Jump to content
GSForum - Segélyvonal

TimeShift


Frikker Dániel

Recommended Posts

Frikker Dániel

Jelentem, a játék ki :cenzúra: ott jó gém! :démonikacaj:8)8) Nagyon jól van optimalizálva a közepes vagy akár gyenge gépekre is. (enyém: Intel Celeron D330 2.7GHz , 7300GT , 1GB DDR400 RAM ) 1280x1024 Medium grafikán nem akad, csak kb 10-20 fps-em van! Nagyon jó a játékmenete is. :ötlet:;) Ajánlom!

 

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Valóban, a játék tényleg nagyon jó, nekem Athlon 64 3200+al, 2 giga rammal és X800GTO2-vel mediumon tökéletesen ment. Játékmenete is kiváló, ajánlom mindenkinek és várom a teljes verziót. :)

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Szintén! Amúgy meg az érdekesség kedvéért felvettem maximum felbontásra.

 

KÉP <-- Ez csak JPG formátum, elvesztek a szinek és effektek.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Frikker Dániel

Valaki nyúzza már ezt a játékot? 8) Leírhatná a véleményét! ;)

Link to comment
Share on other sites

Watto

Én már jól benne vagyok a teljesben. :) El is akadtam, amit semmilyen módon nem tudok megcsinálni.. :( Jók ezek az időcuccok, el lehet velük szórakozni, grafika király, optimalizáció is. Az aláírásomban lévo konfiggal fullon megy.

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Akkor majd be fogom szerezni a játékot. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dcgreg

Sziasztok én annyit szeretnék kérdezni hogy nekem meg van a TimeShift de nem tudom hogy a a magyar feliratos változat az gondolom a boltban kapható TimeShift-ben benne van? mert nekem meg van de nem tudom hol beállítani a magyar feliratot, és ezt szeretném megkérdezni hogy hol tudom vagy hogyna tudom beállítani a játékot magyarra?

Elõre is köszönöm

Szevasztok

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...