Elvileg lesz vagy már van valami kompatibilitási csomag ahhoz is szerintem... Nem használok OO-t ezért nem tudom, de a hírekbõl erre emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...